Що з себе являє серія Smart King PRO+?

Розробники з компанії Powercom вирішили оновити стійку УПС SPR і баштового типу SPT.

Що змінилося в SPR і SPT?

Дані моделі отримали безліч цікавих змін. Давайте спочатку відзначимо найважливіші, які будуть безпосередньо впливати на експлуатацію пристрою:

 • УПС стали працювати в більш екологічному режимі, а також стали трохи ефективніше.

Завдяки деяким розробкам виробника прилад став викидати в атмосферу меншу кількість шкідливих викидів. Тим самим пристрій стало більш екологічним. Плюс до всього УПС підвищив свої показники потужності.

 • Оновлені настройки мікроуправленія

Дана новина порадує багатьох користувачів, які довго чекали оновленої системи мікроуправленія.

 • У пристрої тепер присутній екран формату LED.

Як і в багатьох сучасних пристроях, серія Smart King має в своєму корпусі рідкокристалічний екран. Він допомагає стежити за всіма параметрами пристрою і налаштовувати його в реальному часі.

 • Екстер'єр пристрою зазнав змін

Як стали виглядати SPR і SPT?

Зовнішній вигляд пристрою також зазнав значних змін. Пристрій незначно змінило свій корпус, що не може не радувати.

УПС цієї лінійки зроблені за технологією лінійно-інтерактивної експлуатації. Завдяки цьому УПС мають чисту вихідну синусоїду. А завдяки розробці по стабілізації напруг прилад здатний вирівнювати його значення на виході до нормальних меж. Але при цьому не застосовуючи зарядку акумулятора під час коливань і стрибків електроенергії. Дані моделі з серії відрізняються тим, що в своєму корпусі мають велику кількість розеток. Наприклад, цілих вісім портів форм фактора IEC320 C13, а також кілька ЮСБ та стандартних RS-232. Ну і звичайно ж не можна забувати про те, що у всіх сучасних джерелах безперебійного живлення є роз'єм для внутрішньої карти формату SNMP. У лінійці УПС слот також є, як і у більш старших моделей, потужністю від 1000 Вольт / Ампер.

ДБЖ з модельного ряду SPR і SPT мають відмінності в своєму форм факторі.

SPR виконаний в більш універсальною оболонці, яка дозволяє встановити прилад на землю. Для цього у нього є спеціалізовані стійки і кілька ніжок. Вони йдуть в комплектації з постачанням. За потужністю можна виділити те, що в лінійці ви зможете знайти пристрої від 1000 Вольт / Ампер до 3000 Вольт / Ампер. Це досить непогано, так як можна догодити будь-яким користувачам і у них буде можливість придивитися до будь-яких варіантів, в залежності від їх потреб і цілей експлуатації.

Powercom SPR LCD

 

У моделі SPT II LCD вже баштовий тип конструкції. Також можна розглянути моделі з різними показниками потужності. Але тут вже діапазон трохи ширше. Початкове значення розташовується на позначці в 700 Вольт / Ампер. Граничне значення все той же - 3000 Вольт / Ампер.

Powercom SPT LCD

Як ви можете помітити, досить великі кордону потужностей УПС даної серії дозволяють користувачеві використовувати пристрій як для захисту електронних пристроїв, так і для їх автономної безперебійної роботи. Крім цього, будуть знаходиться в повній захищеності як мережеві пристрої, так і складне електронне устаткування. Але не варто забувати, що УПС зможе працювати лише з приладами, потужність яких не перевищує значення в 3000Вольт / Ампер.

Особливості приладів з лінійки SPR і SPT:

 • Чиста синусоїда на виході шляхом лінійно-інтерактивного будови системи.
 • Оновлене пристрій мікроуправленія
 • Автоматичне регулювання напруги на вході шляхом додавання в нові пристрої технології АВР (AVR). Вона дозволяє врегулювати вхідний і вихідний напруга, якщо електрична мережа постійно відчуває перепади напруги.
 • Рідкокристалічний екран в нових моделях, потужністю від 1000 Вольт / Ампер.
 • Багатий вибір вихідних портів для підключення різних пристроїв.
 • Можливість запустити пристрій за допомогою технології холодного запуску.
 • Технологія для забезпечення економного режиму експлуатації. Або ж простіше кажучи «Зелений Режим».
 • Можливість замінити акумуляторну батарею гарячим шляхом.
 • Оновлена ​​система експлуатації акумуляторами. Ця функція допомагає піклуватися про зносостійкості батарей і забезпечити їм тривалу роботу.
 • Захищеність від коротких замикань і перевантажень шляхом різких стрибків електроенергії.
 • Порт комунікації ЮСБ, який має підтримку технології розумної батареї.
 • Порт комунікації RS-232, що підтримує інтерфейс «сухі контакти».
 • Наявність внутрішнього порту для підключення карти форм-фактора SNMP. Знову ж ця функція доступна в моделях від 1000 Вольт / Ампер.

Нові моделі в лінійці вже доступні до відкритого продажу. Тому якщо вам потрібно забезпечити безпекою ваші електричні прилади, то дані лінійно-інтерактивні ДБЖ - це ваш вибір!

Оцініть статтю:
38
Поки немає відгуків...
Написати коментар
17 + ? = 18
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593