ДБЖ онлайн формату Powercom Macan Comfort

Даний модельний ряд представлений двома видами. Перший являє собою пристрій з баштової конструкцією. Другий же представлений у вигляді стоечного пристрою. Обидва ці варіанти потужністю від 1 до 3 кіловат.

Powercom MRT VAC

 

Сьогодні у нас на огляді модель Powercom MRT -1000 на 1000 Ват

Powercom MRT 1000

 

Нутрощі девайса серії Macan Comfort

Для того, щоб розкрити кришку УПС, необхідно відкрутити декілька гвинтів. Без цього не вийде дістатися до нутрощів пристрою.

Починаємо наш огляд з портів для входу. Ми бачимо розетку, яка вбудована в модуль, що містить повнорозмірний фільтр LC перешкод. Після цього можна спостерігати повністю автоматичну запобіжну систему з номіналом в 10 Ам.

Всі інші деталі вбудовані в плату, яка має багато всіляких електричних деталей. Щоб УПС не перенапружуйте, пристрій володіє варисторами. Вони виходять відразу до розеток, що є досить зручним рішенням.

 Powercom MRT 1000 1

Як ви можете помітити по фотографії, кожух для захисту пристрою виконаний з пластика. Він здатний захистити від рандомних натискань елементів корпусу і його внутрішніх складових. Також він утворює певні потоки повітря, які також дозволяють плавно охолоджувати модель. Ззаду розташовується невеликий вентилятор на 12 Вольт. Він працює на видув повітря.

На радіаторах також можна помітити світлодіоди, транзистори, а також міст випрямляча. Все це знаходиться саме в цьому місці. Температурні показники можна розглянути за допомогою датчиків тепла, які знаходяться на радіаторах.

Уважно вивчіть поради щодо вибору та встановлення ДБЖ для котлів опалення, якщо перед вами стоїть завдання захистити різне опалювальне обладнання: "Кейс із забезпечення безперебійного живлення опалювальних систем".

Обдув системи відбувається постійний, так як радіатор працює саме в цьому положенні. Тобто рівень шуму завжди залишається на одному і не самому великий значенні. Все це залежить від кількості видуває повітря.

Акумулятор в нашому пристрої є знімним, що дозволяє змінювати його легше, ніж у інших моделей. Сама батарея тримається на засувках і декількох гвинтах. Після їх відкручування ви зможете дістати акумулятор і поміняти в разі потреби.

 Powercom MRT 2

Якщо розглядати весь ланцюг АКБ, то в ній розташовується 2 запобіжника в 30 Ампер, які підключені паралельним методом. Щоб забезпечити захист інших ланцюгів в пристрої є ще й запобіжний пристрій, але в нашому випадку воно вже незнімне. Батарейний відсік має в собі 3 послідовних акумулятора по 12 Вольт і 7 Ампер / годин.

 Powercom MRT 4

 

ПО UPSMon Pro для пристроїв Macan Comfort

Якщо ми будемо розглядати комплектацію, то зможемо помітити CD з іменним ПО від компанії UPSMON версії Pro. Версія програми - 1.23. Але варто відзначити, що з офіційного сайту можна скачати і набагато більш нову версію. Цим ми і зайнялися. Також відзначимо той факт, що програма також працює і з Linux. Програма має утиліту, яка дозволяє відстежувати стан відразу декількох УПС в мережі.

Установка вкрай проста, тому питань у вас не повинно виникнути. Після завершення установки ми підключили УПС за допомогою ЮСБ шнура.

UPSmon powercom 

Як ви можете помітити, до основної інформації на дисплеї також додається те, що заряд батареї і кількість навантаження виводиться на дисплей в процентному співвідношенні. Також на екрані можна побачити і температуру системи.

Щоб відстежувати всі шість параметрів, можна подивитися на графіки, які наведені нижче для зручності користувачів:

 Upsmon Powercom 2

Тепер перейдемо до тестування. Спочатку ми розглянемо роботу упс зі змінним напругою на вході і виході. Відмінність була в невеликій похибки вольтажа в 1-2 одиниці. Постійна напруга на акумуляторі має різницю в значеннях від 0 до 2 Вольт. Тому можна зробити висновок, що зміна не перевищувало 1 відсотка. Тобто, точність вимірювань практично стовідсоткова.

Хоч і потужність нам вдалося поміряти досить точно, її значення далеко не завжди були на одному рівні. Наприклад, під час навантаження за допомогою резисторів, яка становила 250 Ватт, колірний індикатор змінював значення в районі 233-236 Ватт, що більш-менш схоже на номінальне навантаження.

Звичайно ж не можна не відзначити, що під час невеликих навантажень точність пристрою максимальна. Наприклад, при 25 Ватах наше пристрій показувало 25 W.

Тепер розберемо експлуатацію пристрою з невеликими навантаженнями. Певні моделі УПС при роботі від акумуляторів просто вимикаються через номінальний проміжок часу, який налічує близько 10, 15 хвилин. Хоча іноді вимиканням не виходить скористатися самостійно або як то його проконтролювати. Розробники самі говорять про це незрозумілі речі, на кшталт того, що це захист природи від акумуляторів.

Варто зауважити, що при навантаженні в 25 Ватт наше пристрій працює відмінно. Більш дрібні значення ми не стали пробувати, так як з малою доллю ймовірності комусь доведеться підживлювати від даного джерела навантаження якесь зарядний пристрій.

Система холодного старту дозволяє приладу запускати пристрої навіть без прямого підключення до мережі електроживлення. У документах саме так і написано, при всьому при цьому УПС буде працювати під різними навантаженнями в великій кількості значень. Ми змогли дістатися до 500 Ватт. Починали наші тести з 25.

Шум при експлуатації Macan Comfort

Звичайно ж в нашій моделі, і в інших найменуваннях у користувача не вийде виключити всі шуми. Суть в тому, що якщо УПС включений в розетку, то дисплей і вентилятор будуть в будь-якому випадку працювати. У будь-якому випадку можна зменшити цей шум шляхом зміни режиму роботи. Середнє значення шуму склало 48 децибел за нашими підрахунками. Тому ставити такий УПС в людні місця за типом офісу краще не варто, так як УПС буде доставляти дискомфорт.

Тепер оцінимо працездатність з БП від комп'ютера, який має систему коригування фактора потужності в реальному часі. Розглядати будемо з комп'ютером, який за характеристиками є досить середнім за нинішніми мірками. БП беремо від компанії Be quiet на 500 Ватт. Під час експлуатації в офісі він «з'їдає» близько 170 Вольт / Ампер в середньому. Ніяких нарікань по роботі не виникало.

Споживання електроенергії у цього УПС на достатньо прийнятному рівні. Пристрій споживає приблизно 91 Вольт / Ампер протягом тривалого часу. Звичайно якщо включити вихід без завантаженості, то ми побачимо і все 111 Вольт / Ампер. PF підніметься до значення в 0,75.

У тому випадку, якщо батарея зарядилася повністю, то споживання стає менше, але не на надто багато. Різниця становить всього від 12 до 15 відсотків.

Акумулятор для Macan Comfort

Вища значення струму заряду склало у нас 1 Ампер, навіть за умови, що пристрій розташовується на даному рівні зовсім мало часу. А ось тривала підзарядка вже можна реалізувати тільки за допомогою струму в 0,8-0,9 Ампер. Дана маніпуляція дозволяє заряджати пристрій за 4 години. Ці показники нам припали до душі. Звичайно ж не варто забувати про те, що даний час може залежати від того, яка глибина у попереднього заряду. Згадаймо, що більш маленька завантаженість дозволяє дати більш глибокий заряд.

Робота від електромережі ДБЖ Macan

Топологічні висновки говорять нам про те, що входи і виходи джерела є вкрай незалежними один від одного. У них немає між собою транслювання мережі на вході в навантаженні, а також не ходить система автоматичного регулювання напруги.

Як ми вже сьогодні нагадували, можливо взяти будь-якої з чотирьох номінальних значення для напруги на виході. Наприклад, 208, 220, 230 або ж 240 Вольт. За стандартом коштує 220 Вольт. У нашій лабораторії вольтметр нарахував діапазон навантажень в значеннях 25-500 Ватт. Навантаження була в значенні 400 Вольт / Ампер. Значення потужності - 219,1 - 219,8 Вольт.

Робота від акумуляторів Macan Comfort

Вихідний сигнал при експлуатації з акумуляторами особливо не залежить від того, яка величина завантаженості зараз працює з УПС. У номінальному значенні в 220 Вольт відхилення не було вище 0,6 Вольт. Тобто, коеф. Гармонійних коливань складу всього 1 відсоток.

Частотність у нас також була в потрібних значеннях, які були встановлені розробником.

Тепер можна і перейти до того, який час автономної роботи з різними ступенями завантаженості може витримати пристрій.

Після наших тестів ми змогли зрозуміти, що за 13-14 годин всі наші навантаження виявилася лінійними / резистивним, а точність і зовсім піднялася на 5 відсотків.

Результати на графіку:

Powercom test

 

Вчасно більш великих перевантаженнях УПС сам по собі включає режим байпас. На екрані загоряється потрібний нам символ.

Перейдемо до сертифікації і зрозуміємо, що всі ті символи, які позначені в документах з приводу автономної роботи звичайно ж відповідають не тільки нашими вимірами, але і реальності в цілому.

Під час роботи від акумуляторів УПС подає характерний звуки. Їх можна легко вимкнути простим натисканням кнопок на пульті управління. Але також не варто забувати, що при низькому заряді батареї звуку немає.

Робота в режимі високої ефективності (функція енергозбереження) UPS Macan Comfort

Ми вже розповіли про цей режим ще раніше. Скажімо коротко лише те, що в тому випадку, коли вхідна напруга розташовується в режимі байпас, а ось в інвентарі використовуються тільки під час дивних звуків, можна ефективно підвищити ККД всієї системи і джерела в цілому.

Щоб переключитися на живлення від батарей, вам буде потрібно близько 5-9 мілісекунд. Але якщо розглядати це питання ще з боку завантаженості системи, яка використовується в купе з УПС, то час автономної роботи цілком прийнятне.

Перехід на живлення від батареї становить приблизно 3,5-4 секунді або ж 8-9 секунд. Все це залежить від навантаження і кількості пристроїв, що підключаються. Також варто відзначити той факт, що якщо ви відмовитеся від режиму високої продуктивності, то девайс буде включатися набагато швидше і працювати трохи довше.

У першому тесті ви не підключали навантаження і зарядили на 99 відсотків батарею. Відключили режим енергозбереження, і УПС почав споживати близько 86 Вольт / Ампер. PF завжди на рівні 0,45.

У другому ж тесті ми підключаємо навантаження в 200 Ватт. Спостерігаємо PF в 0,95 одиниць, а також 256 Вольт / Ампер на инверторе. Тобто ми спостерігаємо, що потужність змінилася сильно, а ось PF утворився трохи більше.

У додатковому тесті вже була підключена навантаження в 500 Ватт. На инверторе показники були такі - 528-529 Вольт / Ампер, а PF в значенні 0,98. PF став практично одиницею

Тобто спостерігає тенденція, що під час роботи в більш ефективному режимі особливо не зекономиш енергії і часу роботи. А ось з хорошого можна виділити високий ККД і PF.

Висновки використання ДБЖ серії Macan Comfort

Можна зробити висновок, що наша система є досить цікавою і працездатною. У своєму ціновому сегменті це один з найкращих варіантів на ринку. Його ККД в сукупності з потужністю робить свою справу. Хоча для даних моделей це цілком звичайне явище.

Не особливо сподобалося те, що апарат занадто галасливий. Але і варто визнати, що розробник не радить його використовувати в житловому приміщенні.

Здатність до перевантажень не надто висока, адже вона не виходить за верхню межу вище ніж на кілька відсотків. Але ми ні в якому разі не говоримо, що це погано. Тут вже варто вибирати оптимальний ступінь навантаження і підстроїти настройки під себе.

На фірмовій панелі тепер показується вся необхідна інформація. Це вкрай зручно при роботі з УПС. Також варто відзначити, що в разі необхідності можна поставити додаткові батареї для більш тривалого часу роботи.

За матеріалами: "iXBT"

Оцініть статтю:
14
Поки немає відгуків...
Написати коментар
21 + ? = 31
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593