Поїхати в Домінікану - справа по кишені*

* PS Щоб не порушувати Закон про захист персональних даних, особисті дані не вказуємо.

Багато компаній влаштовують своїм партнерам і співробітникам різні цікаві поїздки, щоб скрасити відпустку і провести час у відмінній компанії. Ексім-Стандарт не залишилася осторонь. Дана компанія є одним з провідних постачальників на ринку Східної Європи, який цінує партнерів і піклується про працівників. У грудні минулого року було вирішено подарувати кілька путівок в привабливу країну.

Кому пощастило провести в приємній компанії відпустку?

Компанія Ексім-Стандарт розіграла 10 абсолютно безкоштовних квитків на відпочинок в Домініканську Республіку. Безумовно, всі були раді такому подарунку, тому охоче брали участь в акції. За підсумком було вибрано десять щасливчиків, які вирушили на незабутній відпочинок.

 

Після відмінного уїк-енду компанія поцікавилася, як все пройшло. За словами мандрівників, які побачили Домінікану, безумовно поїздка сподобалася. Щасливчики повідомили цікаві факти про цю країну. Люди розповідали про те, що поїздка складалася з великої кількості розважальних активностей. Подорож видався вкрай захоплюючим зі слів очевидців.

Туристи вкрай схвально відгукувалися про країну. Здавалося, що вони перенеслися в одну мить з суворої зими в спекотне літо. Все розквітало, зелень так і рясніла всюди. Скрізь дуже красиво, сонячно. Хотілося залишитися тут назавжди. Звичайно, поряд з контрастом російської зими краса Домініканської Республіки буде зачаровувати навіть найвибагливішого туриста. Тому люди, яким пощастило відправити безкоштовної путівці в цю країну були щасливі.

фото Доминикана

Після подорожі всі туристи максимально схвально відгукувалися про подорож та інші аспекти. Харчування, житло, екскурсії - все на найвищому рівні. Тим більше завдяки безкоштовній путівці люди були щасливі подвійно. По прильоту додому багато туристів дали свої коментарі з приводу цієї подорожі. Ми наведемо кілька цитат, почутих нами з перших вуст. наприклад:

- Мені дуже все сподобалося. Коли я приїхала додому, кілька днів поспіль перед моїм обличчям ввижалася блакитна вода, великі красиві хвилі, зелені пейзажі і душевна атмосфера. Смак Домініканського рома залишився на мої вустах. Звичайно, я не забула про своїх колег, тому привезла деякі сувеніри в подарунок. Сподіваюся, вони відчують разом зі мною ту атмосферу блаженства. Це було прекрасно! Сподіваюся, вийде поїхати на курорт знову. Якщо ви вибираєте місце для відпочинку, то раджу Домініканську Республіку. Чи не помилитеся! -, поділилася з нами Олександра.

Партнер компанії поділився такими емоціями:

- Після приземлення літака відразу відчувся свіжий гавайський повітря. Це було чудово! Здавалося, що буквально пройшло кілька годин з моменту зльоту, але при цьому опинився в зовсім іншому світі. З суворих снігів на блакитний пляж! Танці, пісні, смачна їжа, гарні краєвиди - просто клас! Бурхливі ночі, море вогнів, було дійсно захоплююче. Звичайно, шкода повертатися назад. Хотів би я там купити будинок і жити зі своєю родиною! Сподіваюся, в майбутньому вийде провернути подібне. А зараз я заряджений на роботу, отримав тільки позитивні емоції і готовий далі допомагати компанії розвиватися. Спасибі більше за безкоштовну поїздку! Було чудово! -, підсумував Валерій.

Підсумуємо - компанія Ексім-Стандарт проявляє щиру турботу. Регулярно організація проводить подібні заходи, щоб партнери могли морально розвантажиться і відпочити від постійної монотонної роботи. Потім з новими силами повернутися і продовжити допомагати команді. Виходячи з відгуків щасливчиків, можна зробити висновок - поїздка в Домінікану вдалася на славу! Всі задоволені і вдячні за видану можливість зануритися в тепле море Карибського Затоки. Мандрівники залишилися задоволені, привезли безліч сувенірів, це просто чудово! Сподіваємося, що дані акції будуть проводитися набагато частіше, щоб працівники могли відпочивати і насолоджуватися життям!

Історичний факт:

Домініканська Республіка - країна в районі Карибського Архіпелагу. Спекотна південна країна, просочена танцювальними ритмами, чудовими зразками латиноамериканської культури. Кілька сотень тисяч метрів блакитних берегів, екзотичних пляжів, кришталево чистої води. Найкрасивіші острови по сусідству, жаркий клімат - все ви знайдете саме тут!

Можна відзначити, що на північному березі Домінікани розташовується провінція Пуерто плато. Янтарний берег - її інша назва, яку дали місцеві жителі. Даний шматочок землі є унікальним. У гірських шахтах видобувається саме блакитний бурштин. Саме тому берег називається бурштиновим. З матеріалу виробляють всілякі прикраси.

Оцініть статтю:
103
Поки немає відгуків...
Написати коментар
48 + ? = 50
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593