1. Головна
  2. Наші статті
  3. MACAN — бюджетні ДБЖ з елітними характеристиками

MACAN — бюджетні ДБЖ з елітними характеристиками

Серія UPS MACAN - топовий пристрій за розумні гроші!

Дану лінійку безперебійних джерел живлення продемонстрували користувачам ще в березні нинішнього року. Тоді була проведена виставка CeBIT 2015 місті Ганновер. УСП з лінійки Macan призначені в першу чергу для забезпечення захисту ПК, а також інших мережевих пристроїв. До них відносяться робочі станції, сервера, комп'ютерні кластери, комутатори для роботи з мережею, а також інші обчислювальні та телекомунікаційні прилади, яким необхідно працювати від високої напруги, тим самим споживаючи велику кількість електроенергії від системи.

Модельний ряд MACAN

Тепер же детально поговоримо про те, які пристрої представлені в цій лінійці. В першу чергу хочеться виділити модель MAS-1000, яка здатна підключатися для окремого обладнання, яке може мати потужність від значень Вольт / Ампер в 1000 одиниць. До таких пристроїв можна віднести, наприклад, невеликі серверні установки. Також до даної лінійці ДБЖ можна віднести більш вимогливі УПС, такі як MAS-2000 або MAS-3000. Вони дозволяють забезпечити захист від збоїв в мережевий системі, а також надати повну безпеку експлуатації великих і середніх обчислювальних комплексів повністю.

У разі вибору безперебійника для захисту від проблем в мережі опалювального обладнання, перед покупкою вивчіть теорію та наші рекомендації: "Кейс із забезпечення безперебійного живлення опалювальних систем".

Функціонал ДБЖ серії MACAN

У лінійці даних пристроїв застосовуються такі функції, як «онлайн» і «подвійне перетворення». Вони дозволяють з максимальною ефективністю надання захисту все файлові системи і сервера, а також більш складні робочі обчислювальні агрегати. Саме завдяки цьому лінійка ДБЖ MACAN стала настільки популярна серед користувачів. Головною причиною цього є те, що пристрої є відмінним вибором для установ з фінансовим ухилом, а також для лікарень і наукових будівель. Тому в більшості випадків, в яких потрібно забезпечити якісне енергетичне постачання приладів при наявності провалів напруги, ці прилади були хорошою покупкою. Дані пристрої також добре підійдуть в тих випадках, під час яких важливою складовою є безперешкодна експлуатація приладів для інженерних робіт - наприклад,до них можна віднести кондиціонери, морозильні камери, котли на газі, і подібні прилади. Але потрібно розуміти, що для окремо взятого приладу потрібно підібрати потрібний УПС. Щоб це зробити, потрібно звернути увагу на потужність самих підключаються приладів і на підтримувані значення електроживлення УПС. Ну і звичайно ж потрібно брати до уваги час автономної експлуатації. Але цей показник можна досить просто підвищити, якщо поставити в УПС кілька зовнішніх акумуляторів.Але цей показник можна досить просто підвищити, якщо поставити в УПС кілька зовнішніх акумуляторів.Але цей показник можна досить просто підвищити, якщо поставити в УПС кілька зовнішніх акумуляторів.

Прилади з даної лінійки мають в своєму арсеналі великий набір функцій і якісну збірку при своїй відносно низькій ціні. Всього цього розробники домоглися тільки тому, що УПС був виготовлений на ідеї конструкції онлайн ups з лінійки Vanguard. Саме завдяки цьому стало можливо серйозне зниження цінника, тим самим вдалося домогтися велику довіру з боку громадськості. Але це також спричинило за собою деякі мінуси. Так як ціна стала помітно менше, то і частина функцій, якими міг би володіти на виході ДБЖ з серії Macan, стало неможливо реалізувати. Наприклад, можна помітити, що в даних пристрою немає можливості гарячої зміни акумуляторів, а також сегментування навантажень і відключення системи в аварійному режимі.

Найбільш значимі функції UPS:

  • Перетворення електроенергії з подвійним етапом, а також затримка для перемикання на акумулятори становить нуль секунд. Тобто під час короткого замикання або перепаду електроенергії всі пристрої, які підключені до УПС, що не будуть вимкнені і зможуть працювати безперебійно.
  • Коефіцієнт потужності 0,9. У порівнянні з іншими більш пізніми моделями розробникам вдалося досягти даного коефіцієнта, не підвищуючи при цьому вартість апаратури.
  • Спотворення синусоидальности напруги <2,5%. Ще один показник, який дозволяє зрозуміти, що перед нами знаходиться преміальне пристрій.
  • Частота на виході постійно знаходиться на позначці в 50/60 Герц. Цього вдалося домогтися шляхом впровадження функції підтримки значення в певному інтервалі. Це допомагає забезпечувати сумісність з генераторними установками, що для багатьох є відмінною новиною.
  • Прилад здатний працювати на максимальних потужностях навіть при різних настройках напруги на виході. Наприклад, можна виставити значення, починаючи від 208 Вольт і закінчуючи 240 вольт.
  • Пристрій володіє декількома стандартними портами USB і RS-232. Також в корпусі присутній порт для підключення адаптера з форм-фактором SNMP.
  • Для збільшення автономної роботи пристрою розробниками було прийнято рішення дати можливість користувачам підключати додаткові зовнішні акумулятори.
Оцініть статтю:
37
Поки немає відгуків...
Написати коментар
48 + ? = 49
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593