1. Головна
  2. Наші статті
  3. Нова серія ДБЖ Powercom CUB для захисту робочого або домашнього ПК

Нова серія ДБЖ Powercom CUB для захисту робочого або домашнього ПК

Лінійка CUB для забезпечення захисту робочого або домашнього персонального комп'ютера

Осінній період приносить разом з собою сильні холоди. Зимовий період не за горами, це означає, що на електромережу буде діяти вкрай велике навантаження. Що в свою чергу призведе до проблем з перебоями в електричній мережі. Дане явище негативно відбивається на внутрішніх компонентах ПК, особливо в тих випадках, якщо пристрої є дешевими.

Powecom CUB 1

Даний інцидент можна запобігти, якщо використовувати ДБЖ. Компанія Powercom представила абсолютно нову серію джерел безперебійного живлення під назвою CUB. В її складі можна знайти моделі з різною потужністю, починаючи від 450 Вольт / Ампер і закінчуючи моделями в 1000 Вольт / Ампер.

Крім серії CUB, рекомендуємо розглянути моделі для захисту від проблем в електромережі котельного обладнання - INF, щоб зробити правильний вибір, вивчіть наші поради для підбору: "Кейс із забезпечення безперебійного живлення опалювальних систем".

Опис і призначення серії CUB

Найменування моделей належать до самому звичайному і простому типу резервних УПС, але з часом перемикання вони можуть позмагатися і з більш дорогими моделями від інших виробників. Також новинки здатні стабілізувати вхідна напруга шляхом того, що на борту пристроїв є функція автоматичного регулювання. Межі напруг можна позначити в районі 165-276 Вольт, що є досить характерним показником для резервних безперебійників. Саме завдяки цьому пристрою з лінійки CUB здатні проводити згладжування коливань напруги в електромережі і більш рідкісним чином перемикатися на забезпечення роботи від внутрішніх акумуляторів. Тим самим збільшується термін служби батарей.

Powercom CUB 2

Оновлені пристрої відмінно підійдуть для забезпечення захисту офісних або домашніх електричних систем. УПС оснащені 8-ю розетками формату «євро». Чотири з них здатні забезпечувати лише фільтрування напруги на вході. На корпусі буде підписано «Bypass»). Додаткові чотири розетки підключаються до акумуляторної батареї, тим самим у приладу є можливість підтримки технології додаткового живлення.

Powercom CUB 3

Плюси модельного ряду CUB

Головними перевагами моделей з серії CUB можна безумовно назвати ряд характеристик. Насправді, прилад вже давно заслужив увагу покупців з-за всіляких плюсів збірки. Але ми виділимо найосновніші:

  • ДБЖ володіє декількома портами форм-фактора USB, що дозволяє підключити відразу декілька приладів для забезпечення їх безпеки.
  • Пристрій оснащений LCD-дисплеєм, який допомагає користувачеві відслідковувати найважливіші показники при роботі з ДБЖ.
  • Через своїх невеликих габаритів, УПС можна кріпити не тільки до підлоги. У комплекті йде спеціальний кронштейн, який дозволяє встановити джерело безперебійного живлення прямо на стіну.
  • Розробники подбали про те, щоб оснастити всю лінійку підтримкою технології екологічного режиму. Він дозволяє забезпечити більш тривалу роботу пристрою шляхом заощадження електричної енергії. Підійде для тих, хто хоче зберегти якість батарей на максимально колишньому рівні.
  • Прилад автоматично проводить діагностику в заданому часовому діапазоні в автоматичному режиму.
  • Завдяки технології AVR, ДБЖ здатне захистити всі підключені до нього пристрої від перепадів напруги (вгору або вниз), коротких замикань або ж перевантажень електричної мережі.
  • Забезпечення захисту акумуляторних батарей від перегріву шляхом понад зарядки.
  • Користувач може самостійно налаштувати час включення пристрою або відключення за заданим графіком.

Висновки полсе оцінки лінійки безперебійників CUB

Що ми отримуємо в результаті? Якщо розглядати дане джерело безперебійного живлення в порівнянні з іншими аналогами тій же ціновій категорії, то можна з упевненістю сказати, що ДБЖ заслуговує увагу громадськості. Завдяки своїй приємною ціною він полюбився багатьма користувачами, зараз продажі безперебійників виросли до значних показників.

Також потішила його багатозадачність. Завдяки кільком євророзетка і портам форм-фактора USB користувач може безперешкодно підключити велику кількість пристроїв, щоб забезпечити їх захистом від перепадів напруги та інших позаштатних ситуацій, пов'язаний в системі електроживлення.

Багатьом покупцям також потрібна установка, яку буде можливо встановити де завгодно, і вона буде займати мало місця. Під ці критерії лінійка CUB відмінно підходить. Завдяки його зовнішнім виглядом і невеликим габаритам у користувачів є можливість зробити з нього якийсь предмет інтер'єру, який відмінно впишеться в загальну картину. Тому в сукупності всіх плюсів ми можемо лише порекомендувати доглянути до лінійки CUB від компанії Powercom. За свою ціну і характеристики - відмінний варіант.

Оцініть статтю:
15
Поки немає відгуків...
Написати коментар
19 + ? = 25
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593