ONL-M 60кВт на захисті хірургічного відділення Олександрівської лікарні

В Олександрівській лікарні м. Києва відремонтували відділення реанімації та інтенсивної терапії для хірургічних хворих.

Powercom ONL-M 60kVt

Перед нами була поставлена задача встановити ДБЖ для захисту живлення оновленого відділення та обладнання, забезпечити достатній час автономної роботи, при збої в електроживленні.

 У  переліку критичного медичного обладнання були вказані: томограф, наркозний апарат, кисневий концентратор, дефібрилятор, апарат коагуляції, хірургічний компресор, освітлювальні прилади операційної.

Powercom ONL-M 60kVt 1

Ми запропонували модель Powercom ONL-M 60 кВт. Це модульний ДБЖ, в єдиній шафі розташовані 2 силових модуля по 30 кВт, а також 120 акумуляторів Powercom PM-12-9, ємністю 9 А/год.

На випадок підбору пристроїв безперебійного живлення для опалювальних котлів необхідно вивчити наші рекомендації та приклади: "Кейс із забезпечення безперебійного живлення опалювальних систем".

Powercom ONL-M 60kVt 2

ДБЖ встановили у щитовому приміщенні, де обмежене місце, тому було вирішено розмістити акумуляторні батареї в шафі з силовими модулями.

Вибір ДБЖ POWERCOM ONL-M обумовлений:

  • Технічними вимогами замовника,
  • Відмінним співвідношенням ціна / потужність,
  • Гнучкими можливостями масштабування.

Модульні ДБЖ мають гнучку систему та дозволяють побудувати систему живлення під потреби замовника, а при необхідності швидко збільшити потужність ДБЖ, додавши нові силові модулі та АКБ.

Powercom ONL-M 60kVt 3

ДБЖ ONL-M відрізняються:

1. Високою продуктивністю і низькою вартістю володіння.

2. Дозволяють проводити «гарячу» заміну силових модулів без перерви живлення навантаження

3. Невибагливі в питаннях сервісного обслуговування.

4. Мають високу перевантажувальну здатність – при навантаженні 110% можуть працювати до 1 години.

Максимальний коефіцієнт потужності (PF = 1) і високий ККД дозволять замовнику економити електроенергію і бюджет в майбутньому.

Моделі обладнані сенсорним дисплеєм з російськомовним інтерфейсом, дозволять в декілька кліків отримати інформацію про стан ДБЖ, навантаження та вхідної, вихідної напруги.

Powercom ONL-M 60kVt 4

В комплекті з системою безперебійного живлення поставляється програмне забезпечення UPSMON Plus, що надає можливість задавати параметри роботи ДБЖ (розклад включення / вимикання, час відключення при роботі від батарей, запуск тих чи інших процедур при виникненні аварійних ситуацій і т.п.).