Важливі особливості ДБЖ серії MACAN модель MAS-3000

Пристрої з серії MACAN від виробника Powercom є джерелами безперебійного живлення, які працюють завдяки принципам технології перетворення електричної енергії методом подвійної фільтрації. Напруга на виході набуває вигляду чистої синусоїди. ДБЖ має можливість перемикання на живлення від батареї за нульовий проміжок часу.

Лінійка змогла включити такі пристрої, як MAS-1000, що має на борту потужність 900 Ватів. Воно ідеально послужить для забезпечення безпеки відокремленої серверної установки. Більш старші прилади лінійки в особі MAS-2000 та MAS-3000, які мають на борту 1800 та 2700 Ватт відповідно. Ось вони можуть допомогти захистити великі телекомунікаційні комплекси, робочі станції, медичне обладнання та іншу подібну апаратуру. Вихідна потужність може змінюватись завдяки індивідуальним налаштуванням від 208 Вольт до 240 Вольт. Щоб збільшити час роботи в автономному режимі, існує можливість підключення зовнішніх акумуляторів. Powercom MAS-3000 1

Розглянемо старше покоління серії MAS-3000

Цей ДБЖ виглядає як звичайна вежа, корпус якої виконаний у суцільнометалевій оболонці. Влаштування чорного кольору, який ідеально впишеться в більшість інтер'єрів будинку або офісу.

Задня панель приладу має 8 розеток формату IEC C13, а також одна у форматі IEC 19. Посів на групи тут не мається на увазі. Прилад має роз'єм формату IEC 19, який дає користувачеві право приєднувати апаратуру в кімнатах для серверів.

Powercom MAS-3000 2

Крім стандартних гнізд, які розташовані на задній стороні корпусу, користувачі можуть знайти стандартний роз'єм USB. Він дозволяє підключити аксесуар до персонального комп'ютера. Також є порти RS-232, кілька гнізд RJ-45 формату і спеціальний пристрій переривання.

Усередині корпус поділяється на два певні сектори, огороджені стінкою з металу. Перша частина має в своєму розпорядженні всю електроніку, а інша - вісім акумуляторів батареями. Користувач, на жаль, не зможе замінити акумулятор гарячим способом. Досить великі габарити приладу можна пояснити застосуванням великого значення ємних батарей та громіздких конструкцій електроніки. Всі елементи, які розташовуються всередині, мають алюмінієві радіатори, які здатні охолоджуватися шляхом додаткового доступу потоку повітря.

Powercom MAS-3000 2

Девайс має більше значення потужності, яка працює в поєднанні з вимушеною вентиляцією. Саме два вентилятори забезпечують постійне обдування елементів. Вони можуть працювати незалежно від кількості навантаження, що надходить.

Інвертор складається з досить відомих транзисторів, серед яких можна знайти такі назви, як IGBT FGL60N100, FGL40N120 та FDA59N30. Вони є вкрай надійними та перевіреними безліччю іменитих компаній.

Powercom MAS-3000 3

Якщо говорити загалом, пристрій вийшов досить якісним. Складання вдалося на славу, і вона має право на існування. Розробники добре попрацювали над внутрішньою конструкцією.

Акумулятори для MAS-3000

Модель MAS-3000 має внутрішні акумуляторні блоки, яких вісім штук. Назва кожної з них - Yuasa NPW36-12 на 7 Ампер/Годин. Акумулятори підключаються послідовно, тому застосовується шина 96 Вольт.

Powercom MAS-3000 4 

У роботі було виявлено поріг перебудови працювати від батарей. Справжня вихідна напруга при надходженні напруги на вході дорівнює від 0 до 260 Вольт. Тести були проведені на стенді з повністю зарядженим акумулятором, а також при надходженні навантаження 150 Ватт. Підзарядка йде у досить швидкому темпі. Виробник запевняв, що за чотири години встановлення може зарядитися до 90 відсотків. Ці показники цілком правдиві. Напруга на виході ніяк не була залежною від навантаження, і тим більше від якості напруги на вході.

Якщо навантаження досягало 50 відсотків, акумуляторна підтримка дорівнювала 1 годині та 15 хвилин. Звичайно, за умови відключення електричної енергії на 8 хвилин та 55 секунд, а також під час навантаження 150 Ватт.

Девайс здатний підтримувати постійну напругу на виході як чисту синусоїду, яка знаходиться в діапазоні 208 - 240 Вольт.

Експлуатація від батарей ДБЖ починається під час зниження якості напруги на вході до 120 Ватів з навантаженням у 25 відсотків. 140 Ватт при 50 відсотках, 160 Ватт при 75 відсотках та 180 Ватт при повному навантаженні в 100 відсотків. Потрібно сказати, що повернення до роботи за замовчуванням від електромережі починає працювати при досягненні показників напруги до 200 Вольт.

Інтерфейси та ПЗ для керування моделлю MAS-3000

Powercom Macan MAS-3000 має у своєму розпорядженні кілька портів формату USB, які забезпечують безперешкодне підключення до персонального комп'ютера на системі Windows, яка розпізнає ПЗ досить швидко. Панель завдань має значок, який показує стан акумулятора. Якщо стандартних функцій вам не вистачає, то ПО від UPSMon Pro вам на допомогу. Користувач зможе вільно задавати час вимкнення підключених приладів під час влучення електричної мережі та підвищення або зниження його значення до певного рівня. Також програмне забезпечення дозволяє контролювати всі основні функції приладу.

Програма для смартфона

Оновлена ​​програма для смартфонів та планшетів, які працюють на системі Android, дозволять працювати з ДБЖ віддалено.

Powercom android 1

Початкове налаштування досить зручне, воно підійде навіть новачкові. Користувачеві лише потрібно встановити адресу IP для джерела безперебійного живлення. Або можна приєднати до ДБЖ персональний комп'ютер, на борту якого буде необхідне UPSMon Pro.

Powercom android 2

Програма досить проста, але неймовірно інформативна. Вона дозволяє надавати користувачеві всю необхідну інформацію як діаграми або звичайний текст. Якщо ДБЖ втрачає напругу, то необхідні повідомлення надходять на смартфон разом із супутнім звуком. Шкода, що розробники не врахували можливість приєднання до програми оповіщення одразу певної кількості безперебійників.

Висновки щодо особливостей та функціоналу MAS-3000

Powercom Macan MAS-3000 є досить крутим ДБЖ, який до того ж продається за невелику вартість. За скромні фінанси користувач отримує якісне складання, хороші матеріали, достатню кількість можна і великий обсяг ємності внутрішніх батарей. Забезпечується постійна частота 50/60 Герц, якщо ДБЖ працюватиме у зв'язці з генератором. Головним мінусом можна назвати неможливість підключення додаткових акумуляторів шляхом гарячої зміни.

За матеріалами: "iXBT"

Оцініть статтю:
63
Поки немає відгуків...
Написати коментар
32 + ? = 35
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593