ДБЖ Powercom Imperial: особливості моделі IMD-1200AP

Компанія Powercom виробляє велику кількість лінійно-інтерактивних джерел безперебійного живлення. Все вони мають властивості, які дозволяють забезпечити захист мережевого обладнання в тих чи інших ситуаціях. ДБЖ серії Imperial також завоював визнання користувачів, і сьогодні він постав у нашій лабораторії.

Що являють собою моделі ДБЖ Imperial?

Джерело безперебійного живлення лінійки Imperial дозволяє забезпечити відмінну ступінь безпеки підключених пристроїв. Часто застосовується в зв'язці з топовим обладнанням або декількома системами. Серія являє собою кілька моделей різної потужності. Якщо вам потрібно забезпечити базовий захист, то варто брати ПК IMD 525AP-IND825AP, для забезпечення безпеки групи ПК і інших мережевих апаратів відмінно підійдуть варіанти IMD 1025АР - IMD3000АР.

У новітніх системах управління побудовано на базі мікропроцесорної експлуатації. Моделі лінійки Imperial технологія також не обійшла стороною.

Технічні характеристики IMD-1200АР

Модель IMD 1200АР володіє безліччю цікавих характеристик. Однією з них можна безперечно назвати потужність в 1200 Вольт/Ампер. Даного значення вистачає для забезпечення захищеності кількох комп'ютерних установок. Девайс часто використовується в поєднанні з торговим обладнанням, касовими апаратами або терміналами.

Powercom IMD1200

Комплект поставки IMD-1200АР:

  • Сам пристрій, а саме лінійно-інтерактивний ДБЖ.
  • Інструкція користувача і талон для гарантії.
  • Провід для підключення приладу до електромережі.
  • 2 дроти для підключення додаткового обладнання.
  • кабель USB
  • Кабель для телефонної лінії форм-фактора RJ-11
  • Знімний носій з фірмовою програмою UPSMon.

Екстер'єр приладу IMD-1200АР.

Джерело безперебійного живлення виконаний в металевому виконанні. Колір чорний, сірка декоративна накладка на лицьовій панелі. Виглядає досить впевнено і непомітно, досить стильно і дбайливо.

Передня панель має в собі інтегрованим LCD-дисплеєм, а також кнопку включення і виключення. Екран дозволяє отримувати всю необхідну інформацію по влаштуванню, а також управляти важливими функціями в реальному часі. Заряд батареї, час автономної роботи, режим експлуатації, поломки, позаштатні ситуації - вся ця інформація з'являється на екрані вашого ДБЖ. Сам екран виконаний з досить преміальних матеріалів. Тому навіть в сонячну погоду або під поганим кутом користувач зможе прочитати необхідну йому інформацію.

Зворотний бік має вихідними роз'ємами. Щоб підключити обладнання до джерела безперебійного живлення розробники оснастили його шістьма роз'ємами форм-фактора IEC-320 C13. Чотири з них мають батарейну підтримку. Задня панель також має два гнізда RJ-45, що дозволяє забезпечувати захист лінії телефонних передач. Шнур USB в моделі знайшов своє місце, тепер для підключення комп'ютера до ПК не потрібно шукати додаткові кабелі. Тут також розташований автоматизований запобіжник на 15 Ампер.

Powercom IMD1200

Якщо ми подивимося на внутрішню складову джерела безперебійного живлення, то зможемо побачити, що вгорі розташовується плата електроніки. Внизу - батареї і трансформатор. Батареї розташовані в бічній стороні, тому захищені від трансформаторної установки металево огорожею. Пристрій володіє двома акумуляторами марки YUASA на 7.2 Ампер/Часів. Заміна акумуляторних батарей може бути проведена самим користувачем за допомогою відкручування лицьового боку приладу.

Powercom IMD1200 4

Джерело безперебійного живлення, над яким проводилися дослідження, має відношення до класу лінійно-інтерактивних. Він поєднує в собі як внутрішній регулятор напруги (в народі AVR), так і ступінчасту апроксимацію. Саме завдяки цьому прилад регулює вхідна напруга і вирівнює його до певних нормальних значень, які система сама підбирає для себе. При роботі ДБЖ забезпечує самому собі і підключеним до нього пристроям вхідна напруга, яке розташовується в значеннях від 193 до 250 Вольт. Напруга в мережі варіюється від 170-265 Вольт.

Powercom IMD1200 3

Установка переходить на живлення від акумуляторів за 2-4 мілісекунди. Під час переходу безперебійник видає досить короткочасний звук. Також модель має функцію «холодного старту», ​​яка дозволяє підключити персональний комп'ютер до блоку живлення без додаткового напруження від електричної мережі.

Можливість віддаленого управління_ДБЖ

Щоб підключити до приладу комп'ютер, необхідно скористатися інтерфейсами USB. Фірмове ПО, яке йде в комплекті поставки, допоможе користувачу зібрати всю необхідну інформацію при роботі, починаючи від кількості зарядки і закінчуючи додатковими настройками дистанційній експлуатації.

Оцініть статтю:
63
Поки немає відгуків...
Написати коментар
39 + ? = 44
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593