Безперебійники для опалювальних котлів та насосів

ФОРМА ВИХІДНОЇ НАПРУГИ

Серія

АКУМУЛЯТОРНА БАТАРЕЯ

ПАРАМЕТРИ ВИВЕДЕННЯ

Для систем опалення

INF 500 - 800
INF 500 - 800
Інтелектуальний Line-interactive ДБЖ з чистою синусоїдою призначені для роботи з зовнішніми АКБ або зовнішніми батарейним блоками
INF-1100
INF-1100
Інтелектуальний Line-interactive ДБЖ з чистою синусоїдою призначений для роботи з зовнішніми АКБ або зовнішніми батарейним блоками
INF-1500
INF-1500
Інтелектуальний Line-interactive ДБЖ з чистою синусоїдою призначений для роботи з зовнішніми АКБ або зовнішніми батарейним блоками
ICH-550 - ICH-1050
ICH-550 - ICH-1050
Багатофункціональний інвертор Powercom забезпечує тривалий час автономної роботи обладнання від зовнішніх батарей

  В останні роки наша країна переживає бум індивідуального житлового будівництва. Неодмінним атрибутом житлового будинку в усі часи був який-небудь вогнище, що забезпечував можливість опалення житла. Сьогодні в якості такого все частіше розглядається газовий або твердопаливний котел, що представляє собою складну систему елементів, що взаємодіють один з одним.

  Синхронізація роботи опалювального обладнання досягається за рахунок автоматизації процесів. Блок управління, контролюючий роботу системи опалення, є енергозалежним. Залежність ця настільки велика, що навіть короткочасне відключення електрики, може привести до небажаних наслідків.

  Нагальною необхідністю будь-якого приватного домоволодіння є не тільки природний газ або вугілля, а й Електрична енергія. В таких умовах безперебійне живлення для газових котлів є необхідністю.

  Чистий синус від POWERCOM

  На жаль, подібні проблеми характерні не тільки для нас, інакше тайванська компанія POWERCOM ніколи не стала б випускати одні з кращих в світі ДБЖ для опалення різних приміщень. Багато наших співвітчизників не вбачають драми, як джерело безперебійного живлення для котельні можна пристосувати і бесперебойник «простіше».

  Господар-пан, можна і такий варіант використовувати, особливо, якщо господареві не шкода дорогого обладнання. Суть в тому, що циркуляційні насоси дуже чутливі до якості споживаної електрики. Для адекватної роботи опалювальної системи необхідний ББП для циркуляційного насоса, що видає на-гора змінний струм зі стабільною напругою, без різких стрибків, так званий: чистий синус.

  UPS для малопотужного споживання, в цьому сенсі, сущі ліберали, вони постачають споживача не чистим, а модифікованим (апроксимованим) синусом. Споживаючи неякісний струм, мотор насоса швидко зношується і в прискореному темпі виходить з ладу. Це все одно, що шестисотий Мерседес заправити сімдесят шостим бензином: машина може і поїде, але недалеко.

  Які ДБЖ все ж застосовувати для опалення?

  Всі джерела безперебійного живлення діляться на три типи.

  1. Оффлайн.
  2. Лінійно-інтерактивні.
  3. Онлайн.

  Кожен з них призначений для виконання спеціальних завдань. Найпростіший і відповідно, недорогий-оффлайн. У його комплектації відсутній стабілізатор і здатність коригувати напругу, що надходить з мережі. У його завдання входить зарядка акумуляторів і забезпечення енергопостачання при відсутності напруги в мережі. На виході він дає модифікований синус, тому як бесперебойник для циркуляційного насоса він не використовується.

  Лінійно-інтерактивний ДБЖ оснащений такими елементами, як:

  • стабілізатор;
  • акумулятор;
  • інвертор.

  На відміну від свого побратима, він здатний коригувати вхідний струм і при наявності в мережі напруги, що не виходить за межі критичних показників, акумуляторну батарею не задіє. Цей ДБЖ для циркуляційного насоса опалення з недавнього часу на виході видають чистий синус.

  Найбільш досконала версія подібного обладнання-це ДБЖ онлайн для котла, що працює за технологією подвійного перетворення. На вході він випрямляє вхідний струм, а потім відбувається його чергове перетворення в змінний з чистою синусоїдою 220 вольт. 

  Оптимальним варіантом є пристрої з серії Infinity. Відмінною рисою пристроїв з цієї серії, є відсутність вбудованих акумуляторів. Розробники справедливо визнали, що, якщо для забезпечення тривалої автономної роботи агрегату необхідно встановлювати додаткові зовнішні батареї, то вбудованими можна і знехтувати. Інженери виробника надали людям можливість самостійного вибору акумуляторів для свого УПС газового котла. Важливо, що всі підключені батареї, повинні мати ідентичні ТЕХНІЧНІ характеристики.

  Такий бесперебойник для насоса системи опалення найбажаніший, але і у нього є свої недоліки, в тому числі: спочатку висока ціна і підвищений знос акумулятора. Тим не менш, він вважається найкращим на ринку, тому що на виході завжди електричний сигнал правильної синусоїдальної форми.

  Популярні серії бесперебойников від POWERCOM

  Одним з лідерів на європейському ринку ДБЖ є продукція фірми POWERCOM. Кожен покупець знайде тут те, що потрібно саме йому. Компанія пропонує на вибір безліч альтернатив, в Поверкоме їх хоч греблю гати.

  Купити обладнання і, на його базі, змонтувати резервне живлення для котла тут не проблема. Суть в тому, що придбати ДБЖ з акумулятором в комплекті – завдання не з простих. Компанія POWERCOM пропонує на вибір величезну кількість таких пристроїв з вбудованими і зовнішніми акумуляторами різних серій, в тому числі таких, як:

  • ich;
  • inf;
  • spt;
  • mrt;
  • mac.

  Як вже було зазначено вище, в приладах з серії inf (Інфініті) вбудовані батареї взагалі не передбачені. На відміну від комп'ютерних джерел безперебійного живлення, призначених для забезпечення короткострокової роботи комп'ютера, тут завдання зовсім інші. Вони гарантують безперервність процесу опалення або нагрівання гарячої води.

  Ця проблема вирішується за допомогою використання ДБЖ для двоконтурного котла. В цьому випадку споживана потужність зростає, оскільки для двоконтурної системи необхідний не один насос, а, як мінімум – два. Один з них ганяє теплоносій по батареях опалення, а другий забезпечує натиск в локальній системі гарячого водопостачання.

  Внаслідок цього збільшується і навантаження на резервне джерело струму. Не дивно, що люди набувають додаткові батареї, прагнучи збільшити терміни автономної роботи опалювальної системи.

  Так чи потрібен ДБЖ для різних котлів?

  Бесперебойник для твердопаливного котла з акумулятором, так само необхідний, як і для газового. Вугілля або дрова в топці не перестануть горіти, якщо згасне Електрика, а ось циркуляційний насос функціонувати не зможе.

  В результаті спекотне полум'я топки розігріє теплоносій до критичної температури, вода закипить і котел вибухне. Працюючий насос ганяє воду по трубах, не дозволяючи їй нагріватися занадто сильно, в цьому і полягає специфіка безперервної роботи насосного обладнання. Сучасні твердопаливні котли, ні в чому не поступаються газовим.

  Пристрій безперебійного живлення для котелень абсолютно необхідно, оскільки автоматика цих опалювальних систем має для їх нормального функціонування визначальне значення. Оскільки тверде паливо продовжує горіти, навіть після її відключення, і, якщо не купити УПС для твердопаливного котла це може закінчитися катастрофою.