У лінійці пристроїв INFINITY з'явилися нові потужні моделі

Багато з користувачів могли чекати цієї події. Популярна лінійка УПС Infinity нарешті обзавелася новими моделями. Але жителі СНД і України зокрема чекали появи цих пристроїв у продажу. Тепер вони нарешті таки з'явилися.

У цій лінійці з'явилися більш старші моделі при замовленні УПС Infinity. У користувачів є можливість вибрати номінальну потужність пристрою в 1100 Вольт / Ампер, або ж 770 Ватт, а також 1500 Вольт / Ампер, що дорівнює 1050 ват.

Насправді, якщо розглядати нові моделі ближче, то складається чітке відчуття того, що розробники постаралися врахувати недоліки минулих моделей і зробили нові пристрої вкрай цікавими. Про це нам вже говорити вибір потужності.

Powercom INF-1100

Функціональні характеристики моделей серії INFINITY

Як ви можете знати, УПС з даної серії використовуються в першу чергу для того, щоб забезпечити підключені до нього пристрої тривалої автономної роботою. Дана мета досягається шляхом того, що УПС цієї моделі володіють високим вихідним напругою, яка є чистою синусоїдою. Також можна відзначити те, що прилад разом з підключеними до нього пристрої здатний підтримувати працездатність обладнання до 12 годин безперервно. Дана цифра також залежить від того, яке навантаження підключена до УПС та скільки акумуляторів підключено, а також не варто забувати про їх ємностях.

Однією з головних особливостей ДБЖ є те, що він працює на шині 24 V, а це дає карт-бланш на підключення паралельним методом не менше двох акумуляторних батарей з ємностями в 100 Ампер / годин. Можна підключити батареї і більшого обсягу. Максимальне значення ємності складає 200 Ампер / годин.

Powercom INF-1100-2

Нещодавно ми вже робили огляд на всю лінійку пристроїв INFINITY. Одним з головних нововведень в них стало те, що в корпусі з'явився всіма улюблений стабілізатор напруги. Як ви можете пам'ятати, він дозволяє вирівнювати напругу на вході до певних нормальних значень. Така функція УПС буде корисна в тому випадку, якщо потрібно забезпечити безперебійною роботою систему тоді, коли електрична мережа є нестабільною. Тобто, часто бувають такі ситуації, коли в електросистемі відбуваються скачки напруги. Не важливо, з'являються вони в максимальному або мінімальному значенні. Важливим є той факт, що вони можуть нашкодити всім підключеним до УПС пристроїв. Саме для того, щоб виключити поломку приєднаних приладів розробниками серії УПС INF було прийнято рішення розробити для своїх пристроїв систему стабілізації напруги.

Саме завдяки стабілізатору напруга на вході автоматично регулюється до певних значень. При роботі без переходу на батареї напруга залишається на позначці від 140 Вольт до 280. Якщо пристрій для підзарядки має на своєму борту 15 Ампер, то воно здатне зарядити штатні акумулятори УПС з достатньою для цього швидкістю. Навіть якщо ви приєднаєте до ДБЖ кілька потужних батарей, все одно зарядка буде працювати як потрібно. Тому однією з вкрай важливих частин пристрою є те, що штатний шнур для підзарядки здатний зарядити навіть найвибагливіші для цього акумулятори.

Powercom INF-1100-3

ЖК-дисплей у моделей INF

Також не варто забувати, що зараз на ринку УПС йде мода на підключення дисплеїв. Тому сучасні розробники все більше поглиблюються в цю тему і роблять в своїх пристроях вбудовані екрани. Не оминула ця тенденція і серію INF. Завдяки ЖК-дисплею користувач здатний розглянути всю необхідну йому інформацію про стан УПС. Можна розглядати як стан мережі і ДБЖ, так і заряд акумуляторів, і інші корисні індикатори. Для того, щоб у користувача була можливість самостійно управляти УПС за допомогою дистанційного доступу, в комплекті йде спеціальне ПЗ, яке здатне в цьому допомогти. Також можна підключитися до приладу за допомогою USB порту.

Як ви могли зрозуміти, дана серія була розроблена і випущена спеціально для забезпечення автономної роботи пристроїв на великій території. Ясна річ, що в занадто великих промислових масштабах краще розглядати інші більш потужні варіанти. Але якщо ви хочете забезпечити захистом прилади у вашому приватному будинку, то упс INF - ідеальний варіант. Ви зможете захистити свої твердопаливні насоси, насоси для високих тисків, освітлення, а також відеоспостереження.

Всепогодний ДБЖ INFINITY

Ще одним важливим фактором для покупки УПС служить його «невибагливість», якщо можна так висловитися. Він здатний працювати при різних зовнішніх умовах, аж до висока або мінусової температури, будь то вологість, пил та інше. До всього іншого він також має вкрай низький рівень шуму. Тому навіть в найскладніших умовах ДБЖ буде працювати безшумно. А це для багатьох користувачів є основоположним фактором, так як мало хто хоче мати справу з гучними пристроями, які заважають нормально працювати.