Бюджетний джерело безперебійного живлення Powercom WOW-1000U

Розробники Powercom протягом багатьох років займаються розробкою джерел безперебійного живлення для різних потреб. Сама компанія розпочала свою роботу близько 20 років тому, а саме з 1987 року. Спочатку йшло виробництво бюджетних безперебійників, оснащених управлінням з допомогою мікропроцесорів. Поступово компанія почала нарощувати темпи виробництва, що дозволило розширити спектр продукції, що виробляється. Тому на даний момент фірма є однією з найбільших з виробництва ДБЖ, а також інших девайсів для забезпечення безпеки електричного живлення. Зараз можна побачити в асортименті Powercom величезну кількість пристроїв, включаючи ДБЖ, які працюють разом із персональним комп'ютером. Також є джерела безперебійного живлення, необхідні для найрізноманітніших потреб у виробництві,починаючи від звичайних мережевих пристроїв та закінчуючи офісним телефонним обладнанням та приладами, які працюють від мережі та Інтернету. Також варто зазначити, що головні розробники корпорації ведуть свою роботу над оновленими версіями програмних забезпечень, орієнтування яких є відстеження та експлуатація джерел живлення в багатьох операційних системах. Ця стаття буде присвячена огляду одного з найбюджетніших джерел безперебійного харчування на даний момент, який насамперед чудово підійде для роботи в домашніх умовах. Зустрічайте - POWERCOM WOW-1000Uорієнтуванням яких є відстеження та експлуатація джерел живлення у багатьох операційних системах. Ця стаття буде присвячена огляду одного з найбюджетніших джерел безперебійного харчування на даний момент, який насамперед чудово підійде для роботи в домашніх умовах. Зустрічайте - POWERCOM WOW-1000Uорієнтуванням яких є відстеження та експлуатація джерел живлення у багатьох операційних системах. Ця стаття буде присвячена огляду одного з найбюджетніших джерел безперебійного харчування на даний момент, який насамперед чудово підійде для роботи в домашніх умовах.

Зустрічайте - POWERCOM WOW-1000U!

Джерела безперебійного живлення з модельного ряду WOW мають п'ять моделей. Вони відрізняються лише максимально можливими значеннями резервних потужностей. Сьогодні на огляді є найпотужніша модель в особі PCM WOW-1000U. Вона має чотири розетки формату євро для приєднання певного значення навантаження. Також корпус має кілька роз'ємів RJ-45, за допомогою яких можлива фільтрація перешкод у різних мережах. Прилади цієї серії мають можливість повною мірою задовольняти всі необхідні цілі роботи. Користувачі полюбили моделі цієї лінійки за легкість при роботі, універсальність та максимально можливу для даного цінового та потужнісного сегмента ефективність. Також варто відзначити, що девайси є досить надійними та якісними,завдяки чому має за доступну ціну універсальний варіант джерела безперебійного живлення. Звичайно, у сучасному світі розробники ДБЖ намагаються йти в ногу з часом і привносять у свої пристрої нові технології. Тому компанія Powercom для свого нового девайсу також слідувала подібній політиці. Пристрій лінійки має технологію енергозбереження, яка дозволяє акумуляторним блокам служити набагато довше.

 

Малюнок

Зовнішній вигляд WOW-1000U

При розгляді моделі ДБЖ PCM WOW-1000U можна побачити, що цей пристрій має тип Stand-by. На борту цього девайса знаходиться потужність 1000 Вольт/Ампер, завдяки чому ДБЖ має досить серйозні показники в цьому аспекті. Прилад зробив повністю із чорного пластику, за рахунок якого він виглядає досить елегантно та суворо. Верхня панель виконана в дзеркальній окантовці. Вона має кнопку старту та вимкнення пристрою. Також тут можна побачити кілька світлодіодів, які здатні відображати статуси роботи девайса. Перший показує присутність напруг зовнішнього мережного підключення, другий працює разом із звуковим оповіщенням тоді, коли значення навантаження перевищують значення потужностей джерела безперебійного живлення. Також вона працює тоді, коли акумулятор вимкнений або знаходиться не в робочому стані.Старт роботи джерела безперебійного живлення, увімкнення тестування та вимкнення звукового оповіщення можна запустити за допомогою кнопки керування. Передня панель має чотири розетки.

Бічні панелі безперебійника мають два роз'єми формату RJ-45, які здатні забезпечувати безпеку підключеного телефонної мережі або інших мережних пристроїв від різких перепадів напруги. Також на борту девайсу розташовується USB роз'єм, який дозволяє користувачеві безпосередньо підключити персональний комп'ютер для подальшого дистанційного використання. Внизу бокової панелі можна побачити кнопку старту роботи автомата безпеки від перевантажень та вихідне гніздо для шнура мережі. Вона знаходиться біля торця джерела безперебійного живлення. Зверху можна побачити 4 розетки формату євро, які сприяють поєднанню навантаження. Щоправда, одна з розеток здатна працювати як фільтр для вхідної напруги електричної мережі. Інші ж здатні працювати як резервне харчування навантажень від акумуляторів.

Варто відзначити наявність цієї моделі на ринку протягом досить тривалої кількості часу. За цей проміжок девайс встиг полюбитися багатьма покупцями, які високо оцінюють пристрій на ринку. Тому деякі рекомендації POWERCOM WOW-1000U отримати встиг. Частотність напруги на виході може встановлюватися в автоматичному режимі. Ця функція залежить від частоти вхідного струму від мережі. Безперебійник має автоматичний захист від раптового збільшення чи зниження електричної енергії. Функція працює при прямому підключенні від мережного живлення або від живлення акумуляторами. Завдяки технології батареї здатні працювати протягом тривалого часу, зберігаючи термін служби. Шнур заряджання має унікальний «розумний модуль», що дозволяє заряджати акумуляторні батареї в безпечному режимі.Завдяки особливому алгоритму роботи акумулятори заряджаються досить швидко, не завдаючи шкоди батарейним конструкціям. Якщо навантаження на джерело безперебійного живлення не надходить, девайс автоматично вимикається за чотири хвилини. Шнур зарядки починає працювати після включення безперебійника в мережу. Цей пристрій цієї лінійки не має вбудованого блоку AVR. Звичайно, досить дивне рішення від розробників, адже подібні джерела безперебійного живлення інших виробників найчастіше мають цю технологію. Тому компанія вирішила проблему перебоїв дещо іншим способом. При зниженні значень напруг девайс перебудовується працювати від акумуляторів. Технологія холодного запуску включає навантаження за відсутності напруги в мережі живлення. Звукове аварійне сповіщення включається тоді,якщо девайс перебудовується на додаткове живлення, розрядження батарей та перевантаження.

Застосування PCM WOW-1000U

Джерела безперебійного живлення даної лінійки використовуються в більшості своїй для однофазних систем, які мають потужності від 100 до 1000 Вольт/Ампер. Тому застосування ДБЖ у домашніх умовах цілком виправдане. Також, якщо офісне приміщення є не надто великим, то безперебійник також справлятиметься гідно. Як ми говорили раніше, цей ДБЖ оснащений автоматичним перемикачем навантажень, девайсом для підзарядки акумуляторів та інверторної установки. При нормальному режимі експлуатації перемикання навантажень перебуває у положенні прямого підключення до електричної мережі. Це робиться для забезпечення повного заряджання акумуляторів. Інверторна установка при стабільній роботі буде вимкнена. Якщо електрична мережа має деякі відхилення, інвертор починає свою роботу,а перемикач навантажень підключає його до навантаження. Вона продовжує свою роботу під час того, коли акумулятори можуть забезпечити енергоживлення за більш тривалих аварійних ситуацій. ДБЖ забезпечує безпеку навантаження від позапланового вимкнення живлення від електромережі, від перебоїв електроживлення та частотних перешкод.

Дана модель має на борту акумулятори YUASA, які є герметичними, що не обслуговуються. Напруга – 12 Вольт, ємність – 9 Ампер/Годинник. Потенційний покупець може замінити акумулятор за бажанням. Щоб це провернути, користувачеві необхідно викрутити один гвинт, який розташовується на основі приладу, а потім відсунути кришку. Саме там розташовуватиметься акумулятор. Потрібно розуміти, що акумулятор батареї вставляється в спеціально зроблене для цього місце, де розташовуються гумові наклейки з боків. Це конструкторське рішення дозволяє закріпити елемент дуже щільно, що дозволяє добре транспортувати девайс.

 

Малюнок

Рис. 1. Батарейний відсік

Комплектація PCM WOW-1000U

Комплектація включає 2 дроти. Один із них формату USB, який застосовується для приєднання до ПК. Також провід дозволяє підключити кабель для телефону, адже пристрій має роз'єм формату RJ-11. Комплектація також має посібник користувача, який детально розповість про те, як правильно експлуатувати ДБЖ. Програмне забезпечення на знімному носії також є у комплекті.

Компанія POWERCOM виробляє пристрої, які працюють на програмному забезпеченні UPSMON Plus, вже досить тривалу кількість часу. Цей аксесуар, про який сьогодні ведеться мова, також має в комплектації це ПЗ. Воно допомагає користувачеві самостійно контролювати всі параметри системи в режимі реального часу. Потенційний покупець зможе самостійно змінювати всі необхідні йому налаштування, задаючи їх суто індивідуальним чином. Програмне забезпечення реєструє всі події, що відбуваються у системі. Паралельно відбувається запис до відповідного журналу. Зрозуміло, що багато пристроїв компанії наділені технологією задання старту, припинення роботи або перезавантаження девайса самим користувачем. Девайс із цієї лінійки також наділений подібною «здатністю». Крайньою версією є 2.87.Власне, вона поставляється на переносному носії у вигляді диска. Також потрібно розуміти, що якщо джерело безперебійного живлення буде з'єднане з ПК, навіть без завантаженого програмного забезпечення, Windows буде самостійно розпізнавати прилад. Тому завдяки цьому робота розпочнеться буквально зі старту. Технологія розумної батареї саме те, чому така функція стала можливою.

 

Малюнок

Рис. 2. UPSMON Plus

Після проведення невеликої кількості тестів розробники змогли встановити, що при роботі під навантаженням від акумуляторів ДБЖ переходить тільки тоді, коли напруги на вході опускаються нижче, ніж граничне значення 173 Вольта. Якщо напруга на вході підвищується до 184 Вольт, прилад починає переходити на роботу від електричної мережі. Якщо навантаження є вищим, то девайс переходить на роботу в автономному режимі при напрузі, значення якого не перевищує 180 Вольт. Ця модель має технологію енергетичного заощадження, що дозволяє збільшити тривалість життя акумуляторів.  

Після вимкнення джерела безперебійного живлення від мережі пристрій забезпечувало ПК енергією. Комп'ютер має на борту AMD Phenom X6 1090T 3,2 ГГц, рідкокристалічний монітор фірми ENVISION G2361. Робота відбувалася у періоді 28 хвилин та 28 секунд.

За матеріалами: "Комп'ютерПрес"

Оцініть статтю:
53
Поки немає відгуків...
Написати коментар
17 + ? = 22
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593