1. Головна
  2. Огляди продукції
  3. Гарантоване електроживлення заміського котеджу

Гарантоване електроживлення заміського котеджу

25.01.2024
Час читання: 3 хвилини
0

Який вибрати пристрій безперебійного живлення для заміського котеджу або таунхауса?

Активно наближаються холодні часи. Середина осені починається опалювальний сезон. Тому під час похолодання на вулиці відбувається досить значне збільшення навантаження на електричну мережу. Вкрай помітна ситуація у приватного сектора. Часто відбуваються ситуації з відключенням світла, сильних стрибків напруги, які здатні повністю вибити з ладу велику кількість приладів. Також дуже чутливою технікою можна назвати опалювальний, твердопаливний або газовий котел. Він сильно залежить від вхідної напруги, тому при найменших його коливаннях пристрій може вийти з ладу. Система електричного старту та насоси циркуляції, які є основними елементами котлів, можуть відключитися першими.

Powercom INF 1

Щоб забезпечити постійне електричне живлення, користувачі часто застосовують генератори електроенергії або джерела безперебійного живлення. ДБЖ має головну відмінну рису від генераторної установки – легкий монтаж. Новий користувач без проблем здатний підключити девайс та використовувати за призначенням. Також можна відзначити малу шумність ДБЖ. Тому багато покупців, які хочуть поставити цей прилад у заміському котеджі, звертають увагу на рівень шуму. Генератор у цьому «конкурсі» програє. Також ДБЖ займає досить мало місця, знайти застосування можна дуже легко.

Наші експерти склали кілька головних критеріїв щодо влаштування безперебійного живлення для заміського котеджу або таунхауса.

Основні критерії пристроїв безперебійного живлення для заміського житла:

  • Напруга на виході має вигляд чистої синусоїди. Більшість сучасних девайсів мають цю технологію.
  • Автоматична система регулювання напруги на вході (AVR)
  • Прилад дозволяє користувачеві підключити зовнішні батареї, щоб збільшити час автономної роботи підключених пристроїв.
  • Акумулятор можна зарядити досить швидко завдяки потужності кабелю підзарядки.

Powercom Infinity дозволяє забезпечити всі необхідні потреби, наведені вище.

Powercom INF 2

Основні аксесуари з лінійки Infinity, як було сказано вище. Головними приладами можна виділити молодші моделі INF-500 (300 Ватт), INF-800 (480 Ватт). Вони працюють на шині 12 Вольт, які сприяють підключенню батарей від 65 Ампер/Година до 200 Ампер/Година. У старших моделях INF-1100 (770 Ватт), INF-1500 (1050 Ватт) реалізована технологія роботи з шиною 24 Вольт. Завдяки цьому є можливість підключення батарей, 2 штуки від 100 Ампер/Година до 200 Ампер/Година.

Опис моделей лінійки INF

Корпус приладів має вихідні роз'єми. Завдяки двом розеткам формату євро, що мають батарейну підтримку, дозволяють підключити велику кількість пристроїв. USB вихід забезпечує підключення ноутбука до джерела безперебійного живлення для дистанційної експлуатації девайса.

Якщо розглядати лінійку Infinity, можна побачити досить цікаву особливість. Усі прилади мають напругу на виході форм-фактора чистої синусоїди. Тому він підходить для забезпечення безперебійної роботи пристроїв, які мають трансформаторні блоки живлення. Також відбувається стабілізація вхідної напруги та захист підключених приладів та обладнання у заміській будові від підвищення чи зниження напруги. Щоб забезпечити експлуатацію в безперебійному режимі, до ДБЖ необхідно приєднати батарею. Тому, відштовхуючись від значень їх ємності, будується тривалість роботи джерела безперебійного живлення. До 12 годин експлуатації гарантовано.

Щоб забезпечити максимально швидке заряджання девайсу, компанія Powercom розробила інноваційний зарядний пристрій, який має на борі 10 Ампер у молодших версій, 15 Ампер - у старших.

INF досить легкі у роботі. Навіть недосвідчений користувач здатний сам розібратися в системі ДБЖ, зробити монтаж і почати самостійно експлуатувати девайс. Лінійка має невелику кількість шуму, екологічно чисту роботу. Тому їх можна розташовувати у сільській місцевості чи заміському будиночку.

Звичайно основним плюсом при експлуатації пристрою лінійки Infinity є простору експлуатації. Вони не є вимогливими до температурних рівнів. Також можна без проблем підключити додаткові акумулятори без допомоги професіоналів. Індикатори позаду конструкції допомагають правильно приєднати батареї, щоб не зашкодити обладнанню.

Оцініть статтю:
28
Поки немає відгуків...
Написати коментар
18 + ? = 21
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593