1. Головна
  2. Наші статті
  3. У травні 2016 виграний тендер для Міністерства оборони України

У травні 2016 виграний тендер для Міністерства оборони України

13.02.2024
Час читання: 3 хвилини
0

Травень 2016 став виграшним – тендер для Міністерства оборони України!

У травні 2016 року відбулася знаменна подія. ДБЖ Powercom RPT-1000A Schuko отримав перемогу на тендері для компанії «ІТ-Інтегратор». Пристрій показав чудові результати, тим самим перемігши у конкурсі серед інших джерел безперебійного живлення. Тендер було оголошено для Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що ця модель є чудовим приладом для забезпечення безперебійного живлення великої кількості підключених пристроїв. Девайс здатний проводити безперебійну подачу електричної енергії персонального комп'ютера, систем відеоспостереження, мережевих пристроїв і подібних приладів.

Застосування RPT-1000A Schuko

Прилад застосовується в різних офісних структурах для безпеки мережі. Наприклад, часто трапляються ситуації, коли електрична мережа працює нестабільно. Напруга на вході працює нестабільно, різко підвищуючись чи знижуючись. Тому створюється аварійна ситуація, здатна вивести з ладу персональні комп'ютери. Офісна робота цілком зосереджена на роботі за ПК, тому їх екстрене виключення може негативно позначитися на компанії.

Саме тому адміністрація зацікавлена ​​у купівлі індивідуального джерела живлення. Коли електрична мережа починає працювати нестабільно, пристрій здатний змінювати напругу на вході до оптимальних значень. Powercom RPT-1000A Schuko має на борту автоматичний стабілізатор напруги, він також AVR. Завдяки йому значення вхідної напруги приймають заданий діапазон, при якому мережеві підключені пристрої можуть працювати безперебійно.

ДБЖ Powercom RPT-1000A Schuko виграв тендер, малюнок

Уявімо ситуацію - електрична мережа в офісі або компанії почала працювати з перебоями. Електрика часто не надходить або приймає різні частоти, які можуть зашкодити роботі мережевих приладів. Потрібно в режимі реального часу зробити так, щоби персональні комп'ютери змогли працювати без перебоїв. Якщо керівництво компанії вирішить заощадити на забезпеченні безпеки комп'ютерів, під час подібного збою ПК просто відключатися. Як відомо, офісна робота заточена на експлуатації інформаційних файлів. Тому після різкого відключення всіх мережних приладів інформація, над якою працюють десятки співробітників, повністю зникає. Як виправити цю ситуацію?

Powercom RPT-1000A Schuko дозволяє забезпечити безпекою усі прилади, які підключені до девайсу. Під час різкого відключення електроживлення пристрою, які працюють у парі з ДБЖ, починають експлуатуватися завдяки вбудованим батареям. Саме завдяки їм ПК не відключається відразу, а продовжує працювати певну кількість часу. Дана модель дозволяє працювати в автономному режимі досить тривалий період часу, так як на борту є батарея на 9 Ампер / Годин. Вона дозволяє під час відключення електроживлення підтримувати працездатність ПК ще кілька хвилин. Завдяки виграному часу користувач зможе зберегти всі необхідні файли на пристрої, щоб вони не зникли після вимкнення.

Також джерело безперебійного живлення допомагає не тільки у роботі з файлами, але й банально забезпечивши безпеку самих приєднаних приладів. Під час різких стрибків електричного живлення прилади можуть працювати некоректно. Звичайно, різка зміна значень вхідної напруги згубно впливає на всі мережеві прилади. Тому джерело безперебійного живлення дозволяє виключити цю аварійну ситуацію.

Одним із найкращих способів забезпечити безпеку обладнання від нестабільної електричної мережі є покупка саме цього пристрою. Звичайно, багато компаній не хочуть витрачається на придбання цього девайсу. Безперечно, їх можна зрозуміти. Прилад коштує досить дорого, тому багато організацій помилково думають, що робітники можуть обійтися без стороннього захисту. Але скажіть – краще один раз витратитись і купити девайс, який у несподіваній ситуації зможе врятувати велику кількість підключених, чи після цього витрачати набагато більше грошей, щоб відновити прилади? Здається, відповідь очевидна.

Перемога RPT-1000A Schuko!

Завдяки різним фішкам, які є на борту цього пристрою, він і зміг виграти конкурс на тендер для Міністерства Оборони України. Завдяки різним технологіям, впровадженим у прилад, пристрій зміг без особливих проблем забрати цю нагороду. Це не дивно, адже вже багато років Powercom RPT-1000A Schuko користується великим попитом серед аудиторії. Люди довіряють цьому приладу і купують його, щоб підключені пристрої працювали, як годинник!

Оцініть статтю:
63
Поки немає відгуків...
Написати коментар
31 + ? = 33
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593