1. Головна
  2. Наші статті
  3. Нові високо ефективні онлайн ДБЖ Macan MRT і MAC

Нові високо ефективні онлайн ДБЖ Macan MRT і MAC

12.02.2024
Час читання: 5 хвилин
0

Нові високо ефективні онлайн ДБЖ Macan MRT і MAC

Вашій увазі надається нова партія онлайн моделей ДБЖ Macan класу Comfort. Дані прилади в сьогоднішньому огляді будуть представлені в двох типових розмірах. Однією з головних відмінних рис даних пристроїв можна виділити, звичайно ж, їх вкрай високий коефіцієнт потужності. Він дорівнює PF = 1, що для сучасних приладів є вкрай значною цифрою. У серії з'явилися нові моделі, які мають досить універсальний корпус зі стійками. Вони входять в серію MRT і мають на борту баштові кулери. Моделі лінійки MAC здатні розташовуватися на підлозі, що для багатьох є відмінним рішенням.

Відразу хочеться відзначити, що нові ДБЖ мають широкий діапазон потужності. У користувачів є можливість придбання приладів з номінальною навантаженням в 1000, 2000 і 3000 Вольт / Ампер. Дані показники є нормальними для сучасних УПС та надають користувачеві право вибору перед покупкою. Це безсумнівний плюс розробникам.

Powercom MRT

Нові прилади в лінійці облаем великим набором всіляких функцій. Але однією з головних фішок пристроїв є те, що зараз їх в повному обсязі можна назвати технологічними. Розробники дійсно ретельно попрацювали над своїми пристроями і впровадили в них велика кількість різних цікавих фішок. В купе з новітніми комплектуючими УПС з цієї лінійки стають одними з кращих зараз на ринку.

Powercom MAC

Цікаві особливості серії Macan

При розгляді пристроїв серії Macan можна помітити кілька цікавих фактів. По-перше, в своєму пристрої вони мають технологію подвійного перетворення. Це дозволяє забезпечити напруга на виході у вигляді чистої синусоїди, а також мінімальну затримку для перемикання на роботу від акумуляторів. Саме завдяки цьому дані УПС можна застосовувати для забезпечення захисту вимогливих за потужностями пристроїв. До таких можна віднести серверні установки, системи інженерного проектування, а також будь-які прилади для медичних досліджень. Тому якщо вам необхідно забезпечити безпеку енерговитратних пристроїв, то ваш вибір може впасти саме на пристрої лінійки Macan. І ви не прогадаєте, адже вони здатні працювати з великим спектром «важких» для системи електроживлення приладів.

По-друге, при роботі з великою кількістю важких пристроїв потужність ДБЖ часто повинна падати. Але не у випадку з MACAN. Якщо ми будемо розглядати коефіцієнт потужності, то він становить 0, 94 одиниці. Завдяки цьому можна досить зберегти витрати на експлуатацію. А також завдяки функції розумною експлуатації батареями з компенсацією по температурі можна солідно збільшити термін роботи прилади та акумуляторів в цілому. Також це дозволяє підвищити надійність самої системи живлення для екстрених і непередбачених ситуацій, чи то пак резервне джерело енергії.

Прилад зроблений за таким принципом, щоб будь-який користувач міг легко використовувати пристрій при жорстоких зовнішніх умовах. Корпус виконаний спеціально для того, щоб зовнішнє середовище ніяк не відображалася на працездатності приладу, саме тому пристрій безперебійного живлення має досить великі кордону напруг на вході. Діапазон починається від 120 Вольт і закінчується значенням в 300 Вольт, що дозволяє справлятися з найскладнішими завданнями в важких умовах нестабільного живлення мережі.

Для того, щоб забезпечувати систему постійним захистом від перегріву, розробниками була придумана інноваційна сучасна система охолодження. Вона має в собі шість режимів роботи кулера, що дозволяє досить сильно знизити рівень шуму при експлуатації УПС навіть при найважчих умовах і несприятливих зовнішніх факторах.

Спереду на корпусі ми можемо побачити ЖК дисплей, який дозволяє виводити на нього всю потрібну інформацію про прилад. Користувач здатний детально розглянути, в якому стані знаходиться мережа в даний момент, побачити заряд батарей, а також навантаження на джерело безперебійного живлення. Серія MRT володіє спеціальним дисплеєм, який здатний адаптуватися в залежності від того, в якому місці розташований безперебійник. Екран сам вирівнює текст, щоб користувачеві було простіше його читати і аналізувати інформацію.

Прилади з даної серії поставляються зі звичайними євророзетками від Schulo. Зазвичай в наявності йдуть 2-3 штуки, в залежності від того, яку модель замовив покупець. Також в комплектації є професійне ПО для дистанційної експлуатації ДБЖ і підключених до нього приладів.

Так як UPS має невеликі габарити, його можна підключити і встановити, наприклад, в офісі або ж на промисловому підприємстві.

Фішки пристроїв Macan:

  • Прилад має нульову затримку при перемиканні на батарейне забезпечення. Сам по собі є онлайн УПС.
  • Стабілізатор потужності на борту
  • Режим підвищеної ефективності
  • Для максимальної продуктивності при роботі підвищений коефіцієнт потужності до значення PF = 1
  • Перемикання УПС на байпас
  • Забезпечення захисту від перепадів напруги і коротких замикань
  • Індикатори для інформування про заряд акумулятора

Кулер з 6-ма видами роботи.

Оцініть статтю:
28
Поки немає відгуків...
Написати коментар
39 + ? = 49
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593