Модель SPD-650U протестована і рекомендована до придбання

Сьогодні до нас потрапила дуже цікава модель джерела безперебійного живлення. Серія Spider завжди славилася своїми зачаровують пристроями з широким спектром можливостей застосування. На нашому столі з'явилася модель під назвою SPD-650U. Давайте подивимося, що вона з себе представляє, як буде працювати в важких умовах і на що здатна в звичайному побутовому житті.

Зовнішній вигляд моделі SPD-650U

По-перше, відразу хочеться відзначити вкрай зручний і практичний корпус пристрою. Цікавий він можливостями установки у вертикальному положенні до стіни. Завдяки цьому користувач отримує легкий доступ до акумулятора. Джерело безперебійного живлення працює вкрай тихо. У цьому допомагає внутрішній акумулятор і відмінна трансформаторна установка. Під час експлуатації від батареї пристрій відтворює досить низьких рівень шуму, який не виходить за рамки допустимих значень. Навіть при роботі в повну навантаження шум залишається таким же незначним. Тому його значення цілком гідні для коректного перекладу пристрою в режим сну. Часовий проміжок зарядки акумулятора після повного його розрядження становить близько трьох годин. Це цілком хороший результат в порівнянні з іншими пристроями подібного цінового сегмента.

Функціональні можливості SPD

Були проведені деякі дослідження, в ході яких дана детальна оцінка якості роботи пристрою. Вихідна напруга було описано нашими експертами наступними словами: «Вкрай гідний результат для ДБЖ даного цінового сегмента». Лінійка SPD завжди відрізнялася хорошим вихідним напругою, саме з цієї причини багато покупців беруть модель з даної лінійки. Але досить часто пристрої мають один спільний недолік - це невеликий шум від інвертора під час роботи від батарей. Але цей мінус меркне на фоні величезної кількості переваг, серед яких велика кількість розеток, проміжок резервації, також кількість потужності приладу, яка за більшістю параметрів перевершує своїх «побратимів». Крім цього, заявлене значення потужності розробниками також перевищило дане значення, що є гарною новиною для покупців.Так як пристрій за певну ціну здатне підтримувати більшу кількість підключених мережевих приладів.

Для багатьох покупців основним фактором в покупці ДБЖ стала сигналізація. Так, саме завдяки тому, що пристрій SPD має відключається сигналізацію воно сподобалося публіці. Також користувач може регулювати її гучність і час відключення.

Джерело безперебійного живлення має в конструкції велику кількість вихідних розеток, завдяки цьому він здатний підключати до себе безліч приладів і працювати в великому спектрі напруг на виході. Пристрій з лінійки Spider стане приємним і зручним помічником в забезпеченні безпеки підключених мережевих пристроїв. Якщо вам необхідно встановити якісний захист персональних комп'ютерів, систем відеоспостереження, насосів та іншого, то сміливо купуйте модель SPD-650U. Крім цього ви можете захистити як багато малопотужних девайсів, так і кілька сильно споживають енергію приладів.

Висновки після тестування пристрою серії Spider

Можна підвести деякі підсумки. ДБЖ з більш великим спектром автоматизованого регулювання напруги призначені в першу чергу для забезпечення безпеки ПК і інших робочих систем. Але далеко не кожен джерело безперебійного живлення зможе самотнього якісно забезпечити захистом всі прилади одночасно. Але ці слова точно не відносяться до нашої сьогоднішньої моделі. Крім всіх інших якостей, які ми змогли перерахувати в нашому огляді, пристрій також здатна працювати в режимі енергозбереження, що дозволяє забезпечити не тільки більш тривалу автономну роботу ДБЖ, а також продовжити життя акумуляторних батарей. Холодний старт також розташовується на борту даного безперебійника,тому в купе з автоматичним вимикачем для запобігання коротких замикань і інших перевантажень електромережі джерело безперебійного живлення буде працювати максимально тривалий час і зможе радувати вас дуже довго.

Для багатьох цей прилад є пріоритетною покупкою, так як його вкрай легко підключити до системи. Розібратися здатний навіть самий досвідчений користувач. Для недосвідченого користувача також стане відмінним гідністю велика кількість розеток формату євро. Людина зможе краще розібратися з корпусом ДБЖ і поекспериментувати з підключенням. А професійний користувач зможе з користю для себе використовувати всі вихідні розетки, щоб забезпечити джерело безперебійного живлення максимальної роботою.