ДБЖ для роботи в аварійних умовах - Powercom TC

Давайте уявімо, що пристрої, які знаходяться у вашому розташуванні, потрібний крайній ступінь безпеки від перебоїв. На думку відразу впадає придбання звичайного онлайн джерела безперебійного живлення, що є правильним рішенням. Але що робити, якщо ви маєте більш серйозний пристрій? Наприклад, вуличною базовою станцією, яка з часом постійно працює під сонцем, розігріваючись до 40 градусів і вище. Або підключеним приладом є система відстеження залізничних повідомлень. Температура пристрою може досягати нуля градусів і нижче. Тому варто розуміти, що для забезпечення безпеки даної апаратури потрібен такий ДБЖ, який працюватиме за таких діапазонів температури.

Особливості роботи ДБЖ за різних умов

Звичайні джерела безперебійного живлення здатні працювати за оптимальної температури. Якщо діапазон виходить вище представлені рамки, то працездатність девайса дорівнює нулю. Тому для такої роботи необхідно шукати ДБЖ, здатний виходити за температурні рамки та самовільно проводити адаптацію до температурного режиму від 37 до 74 градусів за Цельсієм. Саме таким приладом можна назвати ДБЖ TC.

Powercom TC є джерелом безперебійного живлення, яке здатне працювати за екстремальних умов. Його можна відмінно експлуатувати для забезпечення безпеки зовнішніх станцій моніторингу, станцій базового обладнання, систем експлуатації сигналів світлофора тощо.

Переваги та опис всепогодних ДБЖ

Пристрій цієї серії дозволяє користувачеві управляти мережами 5G. Зрозуміло, що вони зараз розвинені досить мало, але розробники компанії Powercom спрямовують усі свої сили для розвитку та підтримки цієї мережної системи. Пристрій має розширений діапазон потужності до 3 кіловольт/ампер для задоволення вищих потреб до електричної енергії стандартних систем 5G. Варто враховувати той факт, що компонентна складова девайсів з 3 кіловольтами/ампер є більш довговічними, ніж їх зібратися з 2 кіловольтами/ампер та 2.5 кіловольтами/ампер.

TC має в своєму розпорядженні технологію автоматичної фільтрації вхідних напруг. Безумовно, ця функція останнім часом надає велику кількість джерел безперебійного живлення. Розробники компанії Powercom розуміють, що за цією технологією надається деякий майбутній вектор розвитку ДБЖ. Девайс дозволяє перетворювати нестабільні значення напруги на вході та виході в більш стандартне та стабільне живлення для мережевої апаратури.

TC здатний використовувати заздалегідь програмовану систему, наділену певною кількістю сухих контактів. Тому потенційний покупець зможе без особливих проблем максимально індивідуально провести налаштування попереджувальних повідомлень для певних ситуацій. Звичайно, ця функція ідеально підходить для роботи на промислових підприємствах, де застосовуються відповідні промислові вимоги.

TC є вкрай передовим у порівнянні з минулими версіями девайсів. Як годиться, цей девайс оснащений технологічним рідкокристалічним дисплеєм, який дозволяє відображати значення напруги та температурні показники. Пристрій може самостійно визначати значення температури акумуляторних батарей, тим самим в автоматичному режимі провести регулювання напруги. Ця технологія спрямована на продовження терміну експлуатації батарей. На практиці було встановлено, що акумуляторні блоки при роботі з такою функцією служать набагато більше, ніж за відсутності такого роду технології.

TC має певний спектр функцій, які включають:

  • Забезпечення безпеки підключених девайсів від різних перешкод, пов'язаних із радіочастотами та електромагнітними частотами.
  • Акумуляторні батареї є досить життєздатними, що дозволяє їм мати тривале значення розряду.
  • Корпус джерела безперебійного живлення має у своєму розпорядженні достатню кількість інтелектуальних розеток. Це дозволяє підключати до ДБЖ пристрої різного характеру.
  • Конструкція ДБЖ є енергозберігаючою, що дозволяє працювати девайсу в автономному режимі протягом певного часу.

ТС має слот для адаптера формату SNMP, завдяки якому можливе підключення мережної карти. Вона дозволяє проводити моніторинг усієї системи, а менеджери здатні проводити контроль постійного живлення дистанційно.

TC розроблявся спеціально для роботи у важких умовах навколишнього світу. Тому девайс здатний забезпечити безперебійну роботу пристроїв та максимально значень захисту.

Оцініть статтю:
54
Поки немає відгуків...
Написати коментар
38 + ? = 40
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593