1. Головна
  2. Огляди продукції
  3. Огляд серії Spider і Phantom

Огляд серії Spider і Phantom

15.02.2024
Час читання: 5 хвилин
0

Spider та Phantom - огляд даних лінійок

Джерела безперебійного живлення є невід'ємною частиною безпеки підключених мережевих приладів. Тому в сучасному світі цей аспект украй важливий. Офісна робота має на увазі деякі аварійні ситуації, пов'язані з перебоями електричної мережі. Тому безпека офісного чи домашнього обладнання від цих подій – головна мета багатьох компаній, як в Україні, так і за кордоном.

Саме на основі безпеки мережевого обладнання будується робота компанії Powercom. Щоб забезпечити захист персональних ПК, збереження важливої ​​інформації, користувачі застосовують девайси для цих цілей. Як такі пристрої застосовуються джерела безперебійного живлення. Завдяки їм можна забезпечити безпеку техніки від аварійних електричних збоїв. Звичайно, існують такі пристрої, але вони працюють не так добре. Тому на думку при згадці слова «безпека» спадає джерело безперебійного живлення.

Фірма Powercom протягом 25 років виробляє подібні пристрої, які допомагають великій кількості офісних компаній та звичайним користувачам працювати їх мережевим приладам у безперебійному режимі. Звичайно, компанія виробляє різні ДБЖ, починаючи від локальніших і закінчуючи тими, які працюють при великому охопленні підключених пристроїв. Сьогодні поговоримо про кілька нових девайсів, які потрапили на український ринок. Світовий лідер у сфері виробництва ДБЖ випустив серії Spider та Phantom.

Схематично принцип роботи ДБЖ Spider та Phantom

Опис лінійок Spider та Phantom

Дані аксесуари є джерелами безперебійного живлення, які мають лінійно-інтерактивний типаж. На борту розташовується улюблений регулювальник вхідної напруги, який дозволяє підганяти його значення до певних норм. Також завдяки ньому пристрій може працювати без перемикання на забезпечення акумуляторними батареями. Основною перевагою оновлених лінійок можна назвати збільшений діапазон значень напруги на вході. Спектр складає від 140 Вольт – 300 Вольт. Звичайно, дані значення розташовується під час роботи на частотах 50 або 60 Герц. Девайси з цих лінійок є досить компактними. Корпус пристроїв виглядає непомітно і мінімалістично. Завдяки цьому ДБЖ працюють на знижених частотах шумності. Тому користувач може розмістити девайс у домашніх умовах. Також можна виділити,що невелике значення шуму разом із підвищеною потужністю дозволяє девайсу бути достатньо затребуваним серед потенційних покупців.

Обидві лінійки мають зручні інтерфейси USB. Розташування даних портів у корпусі дало можливим здійснення швидкого вимкнення персонального комп'ютера. Також завдяки їх наявності компанія дозволяє проводити своєчасний моніторинг напруг на вході та виході. Тобто, користувач самостійно контролює процеси джерела безперебійного живлення, кількості заряджання, режими роботи, час вимкнення та старту експлуатації ДБЖ.

Якщо розглядати лінійний ряд Spider, то пристрої, які знаходяться в ньому, мають деякий цікавий функціонал. Крім технології холодного старту, девайси здатні забезпечувати безпеку від коротких замикань, а також підвищення або зниження напруг у критичних межах. Користувач може відстежувати самостійне тестування акумуляторних блоків, а також захищеність від повної розрядки. Девайс досить малошумний. Значення шумності не заходить за рамки 40 децибелів. Також моделі цієї лінійки наділені розетками формату євро, яких знаходиться на борту вісім штук. Чотири забезпечують експлуатацію акумуляторів, решта проводити фільтрацію перешкод. Вони допомагають придушити певні сплески напруги для мережного обладнання, телефонних ліній та іншого. Дану технологію забезпечують порти RJ11 та RJ45,які є в наявності ДБЖ.

Фото ДБЖ Spider

Аксесуари Phantom мають звичайну форму башти, завдяки чому розробники змогли досягти рівномірно тонкого корпусу в 10 см. Відштовхуючись від габаритів девайс має невелику вагу. Тому передня панель має лише кнопку старту роботи в центрі, при цьому вона загоряється при натисканні, що дозволяє користувачеві зрозуміти, коли пристрій починає працювати.

Задня панель має кілька розеток формату євро. Три штуки це досить зручно. Тому користувач у більшості випадків ну буде відчувати дискомфорт при приєднанні ПК або будь-якої іншої периферії. Також можна відзначити перевагу даного джерела безперебійного живлення, яке полягає у технології розумної батареї. Також користувач може вимикати звукові оповіщення та сигналізацію.

Фото ДБЖ Phantom

Висновки після детального розгляду лінійок Powercom Spider та Phantom

Насамкінець хочеться сказати, що розробники компанії Powercom при розробці джерел безперебійного живлення часто фокусуються на «зростанні в майбутнє». Тобто, ґрунтуючись на досвіді своїх конкурентів, компанія намагається вводити певні інновації у своїх ДБЖ. Зокрема розробники приділяють увагу вектору забезпечення електричного живлення. Тому дані технології, які можна побачити в серіях, здатні виділяти більш розширений спектр напруг на вході, починаючи від 140 Вольт і закінчуючи 300 Вольтами. Тому цей аспект відрізняє цю компанію від сусідів. У разі екстреної втрати електричного живлення ДБЖ підтримуватиме роботу персональних комп'ютерів від батарей. Завдяки цьому користувачі спроможні зберегти важливу інформацію за певний проміжок часу.

Оцініть статтю:
44
Поки немає відгуків...
Написати коментар
9 + ? = 16
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593