1. Головна
  2. Огляди продукції
  3. Огляд і тестування ДЖБ Powercom SPD-1000N: в допомогу офісним співробітникам

Огляд і тестування ДЖБ Powercom SPD-1000N: в допомогу офісним співробітникам

ДБЖ Powercom SPD-1000N головний помічник в офісі!

Розглянемо новий апарат з лінійки Spider. Модель має назву Powercom SPD-1000N і відразу отримала безліч захоплених поглядів і відгуків. Так чи добре справляється зі своїм завданням цей пристрій?

Powercom SPD-1000N

Технічний опис моделей Spider

Модель цієї серії. ДБЖ має оффлайн-типаж, тим самим маючи на борту вихідна напруга в формі ступінчастою апроксимації синусоїди, що в багатьох випадках може сильно допомогти при роботі.

Powercom SPD-1000N 1

Головними складовими в сторону можна безумовно назвати 8 євророзеток. Чотири з них розташовуються по ліву сторону, де знаходиться напис «Bypass». Звичайно, одним з мінусів можна виділити відсутність функції додаткового живлення. Даний факт засмучує потенційних покупців. Замість цього на борту розташовується стандартна фільтрація радіоперешкод і забезпечення захисту від перепадів електроенергії. Можна сказати, що елементи працюють в тому випадку, якщо джерело безперебійного живлення знаходиться в експлуатації і живиться від мережі. У цьому випадку блок живлення, екран і інші важливі складові мережі потрібно включати за допомогою чотирьох розеток справа, де розташовується слово «Battery».

Powercom SPD-1000N 2

Перестроювання на експлуатацію від внутрішньої батареї відбувається тільки по досягненню певного значення напруги, а саме 159 Вольт. Вкрай непоганий результат, якщо порівнювати його з конкурентами.

Другий етап позначався тим, що наші фахівці спеціально піднімали вхідна напруга, щоб встановити момент відключення джерела безперебійного живлення в включення його до експлуатації. Дана маніпуляція відбулася під час досягнення значення напруги в 173 Вольта. Дані показники показують нам про те, що експлуатація пристрою зможе функціонувати в складних моментах. Тому внутрішній акумулятор працюватиме максимально довгий час, тим самим зберігаючи свій термін обслуговування.

Powercom SPD-1000N 3

Були проведені дослідження з зникненням вхідного напруги під час роботи з реальною комп'ютерною системою, в основі якої розташовувалися такі комплектуючі, як процесор Intel Core i7-4960X з TDP в 130 Ватт і відеоадаптер MAXSUN GeForce GTX 1 050 Ti Optimus Prime 4G. Насправді, зв'язка досить цікава і працездатна. Вона повинна дозволяти працювати комп'ютера на підвищених потужностях і справлятися навіть з найскладнішими завданнями. Джерелом живлення у нас виступав модель з підвищеним коефіцієнтом потужності. Тому максимально можливе значення споживання склало близько 247 Ватт. Наш експеримент закінчився успіхом. Джерело безперебійного живлення пропрацював в автономному режимі достатню кількість часу, вчасно переключався на даний режим експлуатація, тим самим стабільно допомагаючи працювати персонального комп'ютера.Даний тест ми повторили ще п'ять разів, ніяких нарікань не виникало.

Головними перевагами SPD-1000N ми назвемо:

  • Вкрай ергономічний і простий корпус, непомітний, в міру строгий;
  • Всього вісім розеток формату євро. Чотири з них здатні підтримувати технологію додаткового живлення.
  • Гаряча зміна батареї також можлива в цій моделі. Розробники впровадили цю функцію як одну з рядових для подібних моделей Spider.
  • Холодний старт також має місце бути в даному джерела безперебійного живлення,
  • Забезпечення режимом зниженого енергоспоживання, «Зелений Режим»;
  • Робота в автономному режимі має досить тривалий термін за часом, це порадувало;
  • Забезпечення безпеки під час короткого замикання або перевантажень в системі;
  • Щоб забезпечити максимально тривалу роботу акумуляторів, система передбачає технологію розумної підзарядки на основі контролю температурних режимів.

Дана модель в першу чергу призначена для забезпечення безпеки персональних комп'ютерів. Тому розібратися з її підключення здатний навіть новий користувач саме через легкої конструкції. Також можна відзначити, що джерело можна закріпити як на підлозі, так на стіні завдяки що йде в комплекті кронштейнів.

Дуже вразив часовий відрізок, пов'язаний з автономною роботою ДБЖ. Прилад під час навантажень в 530 Ватт зміг пропрацювати цілих три хвилини. З 150 Ватами на навантаженні робота зайняла 19 хвилин. Цих значень з головою вистачає для забезпечення безпекою всіх мережевих приладів, зокрема персональних комп'ютерів. За ці хвилини можна встигнути зберегти всі важливі файли, перш ніж електрику в системі пропаде. Також порадувало наявність «Зеленого Режиму», який дозволяє не сильно витрачати запас енергії акумуляторів, а також запускати ДБЖ через «холодний старт». В купе всі профілактичні заходи сприяють більш тривалій роботі пристрої та системи в цілому.

Висновки після вивчення функціоналу ДБЖ SPD-1000N

Якщо підводити підсумки, то модель здалася нам вкрай гідної для роботи в офісі, де розташовується велика кількість персональних комп'ютерів. Звичайно, ДБЖ також можна використовувати і при роботі зі звичайним домашнім ПК. Система установки і підключення вкрай проста, що справиться навіть новачок. Особливо це помітно, якщо система не є надто витратною по електроенергії.

В іншому Powercom SPIDER SPD-1000N є гідним кандидатом для офісних комп'ютерів, систем відеоспостереження або малопотужних домашніх ПК. Він дуже простий в експлуатації, зате забезпечує відмінну автономність, особливо в разі невисокого енергоспоживання підключеної системи.

За матеріалами: "Global EasyCOM Internet Digest"

Оцініть статтю:
51
Поки немає відгуків...
Написати коментар
37 + ? = 44
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593