Програма UPSMON Plus для управління та контролю ДБЖ Powercom

Сьогодні ми розберемо одне вкрай цікаве ПЗ під назвою UPSMON Plus, яке поставляється разом з блоками безперебійного живлення від компанії Powercom. Що ж це за програмне забезпечення?

Дане ПЗ дозволяє вашому блоку живлення підключатися безпосередньо до персонального комп'ютера. Тобто якщо ви встановите цей софт, вам не доведеться мучитися з додатковими програмами.

конверт UPSMON Plus

Само по собі це ПЗ постачається на СД диску. Вага програми складається всього 4 мегабайта, але варто враховувати, що даний вага актуальний для 32-бітної розрядності виндовс. А загальний обсяг диска складає всього лише 37 мегабайт. Випущений третього вересня 2010 року. Варто зауважити, що в порівнянні з іншими програмами цей софт є одним з кращих в плані збирання. Надається диск він в мінімалістичному конверті, який є вкрай стильним рішенням в цьому випадку. Актуальну версію програми можна знайти на офіційному сайті постачальника.

диск UPSMON Plus

Які системи підтримуються програмним забезпеченням UPSMON Plus?

  • Windows (Аж до XP);
  • Novell Netware;
  • Лінукс.

Звичайно, дуже шкода, що дана програма не підтримується на операційних системах від Apple. Хоча останнім часом люди все частіше стали переходити саме на них. Можливо, розробник незабаром зробить підтримку цих систем. Також є підтримка програми для смартфонів на базі Андроїд.

Під час завантаження, програма установки сама визначить, куди краще встановити софт. Вам всього лише залишиться підтвердити або вказати іншу кореневу папку.

иконка автозапуска UPSMON Plus

Наш сьогоднішній тестовий стенд виглядає наступним чином:

CPU
AMD Athlon 64 3200+
материнка
Elitegroup NFORCE6M-A
DDR
Дві плашки по 512 МБ Patriot PC2-5300
Відеокарта
ATI Radeon X700
Дисплей
17-дюймовий iiyama Vision Master
ЖД
Samsung HD322HJ
DVD
ASUS DRW-1608PS2
БЖ
FSP400-50THN-P

Під час установки програм ніяких проблем не було. Софт важить всього лише 18 мегабайт, і це дуже порадувало. Сама ікона виглядає наступним чином:. Сама по собі програма має досить цікаву прорісофку і інтерфейс. Звичайно, над ним можна трохи попрацювати. Але в цілому все виглядає добре. І по експлуатації не повинно виникнути питань. Все знаходиться максимально зручно.

мониторинг UPSMON Plus

Зверху ми можемо побачити 8 пунктів меню, які нам знадобляться при роботі. У цій програмі є все, що потрібно пересічному користувача від подібного софта.

настройки системы UPSMON Plus

Якщо ми розглядаємо початкового меню, то тут все досить просто. Тут звичайнісінькі настройки системи. З цікавого тут є функція відключення звуку в певний таймінг.

тестирование ИБП в UPSMON Plus

У другому меню ми можемо побачити налаштування тесту джерела безперебійного живлення. Тут все також на висоті і реалізовано відмінно. Всі основні настройки є в наявності.

поиск ИБП в UPSMON Plus

У третій іконці розташовується настройка портів системи. Можна сказати про те, що одним з мінусів цього конфігуратора є відсутність виведення інформації про поточний підключенні. А під час нової спроби підключення конфигуратор і зовсім перезапускается.

планировщик в UPSMON Plus

У четвертій іконці у нас є можливість створити планування завдань. Є розподіл по місяцях і днях тижня. Також можна запланувати включення, виключення системи харчування, а також запустити тестування джерела безперебійного живлення.

еженедельное расписание в UPSMON Plus

На цьому скрині ви можете побачити розклад по днях і часу. Все дуже зручно і гнучко настроюється.

график в UPSMON Plus

У п'ятому вікні ми можемо спостерігати графічну складову програми. У нас є можливість редагування графіків. Погано, що вікно виведення можна змінити за розміром. Іноді буває досить складно щось розгледіти в такому невеликому віконці.

журнал событий в UPSMON Plus

У шостий іконці розташовується у нас журнал по подіях. Знову ж це вікно можна змінити за габаритами. Але ми можемо без особливих проблем редагувати наші події. Зберігається формат - XML, що дуже зручно.

настройка отправки сообщений на пейджер в UPSMON Plus

У сьомий іконці зручно розташувалася система відправки повідомлень. Варто відзначити, що користувач, який користується цим софтом, може особисто вибирати, на яку платформу йому будуть приходити повідомлення. У користувача є можливість відправки повідомлень про помилку на електронну пошту, СМС повідомленням або через TAP-повідомлення. Також варто відзначити, що цю можливість легко можна застосовувати навіть в тому випадку, якщо на ПК немає доступу до інтернету.

настройка отправки сообщений на электронную почту в UPSMON Plus

Заключна іконка відкриває перед нами вид на меню відправлення листів і повідомлень на вашу поштову скриньку. Вкрай придатна функція.

всплывающее окно сообщений в UPSMON Plus

Під час перемикання на енергію батареї, на екран виводиться вся необхідна інформація про приблизний час експлуатації. Таймінг розписаний в сек. і хв.

настройка режима энергосбережения ИБП в UPSMON Plus

Забезпечення UPSMON + має можливість відключення УПС при нульовому навантаженні. Це є режимом енергозбереження. Знову ж нам не вдалося перевірити і цю функцію в справі. Звичайно, ми б хотіли і самі виконати тести цих функцій. Але проблема в тому, що в ББП повинна бути певна прошивка, яку нам поставити не вдалося. Судячи з відгуків про ці функції програми, все працює на вищому рівні.

У вас є можливість також завантажити керівництво користувача. Вона розташовується за цим посиланням: завантажити  Також на сайті компанії можна постійно відслідковувати оновлення системи.

Переваги програми UPSMON Plus та її можливості:

ОПЕРАЦІЙНІ СИСТЕМИ
Windows (аж до 7)
+
Linux
+
FreeBSD
-
ОС Apple
-
Інші прошивки Unix
-
Novell Netware
+
ІНТЕРФЕЙСИ
RS-232
+
ЮСБ
+
SMNP-адаптер
-
ФУНКЦІЇ
Експлуатація дочірніх ПК
+
Функціонування програм на віддаленому доступі
+
Зміна налаштувань УПС
+
Відправка мессенджей по Інтернету
+
Повідомлення E-Mail
+
повідомлення СМС
+
Повідомлення на pager
-
Оповіщення з дзвінком на мобільний
+
Універсальний список подій
+
Універсальний список даних
-
Графіки за даними
+
Локалізація
+
ПРОГРАМА
Крайня обнова ПО
вересень 2010 р
Обсяг дистрибутива / на диску, Мегабайт
4/18
Мінімальний обсяг / Максимальний обсяг, Мегабайт
0,8 / 4

Підсумки огляду ПЗ для ДБЖ

На нашу суб'єктивну думку, ПЗ UPSMON Plus виглядає досить впевнено на тлі конкурентів. Безумовно у нього є свої недоліки, які хотілося б ліквідувати. Але програма постійно розвивається, і розробники явно прислухаються до свого ком'юніті. Тому для звичайного користувача даний софт буде вкрай корисний і зручний в експлуатації.

Плюси UPSMON Plus

  • Легкий в освоєнні інтерфейс
  • Потягне будь-який ПК, так як системні вимоги мінімальні
  • Підтримка Віндовс аж до сьомої моделі. Також є комунікація і з іншими ОС.

Мінуси UPSMON Plus

  • Іконка не змінюється при перемиканні на інший вид харчування блоку живлення.
  • Неможливо змінити розмір вікон.
  • Деякі елементи в інтерфейси важко помітні.
 За матеріалами: "iXBT"
Оцініть статтю:
44
Поки немає відгуків...
Написати коментар
25 + ? = 33
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593