ДБЖ модульного типу VGD II-M з гнучким настроюванням під складні проекти

Нові модульні моделі УПС з лінійки Vanguard призначені в першу чергу для роботи на підприємствах, на яких необхідна перш за все безпека підключених до електромережі пристроїв. Саме під ці завдання і був розроблений даний ДБЖ.

 Powercom VGD II M

Powercom VGD II M

Дані моделі UPS мають на борту кілька силових модулів, а саме дві штуки - R і M. Перший з них має 10, 15 або 25 кіловольт / амперами, а другий - 25,30,40,50. Тобто, у користувача є можливість придбати той упс, який необхідний в тій чи іншій ситуації. Можна розглянути варіанти для забезпечення живлення девайсів з потужностями до 1500 кіловольт / ампер.

 

modular Powercom VGD II M

Modular Powercom VGD II M

Нюанси монтажу VGD II M

Модулі в цей прилад встановлюються декількома способами. Вони можуть бути вбудовані в спеціально відведені шафи, або ж в звичайну стійку на 19 дюймів. Це може дозволити більш раціональним способом застосовувати простір. Та площа, яку буде займати девайс з потужністю в 300 кВА, становить приблизно 0, 66 квадратних метрів, що є не таким вже й великим числом. А якщо ми візьмемо прилад потужніший, наприклад, а 600 кВА, то його площа все одно буде дорівнює невеликому значенню, а саме 2 квадратним метрам. Це дозволяє добре заощадити місце в ЦОД.

Зовнішні та технічні характеристики моделі VGD II M

Пристрій розроблений таким чином мінімізувати значення часу ремонту та обслуговування девайса, а також резервація на модульному рівні підвищує показники відмовостійкості. Рішення з лінійки Vanguard мають у себе в пристрої коефіцієнт потужності в одиницю, а це значить, що ККД приладу також буде мати високі значення, а саме 96 відсотків. У гаджеті реалізовано рішення про застосування функції аудиту мережі на вході. Ups дозволяє здійснювати експлуатацію та відстеження параметрів електричної мережі. У тому випадку, якщо в якийсь певний проміжок часу всі параметри електромережі і напруги на вході в нормальних значеннях, УПС перейде в режим роботи з високою ефективністю, тим самим підвищуючи значення ККД до 98,5 відсотків, що вже є одним з найбільш високих показників на ринку.Завдяки цьому сукупна вартість гаджета помітно зменшується, тому що кількість потужності поширюється на помітно меншу за площею територію.

ДБЖ застосовує в своєму корпусі модульні транзистори форм-фактора IGBT замість стандартних дискретних складових. Модульні деталі дозволяють забезпечити маленьку габаритність і захищеність приладу разом з передовими показниками по ККД. За допомогою підключення всіх становить в єдиній конструкції виключається порушення характеристик. Тим самим йде зменшення чисельності пунктів відмови, а це в свою чергу тягне за собою відмінну безпекову складову по надійності. Дані модулі додаткового живлення досить розумно вбудовані в систему, таким чином, що УПС здатний експлуатуватися навіть у вкрай важких умовах. ДБЖ має на борту кілька друкованих плат і теплоотводов, але всі вони розташовуються в абсолютно протилежних відсіках. Рухи холодного повітря надходить в нижній відсік, в якому розташовуються теплові відводи,тим самим не дозволяючи осідати на друкованих платах пилу. Певна кількість кольорів здатне забезпечити рух холодного повітря по всій площі каналу. У тому випадку, якщо один з кольорів виходить з ладу, то силовий модуль буде просто продовжувати працювати без нарікань.

Функція самостійного тестування Powercom VGD II M

Всі трифазні UPS від Powercom лінійки Vanguard мають у себе функцію самостійного тестування, яка легко може забезпечити необхідними випробуваннями даний прилад, не вдаючись до реальному навантаженню. ДБЖ підтримує приєднання шаф для батарей різних варіантів по ємностей і кількості ДБЖ. Це дозволяє зробити повну оптимізацію тимчасових значень роботи в автономному режимі і мінімізувати витрати на підключення та експлуатацію. Ще порадував той факт, що девайс має на борту функціонал плавного старту. Вона дозволяє працювати відразу з генератором на пару. Експлуатація індивідуальних джерел безперебійного живлення проводиться шляхом розумного сенсорного екрану, також є можливість відслідковувати функції пристрою за допомогою бездротової і локальних мереж. Проводиться це все через стандартні інтерфейси RS 2332/485,або ж через сухі контакти, і за допомогою карти внутрішнього типу, або ж SNMP форм-фактора.

Новітні модульні безперебійні джерела безперебійного живлення відмінно послужать для роботи з комерційними ЦОД, або ж для експлуатація центрального живлення ЛВС підприємства. Можна відзначити, що джерело стане відмінним вибором для забезпечення безпеки будь-яких обчислювальних і телекомунікаційних приладів, які вимагають досить потужне електричне постачання за трьома фазами. Тому ДБЖ будуть відмінно справляти із захистом комп'ютерних пристроїв, медичних апаратів, і установок для забезпечення електричного постачання у великих розважальних центрах.

Головні характеристики Powercom VGD II M:

 • Коефіцієнти потужності є поодинокими (кВА = кВт)
 • Транзистори формату IGBT
 • УПС має модульну конструкцію
 • ККД приладу сягає позначки в 96 відсотків, а в деяких випадках і всі 98,5
 • Процесор DSP дозволяє експлуатувати пристрій
 • Напруги на вході маю широке порогове значення в 304 Вольт до 478 Вольт
 • Розширення по вертикалі і горизонталі мають кроки, починаючи від значення в 10 кіловольт / Ампер
 • Акумулятори можна міняти гарячим способом
 • Резервація за методикою N + 1
 • Інтерфейс приладу повністю російською мовою
 • Сучасний сенсорний екран
 • Вкрай проста збірка і установка
 • Всі останні найменування пристроїв доступні для покупки на території України