1. Головна
 2. Огляди продукції
 3. Нова серія INF для тривалого часу автономної роботи

Нова серія INF для тривалого часу автономної роботи

Нові пристрої в лінійці INFINITY для забезпечення тривалої автономної роботи

Powercom представив громадськості нові пристрої під егідою оновленої серії INFINITY. Лінійка включила в себе 2-ві цікаві моделі: INF-500 і INF-800.

Опис моделей INFINITY

Дані найменування ДБЖ мають одноразово кілька технологій, тим самим виконуючи функції інвертора, стабілізатора напруг і, власне кажучи, УПС. Звичайно, при роботі від підключеної батареї. Підключення всіляких звичайних 12-вільних батарей, а також більш об'ємних (200 Ампер / годин і менш), забезпечується досить зручним способом. Завдяки технології стало можливим збільшення тривалості автономної роботи з мінімальними витратами по електричної потреби. Даний факт дозволив значно розширити сфера застосувань INF моделей 500 і 800. Ця технологія зробила прилади незамінними в деяких ситуаціях. Як приклад можна привести забезпечення захисту в критично важливих ситуаціях з принесенням підключених пристроїв особливої ​​важливості, наприклад, в котеджі або приватному будинку. До таких пристроїв можна віднести газовий або твердопаливний котел опалення, всілякі насоси водного постачань, світлового забезпечення, або складну електроніку, яка тим чи іншим чином використовується в електричній системі.

Схема експлуатації моделей виглядає досить просто - прилади здатні поєднувати всі плюси инверторной установки і звичайного УПС. Під час завершення подачі напруги в електромережі ДБЖ відразу перебудовується на забезпечення працездатності від акумуляторів і трансформує постійну подачу струму в 12 вольт на змінну 220 Вольт. Але під час появи звичайного напруги прилад автоматично перебудовується на роботу від акумуляторів. Так як ДБЖ має в своїй конструкції технологію AVR, яка дозволяє регулювати напругу на вході і виході, а також утримувати його в нормальних межах, то INF гарантує постійну стабільну підтримку напружень на вході. При надходженні в систему нестабільних напруга УПС даної серії буде вирівнювати всі електричні хвилі,щоб всі важливі файли на персональних комп'ютерах залишалися в цілості. Напруга залишається постійним і утримується в одному діапазоні, 150-275 Вольт.

Безперебійник позбувся внутрішніх акумуляторів. Це зроблено в першу чергу для досягнення маленьких габаритів і обсягу. Тому в якості додаткових баатрей застосовуються будь-які сторонні варіації. Щоб забезпечити максимально вигідну для користувача роботу УПС, досить підключити батареї звичайні 12-вольтні від автомобільних акумуляторів. Підключивши їх паралельним чином, можна зібрати акумулятора абсолютно з будь-ємністю. Напруга при роботі залишається постійним, але ємність всіх приєднаних батарей буде збільшуватися шляхом підсумовування вже існуючих значень. Найбільший струм заряду Infinity досягає 18 Ампер, цього вистачає для забезпечення швидкої підзарядки від досить великих акумуляторних батарей.

Відмінність нових моделей серії INFINITY

Відмітною схожістю серії INF від домашніх систем називають їх безшумну роботу, мінімальну чутливість до режиму температури і забруднень. Дані фактори повністю знімають спеціалізовані вимоги по установці УПС. Але таке рішення кардинально впливає на хорошу витривалість і надійність ДБЖ. З цієї причини багато користувачів більше схиляються до покупки моделі з лінійки Infinity.

Нові пристрої безперебійного живлення були протестовані в наших лабораторіях і успішно отримали сертифікацію якості. Тепер на території України можна придбати моделі з лінійки INF. Поспішайте придбати за вигідною ціною для вас! 

Головні відмінні риси лінійки

 • Функція лінійно-інтерактивного забезпечень безпеки з напругою на виході, яке має вигляд чистої синусоїди.
 • Управління за допомогою мікропроцесорних технологій.
 • LCD екран з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, хорошим екраном і всією необхідною інформацією по влаштуванню.
 • Вихідний сигнал являє собою синусоїду. Він здатний працювати в будь-яких режимах експлуатації, що дозволяє приєднувати до нього всілякі пристрої з імпульсними або ж трансформаторними БП.
 • Регулювання напруги на вході і виході за допомогою технології AVR.
 • Тривалий час автономної роботи шляхом відсутності акумуляторів всередині конструкції і за рахунок приєднання зовнішніх акумуляторів на 12 Вольт. Більш краще управління акумуляторами для забезпечення ще більш тривалої автономної роботи.
 • Технологія економії енергії дозволить приладу продовжувати термін роботи батарейних акумуляторів.
 • Забезпечення захисту від коротких замикань, перевантажень на виході, перепадів напруги.
 • Повністю автоматизована підзарядка батарей під час припинення роботу ДБЖ.
Оцініть статтю:
34
Поки немає відгуків...
Написати коментар
25 + ? = 27
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593