1. Головна
 2. Програмне забезпечення

Програмне забезпечення для пристроїв безперебійного живлення (ДБЖ) UPSMON

Програмне забезпечення для джерел безперебійного живлення оптимізує роботу електросистеми в залежності від різних станів в мережі: підвищення, зниження або відсутність напруги і зміна його частоти. Оптимізація роботи обладнання можлива завдяки тісній інтеграції ПЗ з UPS і відстеження широкого набору параметрів: заряд акумулятора, напруга, температура і ін.

ПЗ передбачає можливість зміни режиму роботи в залежності від певних ситуацій, наприклад, подача електроенергії від акумуляторів або функціонування в режимі Bypass. При відсутності оператора програмне забезпечення коректно завершує роботу ДБЖ.

Опис UPSMON - ПЗ для ДБЖ

Взаємодія програми UPSMON з безперебійником, моніторингом стану обладнання та мережі здійснюється за допомогою мережевого інтерфейсу (SNMP) через інтернет або локально через комунікаційні порти: USB, RS-232, RJ45.

Запис відслідковується стану зберігається в спеціальному лог-файлі, щоб користувач зміг отримати інформацію про роботу обладнання в будь-який зручний момент.

Чим допоможе UPSMON при змінах напруги в електромережі?

UPSMON є універсальним рішенням для відстеження станів в ДБЖ і електромережі, підвищуючи якість електроживлення, терміни експлуатації обладнання і його безпеку. ПЗ повноцінно інтегрована в систему, що дозволяє оперативно отримувати необхідні дані і впливати на роботу генератора.

При відсутності напруги запускається алгоритм, коригувальний функціонування пристрою безперебійного живлення:

 1. Повідомлення користувачів про зміну стану електромережі;
 2. Переклад процесів в інший статус;
 3. Закриття необов'язкових файлів, програм і каналів зв'язку;
 4. Правильне завершення потребує постійного обслуговування системи.

Софт від POWERCOM відстежує час роботи від акумулятора. При необхідності здійснюється завершення роботи комп'ютерів. UPSMON додатково використовує необов'язкові програми, наприклад RCCMD, для безпечного завершення роботи ПК і запущених програм. Повернення до штатної роботи відбувається самостійно при виявленні програмою відновлення напруги.

Можливості настройки UPSMON призначеної для користувача

Зупинка або запуск ДБЖ можуть здійснюватися алгоритмами, передбаченими в програмі:

 • «Холодний» запуск вимкненого ДБЖ за відсутності мережевої напруги;
 • програмний запуск;
 • запуск по локальній мережі.

Завдяки повноцінної інтеграції ПЗ в систему безперебійного живлення і широким можливостям обробки подій, користувач може отримувати необхідні повідомлення зручним для нього способом (по мережі, поява поп-ап в окремому вікні в ОС, відправка повідомлення на email, SMS або RCCMD сигналу на сторонній комп'ютер для ініціалізації підготовленого алгоритму).

Доступ до даних можна отримати на спеціальному сайті, тому досить скористатися будь-яким інтернет-браузером і використовувати SNMP карту. Також існує програмне забезпечення для додаткового обладнання ДБЖ, що забезпечує високу якість електроживлення.

Крім того, можливий запуск різних тестів в ручному або автоматичному режимі в залежності від потреби:

 • Швидка перевірка акумулятора;
 • Глибока перевірка батареї;
 • Автоматичне тестування батареї із зазначенням певного часу;
 • Автоматичне тестування АКБ при певному навантаженні в мережі.

Програма може бути запущена в операційній системі Windows будь-якої версії (необхідно враховувати розрядність чипа 32 і 64 біт), а також в Linux. Для функціонування на Windows потрібні Server 2000 - 2016 і працює служба Hyper-V. Можлива інтеграція в єдину інформаційну систему декількох операційних систем: Windows, Linux і Android через спеціальні програмні продукти.

2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593