Джерело безперебійного живлення Powersom Vanguard VGS-1000

Останнім часом широкою популярністю стали користуватися джерела безперебійної підтримки живлення, які мають подвійний перетворювач. Він дозволяє змінювати значення живлення, яке необхідне для безпеки більш складних приладів, яким необхідне стабільне значення напруг. Вхідна напруга виглядає як чиста синусоїда, тому перебудова живлення від акумуляторів відбувається миттєво.

Powercom VGS-1000

Опис та функціонал ДБЖ VGS-100

Пристрій має внутрішній стабілізатор, який дозволяє забезпечити економну експлуатацію батарей. Завдяки цьому акумулятори здатні прослужити багато часу. Якщо напруга йде прямо без посередників, обходячись без подвійного перетворювача, його значення є стабільними.

Сьогодні на огляді буде наймолодша модель із серії, яка має потужність 1000 Вольт/Ампер, або 900 Ватт. Звичайно, лінійка має більш потужні найменування пристроїв з потужностями в 3000 Вольт/Ампер, 6000 Вольт/Ампер і 10000 Вольт/Ампер.

Powercom VGS-1000

 

Джерело безперебійного живлення є онлайн-пристроєм, який дозволяє подавати постійне електроживлення, яке чутливе до якості напруги. Загальне значення коефіцієнта корисної дії можна збільшити шляхом увімкнення режиму електричного заощадження. Під час подачі напруги зі стабільними частотами воно надходить в обхід перетворювача.

Комплект поставки VGS-100 виглядає так:

 • Посібник користувача, який виконаний повністю російською мовою. За допомогою нього покупець зможе розібратися з основними складовими приладу.
 • Талон гарантії, який стане в нагоді на випадок певних неполадок під час експлуатації або шлюбу з боку компанії. Іноді таке трапляється, тому постачання має цей документ.
 • Кабель живлення для електроенергії. Стандартний шнур, який постачається з усіма видами онлайн джерел безперебійного живлення.
 • Пристрій має на корпусі порти формату USB, тому постачання має у своєму розпорядженні спеціальний кабель під даний форм-фактор.
 • Крім наявності порту USB корпус має порт RS-232. Кабель живлення також є у наявності при поставці.
 • Спеціальне програмне забезпечення, яке постачається на носії CD формату.

Як ми сказали вище, постачання має певний талон гарантії. Він застосовується під час двох років експлуатації.

Екстер'єр безперебійника VGS-100

Розробники вирішили створити цей пристрій на зразок пристроїв, які вже знаходяться в даній лінійці. Баштовий типаж приладу – гарний вибір щодо експлуатації та інших факторів. Його можна встановити у вертикальному форматі. Попереду користувач може побачити панель керування, яка чудово гармонує з рідкокристалічним дисплеєм. Він дозволяє побачити всю необхідну інформацію, яка потрібна користувачеві. Також передня панель має в наявності індикатори експлуатації та кнопки старту та вимкнення приладу.

На тильній стороні можна побачити розетки формату євро, а саме дві штуки, які мають заземлення та роздільне управління. Слот для картки формату SNMP також є. Вхід USB адаптера, гніздо для приєднання сторонніх акумуляторів також знаходиться саме тут, що не може не тішити.

Powercom VGS-1000

Внутрішнє наповнення VGS-100

Нутрощі джерела безперебійного живлення виконані досить якісно. Вони укомплектовані невеликими акумуляторами, які можуть заряджатися від потужного зарядного пристрою. Інвертор складається з транзисторів, які звуться International Rectifier IRF3710. Гарний вибір, на який поклалися розробники Powercom.

Powercom VGS-1000

АКБ для безперебійника VGS-100

Зміна акумуляторів здійснюється за допомогою відкриття передньої панелі. Там знаходиться контейнер, виконаний з металу. Саме в ньому знаходяться акумуляторні блоки невеликих габаритів.

Powercom VGS-1000

При відкритті можна побачити кілька розміщених акумуляторних блоків, а саме три штуки виду YUASA NPW36-12. Кожен із них має ємність 7 Ампер/Годин.

Powercom VGS-1000 3

Напруга на виході — чиста синусоїда, яка має 220, 230 та 240 Вольт. Дані залежать суто від визначеного користувачем режиму.

Щоб вибрати певний час перебудови на байпас, можливостей не знайшлося. Тому можна відзначити, що нульове перемикання на роботу від акумуляторних батарей справді є правдою, як і запевняли розробники.

Заряджання акумуляторних батарей відбувається у досить швидкісному режимі. Якщо розглядати статистику, то навіть із деяким запасом у часі апаратурі вистачило зарядитися за чотири години. Саме таку цифру обговорювали розробники, і явно мали рацію. Під час досягнення максимальних значень навантаження кількість часу експлуатації від акумуляторів дорівнювала чотирьох хвилин і 35 секунд. Якщо навантаження досягало значень у 100 Ватт, то робота проводилася протягом однієї години та восьми хвилин.

Джерело безперебійного живлення поєднується з технологією розумної батареї. Щоб експлуатувати джерело безперебійного живлення з максимальною віддачею, користувачеві поставляється певне програмне забезпечення, яке зветься UPSMon Plus. Звичайно, ДБЖ має внутрішній журнал, в якому ведеться вся необхідна інформація про пристрій і всі процеси, що проходять в електричній системі. Оповіщення надходять на електронну пошту. Також туди надходять повідомлення про все необхідне, що пов'язано і ДБЖ.

Девайс здатний забезпечувати задані значення вхідної та вихідної напруги для споживачів, не звертаючи уваги на навантаження та заряд акумуляторів.

Плюси ДБЖ VGS-1000 серії Vanguard:

 • Напруга виглядає як чиста синусоїда. Тому пристрій працює з максимально чистою напругою.
 • Режим економії енергії, що знаходиться на борту ДБЖ, дозволяє збільшити час експлуатації девайса і допомагає акумуляторам служити набагато довше.
 • Користувач здатний самостійно в режимі реального часу поставити певне значення байпасу та напруги на виході.
 • Окрема експлуатація розеток на виході також виконана розробниками. Дуже зручна функція.
 • Заявлене розробниками значення потужності повністю підтвердилося. Навіть у деяких тестах воно було ще вищим. Тобто за певних умов користувач зможе отримати ще більш працездатний пристрій.

Якщо розглядати мінуси, то, безумовно, можна виділити невелику шумність пристрою. Зрозуміло, що якщо джерело безперебійного живлення працюватиме в офісному помешканні, то таке значення шумів буде не надто високим. А в домашніх умовах вже можуть виникати деякі питання та проблеми. Шум створюється через примусове охолодження за допомогою вентиляторів, які працюють одночасно. Якщо ДБЖ працює на великому значенні навантаження, то обороти вентиляторів відповідно збільшуються прямо пропорційно вхідному навантаженню. Тому деякі користувачі можуть сприйняти цей факт як мінус. Але не можна сказати, що показники шумності перебувають на пограничних рівнях. Нам здається, що вони цілком терпимі.