Оновлена лінійка ДБЖ Powercom SPR

Powercom SPR-1500

SPR-1500 модельного ряду Smart King PRO+, пристрої з потужностями від 1000 Вольт/ампер до 3000 вольт/ампер. У серії знаходяться аксесуари, які потрібні для безперебійної експлуатації підключених мережних пристроїв. Наприклад, якщо ДБЖ працюватиме з персональними комп'ютерами, робочими станціями, серверами та іншими схожими приладами, то джерело безперебійного живлення постійно підтримуватиме роботу підключеної апаратури. Також варто відзначити, що ДБЖ здатний працювати з більш потрібними в електричній енергії мережевими системами.

Powercom SPR-1500 1

Як і багато інших пристроїв компанії, дана серія є лінійно-інтерактивною. Працюючи зі стабільним напруга відбувається живлення навантаження без посередників у вигляді вхідного фільтра. При відхиленнях якості напруги відбувається перехід на живлення від акумуляторів.

Пристрої серії мають вбудований регулятор напруг (AVR), який здатний стабілізувати напруги на виході, не перемикаючись на живлення від акумуляторів.

Напруга постачається як чиста синусоїда під час експлуатації від електромережі або акумуляторів. Ця функція дозволяє використовувати джерело безперебійного живлення для забезпечення безпеки приладів з усіма блоками живлення. Системи працюють над безпекою завдяки забезпеченню роботи за сильних високовольтних імпульсів. Різні перешкоди впливають на експлуатацію всіх підключених приладів. Відповідно, стрибки напруги також заважають безперебійній роботі.

Вивчіть рекомендації щодо вибору та встановлення ДБЖ для котлів опалення у нашій статті: "Кейс із забезпечення безперебійного живлення опалювальних систем" та прийміть виважене рішення, щоб захистити вашу опалювальну систему на довгі роки.

Комплектація постачання SPR

При покупці SPR-1500 користувач отримує коробку з гофрового картону. Комплектація включає 2 силові дроти, які дозволяють підключити джерело безперебійного живлення до електромережі або приєднання приладів до ДБЖ. Постачання також включає кілька кріплень для стійки, ніжки монтажу, що дозволяють джерелу безперебійного живлення проводити експлуатацію у вертикальному стані. Кабелі USB і RS-232 також йдуть у постачанні. Посібник користувача, гарантія, носій із програмним забезпеченням – все на місці.

Встановлення та підключення моделей Smart King PRO+

Пристрій виконаний повністю на металевій основі. Вага девайсу досить невелика, ґрунтуючись на його габаритах. Попереду користувач може повністю побачити пластмасову окантовку. Її можна легко замінити, адже саме вона дає людині доступ зміна батарей. Тут розташовуються важелі управління як кнопок. Індикатори користувача також знаходяться саме тут.

Варто відзначити досить універсальний корпус пристрою, який легко вмонтовується у стандартні стійки. Щоб провести монтаж користувачеві потрібно встановити 2 кронштейни, після цього провести фіксацію за допомогою гвинтів. 2U - визначення ДБЖ по висоті.

Powercom SPR-1500 2

Щоб встановити пристрій вертикально, користувач повинен прикріпити на корпус кріплення, яке поставляється разом з ДБЖ. Завдяки встановленню батареї внизу девайса, прилад залишається максимально стійким і не падає від зовнішніх коливань.

Щоб підключити джерело безперебійного живлення до електромережі, потрібно монтувати кабель мережі. При приєднанні навантаження необхідно користуватися роз'ємами формату IEC-320 С13, яких 8 штук. Прилад захищає телефонні лінії та мережеві з'єднання від стрибків напруги та інших аварійних ситуацій такого роду.

Powercom SPR-1500 3

Щоб провести моніторинг параметрів, потенційний покупець зможе підключитися за допомогою портів RS-232 або USB. Віддалений моніторинг здійснюється завдяки карті SNMP формату. Для неї пристрій має у корпусі свій слот.

Якщо користувач хоче зменшити шумність роботи приладу, він має чудову можливість провернути це. ДБЖ має пасивну систему охолодження.

Powercom SPR-1500 4

Акумулятори ДБЖ Smart King PRO+

Сьогоднішній тестовий прилад має на борту 12 Вольтові батареї, які мають потужність 9 Ампер/Год. Завдяки технології заміни акумуляторних батарей гарячим шляхом користувачі могли спокійно замінювати батареї самостійно. На жаль, такої функції ДБЖ не володіє. Щоб замінити її, покупцеві доведеться відключити безперебійник.

Powercom SPR-1500 5

Заряджається пристрій до 90 відсотків за три години. Досить непогані результати, враховуючи кількість потужності ДБЖ. Акумулятори заряджаються не лише при увімкненому стані. Якщо ДБЖ вимкнено, заряд продовжує надходити. Головне, щоб постійно постачалося електричне живлення.

Експлуатація та сигналізація пристроїв серії SPR

Передня панель має кілька індикаторів експлуатації системи джерела безперебійного живлення. Також кнопки для старту та вимкнення приладу, а також для включення та відключення тестування також розташовуються спереду.

Powercom SPR-1500 6

Крім кольорових індикаторів пристрій має можливість сповіщати користувача звуком. Прилад сповіщає потенційного покупця про перебудову на експлуатацію від акумуляторів, стан навантаження та інші аварійні ситуації. Звуки можна вимкнути, утримавши кнопку вимкнення девайса.

Режими роботи SPR

Пристрій має технологію регулювання напруги на вході, завдяки якому воно стабілізується по трьох щаблях вниз і по трьох вгору. Якщо напруга перевищує певний поріг, безперебійник починає працювати від акумуляторів.

Наша модель, що досліджується, працює при напрузі 230 Вольт. Після виконаних тестів було виділено найнижчий поріг у 190 Вольт. Верхній дорівнює 300 Вольтам. У цьому випадку девайс фільтрує мережеву напругу. При спробі виходу з меж ДБЖ починає працювати від акумуляторів.

Якщо відбувається перевантаження або коротке замикання, розробники передбачили технологію захисту девайсу. Також модно виділити холодний старт як одну з головних фішок приладу. Завдяки їй можна запускати ДБЖ без підключення до електричної мережі.

Управління з персонального комп'ютера SPR

Якщо користувач бажає максимально глибоко аналізувати роботу джерела безперебійного живлення, точково проводити налаштування, необхідно скористатися програмним забезпеченням. Його можна встановити із носія. Назва ПЗ - UPSMON Pro. Завдяки йому з'являється можливість побачити налаштування вихідної та вхідної напруги. Також користувач отримає можливість встановлення рівнів навантаження. За класикою, заряд батарей, температуру тощо можна побачити завдяки ПЗ. Пристрій веде журнал, який покаже зміни системи.

Powercom SPR-1500 7

Програмне забезпечення дозволяє користувачеві самостійно проводити тести, сконструювати графіки старту та вимкнення приладу. Якщо станеться аварійна ситуація, програмне забезпечення в автоматичному режимі надсилає оповіщення на мейл або смс.

Висновки щодо серії SPR

У результаті хочеться резюмувати наступне: пристрій вийшов хорошим та приємним. Користувачі отримають гідний рівень безпеки під'єднаних приладів мережного призначення. Напруга постачається як чиста синусоїда. AVR працює добре, фільтруючи нестабільну напругу на виході. Корпус зручний, виготовлений в універсальному форматі. Є можливість встановлення вертикально. Велика кількість портів не залишить користувачів байдужими.

За матеріалами: "Комп'ютерПрес"

Оцініть статтю:
70
Поки немає відгуків...
Написати коментар
9 + ? = 19
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593