Інвертори (перетворювачі)

Потужність

Фази

Форма вихідної напруги

Ємність АКБ

Серія

Акумуляторна батарея

Параметри виведення

Для медичного обладнання

Для дому

Для систем опалення

ДБЖ INF-500, 300 Вт, 2 х EURO (Schuko), AVR, USB (00210197)
ДБЖ INF-500, 300 Вт, 2 х EURO (Schuko), AVR, USB (00210197)
INF-500 — інтелектуальний ДБЖ, що видає чисту синусоїду на виході. Призначається для експлуатації зі сторонніми акумуляторними батареями. Також можна використовувати пристрій Powercom із ланцюгом з декілька АКБ. Підійде для роботи з опалювальними системами, циркулярними насосами та мережевим обладнанням.
ДБЖ INF-800, 480 Вт, 2 х EURO (Schuko), AVR, USB (00012522)
ДБЖ INF-800, 480 Вт, 2 х EURO (Schuko), AVR, USB (00012522)
INFINITY-800 є інтелектуальним безперебійником, що працює в поєднанні з зовнішніми акумуляторними батареями. Видає чисту синусоїду, що дозволяє експлуатувати із системами опалення: котлами на дровах, насосами опалення та двоконтурними котлами. Є можливість підключення додаткового АКБ.
ДБЖ INF-1100, 770 Вт, 2 х EURO (Schuko), AVR, USB (00210202)
ДБЖ INF-1100, 770 Вт, 2 х EURO (Schuko), AVR, USB (00210202)
INFINITY-1100 являє собою інтелектуальний пристрій, що має вихідну напругу у вигляді чистої синусоїди. Застосовується для захисту опалювального обладнання. Девайс призначений для експлуатації зі сторонніми акумуляторами. Застосування пристрою як окремого стабілізатора заборонено.
ДБЖ INF-1500, 1050 Вт, 2 х EURO (Schuko), AVR, LCD, USB (00210203)
ДБЖ INF-1500, 1050 Вт, 2 х EURO (Schuko), AVR, LCD, USB (00210203)
PCM INFINITY-1500 є лінійно-інтерактивним пристроєм, що працює на мікропроцесорній основі. Відмінно підходить для роботи із системами опаленнями, двоконтурними котлами, зварювальними апаратами та газовими котлами. Має чисту синусоїду, можливість додавання зовнішніх акумуляторів, а також роз'єми формату євро.
Знятий з виробництва
ICH-550 - ICH-1050
ICH-550 - ICH-1050
Багатофункціональний інвертор Powercom забезпечує тривалий час автономної роботи обладнання від зовнішніх батарей

  Низька якість електропостачання притаманна сильно зношених і перевантажених електричних мереж. Небажані явища виражаються у перепадах, стрибках та повних відключеннях напруги, відхиленнях частоти змінного струму від нормальних значень. Все це найбільш згубно позначається на експлуатаційному ресурсі електроприладів і може призводити до їх поломок.

  Компанія Powercom виробляє та безпосередньо постачає в Україну ряд захисних пристроїв, здатних убезпечити споживача від проявів нестабільності електромережі. Одним із їх різновидів є інвертори, які забезпечують тривалу автономну роботу навантаження при позаштатних ситуаціях у постачальника електроенергії.

  Інвертор – що це?

  Інвертор — це пристрій, який перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC). За інверторною схемою побудовано численні джерела безперебійного живлення PCM. У разі аварійного відключення зовнішнього електропостачання або значного відхилення його параметрів від норми захисний електроприлад активує вбудований інвертор, щоб запитати підключене навантаження від акумуляторної батареї. Тривала автономність, а також живлення потужних споживачів можуть бути забезпечені завдяки підключенню зовнішніх АКБ або батарейних станцій.

  Сфери застосування інверторів

  Інвертори застосовують там, де є потреба в автономній роботі електроприладів. Наприклад, інвертор для котла потрібен, щоб запобігти зупинці циркуляції теплоносія та вимкнення блоку керування при відключенні основного електропостачання. Безперервне живлення важливе також для систем вентиляції та освітлення приміщень котелень. Крім того, інвертор для твердопаливного котла з автоматичним завантаженням топки не дозволить зупинитися процесу горіння.

  Захисту також потребують:

  • системи доступу та безпеки;
  • мережеве обладнання;
  • холодильники;
  • комп'ютери;
  • інша побутова та офісна техніка.

  Інверторні ДБЖ Powercom

  Випуск інверторів для дому та виробництва – це основна спеціалізація компанії «Поверком». Більш ніж 30-річний досвід власних розробок із застосуванням передових технологій – запорука бездоганної надійності та неперевершеної довговічності пристроїв під брендом PCM. Популярність марки давно переступила не тільки межі Тайваню - батьківщини Powercom, а й азіатського континенту. Якість нашої продукції офіційно визнана органами стандартизації України, ЄС, США та інших держав.

  Серія ICH

  Інвертори Powercom серії ICH - це багатофункціональні пристрої, що випускаються у двох модифікаціях - потужністю 550 ВА (353 Вт) та 1050 ВА (630 Вт). Вони можуть працювати в режимі ДБЖ або DC/AC перетворювача. У першому випадку коефіцієнт ефективності становить 95, тоді як у другому — 80 відсотків. Затримка перемикання режимів – близько 7 мс.

  До клем, розташованих на тильній стороні приладу, можна підключати АКБ або блок батарей з робочою напругою 12 і сумарною ємністю до 100 А·ч. Завдяки компактному корпусу та невеликій вазі інвертора можливе також його підключення до бортової електромережі автомобіля, що дозволить використовувати авто як мобільну електростанцію. Ця опція дуже доречна при відпочинку на природі або в дальній поїздці.

  У режимі роботи від резервного джерела живлення інвертори ICH видають напругу 220 вольт у формі апроксимованої синусоїди частотою 50 або 60 герц. Пристрої оснащені захистом від навантаження, короткого замикання та перезаряджання. Передбачено роботу в режимах обмеженого або широкого діапазону вхідної напруги. На задній стінці є дві євророзетки. Світлодіодна та звукова індикація повідомляє про поточний режим роботи інверторного безперебійника.

  Гарантійний термін на інвертори серії ICH та акумулятори до них складає 24 місяці.

  Серія INF

  Це «просунута» серія інверторів від Powercom. Випускається в модифікаціях потужністю 500, 800, 1100 та 1500 ВА (300, 480, 770 та 1050 Вт відповідно). Пристрої цієї лінійки видають на виході чисту синусоїду, а затримка перемикання становить 2-4 мс за рахунок застосування лінійно-інтерактивної схеми. Підтримується підключення зовнішніх акумуляторних блоків загальною ємністю 200 А·год. Інвертори INF-500-INF 800 розраховані на підключення АКБ на 12 В, пристрої INF-1100-INF-1500 живляться від батарей з напругою 24 В. Передбачено захист від аварійних ситуацій, аналогічний до впровадженої в серії ICH.

  На корпусі пристроїв INF, крім світлодіодної та звукової сигналізації, є монохромний рідкокристалічний дисплей, на який виводяться показники поточної вихідної напруги та рівень заряду АКБ. Для комутації навантаження на задній панелі встановлено 2 розетки Schuko, а для підключення комп'ютера USB-порт. Термін гарантії – 24 місяці.

  Для заміни акумуляторів в обох описаних вище серіях потрібно відключити інвертор (т.зв. холодну заміну). Приємною особливістю інверторів PCM є низький рівень шуму під час їхньої роботи. Захист від високовольтних імпульсів, індуктивних та кондуктивних перешкод – неодмінний атрибут усієї продукції Powercom.

  Де придбати інвертори в Україні?

  Як єдиний офіційний постачальник продукції «Поверком» в Україні, ми створили мережу з десятків авторизованих дилерських та сервісних центрів по всій країні. Завдяки цьому українські споживачі отримують такі вигоди:

  • найкращі ціни за рахунок виключення посередників;
  • заводську гарантію на весь модельний ряд PCM;
  • оперативне постачання оригінальних комплектуючих;
  • технічну підтримку через офіційний сайт компанії Powercom в Україні.

  Повний перелік уповноважених обслуговуючих організацій наведено в розділі «Підтримка».

  Акумуляторні інвертори PCM – це страховка від неприємних сюрпризів з боку постачальників електроенергії та широкі можливості автономності. Запрошуємо до співпраці електромонтажні фірми та торговельні підприємства — наші дилери мають вигідні пропозиції для кожного клієнта.