1. Головна
  2. Наші статті
  3. Оновлена версія ПЗ для управління ДБЖ в віртуальних мережах UPSMON Pro 2.3

Оновлена версія ПЗ для управління ДБЖ в віртуальних мережах UPSMON Pro 2.3

13.02.2024
Час читання: 3 хвилини
0

Оновлення програмного забезпечення для ДБЖ UPSMON Pro 2.3

Всі ви прекрасно знаєте той факт, що компанія Powercom випускає велику кількість найменування блоків безперебійного живлення. Для кожного з них розроблялося окреме програмне забезпечення, яке дозволяє користувачеві детально і скрупульозно налаштовувати різні пункти в системі. І до цього дня для ПЗ приходять поновлення, які фікс всілякі помилки минулих версій. Вони також допомагають людині зручно користуватися пристроєм і контролювати енергетичне постачання підключеної до УПС апаратури.

Функціонал програмного забезпечення UPSmon Pro

Тепер розглянемо можливості програми UPSMON Pro 2.3. Вона дозволяє користувачеві УПС відстежувати різну інформацію в системі. Тобто у вас є можливість моніторингу ДБЖ по мережі. Пристрій здатний надати всю необхідну інформацію людині про те, в якому стані зараз перебуває мережа і сервера в цілому, також можна дізнатися про ступінь захищеності пристроїв і всієї системи. Звичайно ж варто не забувати про те, що ці програми для ИБП здатний відстежувати всі зміни в мережі і паралельно з цим записувати всілякі події в спеціальний журнал. Його ж можна в будь-який момент відкрити і подивитися, що відбувалося з пристроєм за певний проміжок часу. Це дуже сильно рятує в тих моментах, коли УПС зазнає значних перебої в електричній мережі.

Варто трохи детальніше розібрати, як же система за допомогою даного ПЗ справляється з перевантаженнями. ДБЖ здатний в таких ситуаціях достроково і за правилами припинити працездатність серверів, а також інших ПК. Але при всьому при цьому користувач зможе зберегти свої дані, які зберігалися на пристроях. В налаштуваннях користувач може виставити такі параметри, які дозволять програмі зробити сканування UPS і з повною ступенем безпеки зберегти всі дані, а після цього повністю вимкнути пристрій. Звичайно ж під час довгострокового виключення електричної енергії програма може виділити потрібний час для автономної роботи пристроїв, грунтуючись на всієї необхідної інформації. А в разі потреби УПС вимкне ці пристрої, а після того, як електрична енергія знову буде подана, то прилади відразу почнуть функціонувати.

До вашої уваги детальна інструкція з облаштування дистанційного контролю функціонування та управління безперебійником у статті: "Що таке SNMP і які налаштування необхідно виконати для віддаленого моніторингу ДБЖ?"

Якщо ми будемо розглядати УПС он-лайн типу, то в ньому розробники передбачили функцію, яка дозволяє користувачеві керувати кількома групами розеток. Давайте розглянемо цю функцію докладніше. Людина може без особливих проблем вказувати певні пріоритети на ті пристрої, які вже підключені до безперебійника. Тим більше це все можна зробити на відстані. Але для початку необхідно встановити за допомогою налаштувань обладнання, які пристрої варто підтримувати з великою тривалістю часу, а які прилади можуть обійтися звичайним відключенням від мережі.

ДБЖ Powercom, фото

Якщо розглядати головні доопрацювання, то можна відзначити той момент, що розробники трохи переробили саму організацію функціонування пристрою в віртуальних системах. Також не варто забувати про те, що додалися рішення від Vmware. Вони стануть в нагоді для того, щоб забезпечити безперебійне функціонування віртуальної системи, яка буде здатна працювати зі всілякими ОС.

Як же налаштувати дистанційне керування ДБЖ?

Якщо ви збираєтеся використовувати УПС в віддаленому режимі, то вам досить необов'язково підключати SNNP адаптери. Джерела безперебійного живлення підключається через порти ЮСБ (USB) або ж RS 232. Подальша ж експлуатація може здійснюватися повністю за допомогою програмного забезпечення. Тому вам не доведеться завантажувати додаткові програми для забезпечення безперебійної роботи всіх підключених пристроїв до ББЖ.

Якщо вам потрібно знайти максимально останню і актуальну версію програмного забезпечення, то зробити це досить просто. За посиланням нижче ви зможете завантажити останню версію програмного забезпечення для вашого УПС.

Оцініть статтю:
55
Поки немає відгуків...
Написати коментар
18 + ? = 22
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593