Джерело безперебійного живлення від компанії Powercom серії Infinity з'явився у відкритому продажі!

Багато користувачів чекали з нетерпінням появи у продажу модельного ряду INFINITY. Розробники даної лінійно-інтерактивних пристроїв багато розповідали про своє «дитя» на різних презентаціях. Тому безліч людей по всьому світу сподівалися, що з появою даних моделей вони отримають безліч цікавих функцій. Але як же вийшло на виході?

Якщо говорити в загальному сенсі, то ДБЖ даної серії є лінійно-інтерактивними. Це означає, що у них в пристрої є чиста вихідна синусоїда. Також можна відзначити той факт, що одним з головних переваг пристроїв даної лінійки є те, що до них можна підключити акумулятори потужність в 12 Вольт, які мають досить великі ємності. Як приклад до УПС можна підключити батареї з ємністю в 200 Ампер / год. Такий великий обсяг енергії може допомогти у випадках того, якщо потрібно забезпечити підключеним пристроям тривалу автономну роботу.

Функціонал ДБЖ INF

Принцип його роботи досить простий. Якщо в мережі відключається напруга, то наше пристрій перебудовується на експлуатацію від акумуляторів і переналаштовує напруга в 12 Вольт в змінне, значення якого дорівнює 220 одиницям. Але після того, як живлення в мережі знову з'являється, УПС в той же момент починає підзарядку своїх батарей і перестає подавати електрику до підключеним приладам.

UPS INFINITY стануть відмінним рішенням, якщо потрібно забезпечити тривалим часом експлуатації і відмінним захистом газові котли, циркуляційні насоси систем обігріву або ж запасного освітлення. Саме в таких випадках дані моделі стануть незамінними помічниками.

Також їх відмітною особливістю можна назвати те, що вони мають вбудований стабілізатор напруги. Тобто, при різких скачках електрики в мережі, ДБЖ буде вирівнювати значення напруги до певного нормального порога. Саме тому стабілізатор ми виділили як окремий великий плюс.

Саме тому дана функція дозволяє розширити сферу застосування даного джерела живлення і робить їх роботу важливою. Наприклад, щоб забезпечити захищеність особливо важливих пристроїв в приватному будинку або ж котеджі, безперебійник Infinity підійде якнайкраще. Для забезпечення безпеки газових або ж твердопаливних котлів опалення, насосів для водяного постачання, світлового забезпечення і для інших електронних пристроїв також можна застосовувати ДБЖ цих моделей.

Звичайно можна розглянути пристрій INF трохи під іншим кутом. Якщо подивитися на внутрішню складову, то прилад має в собі безліч цікавих нововведень і функцій. Так він одночасно є і інвертором, і стабілізатором електричного струму і УПС. Наприклад, якщо ми розглядаємо такі інвертори, як INF 500 і INF 800, то вони здатні працювати безшумно. Все це можливо завдяки тому, що вони здатні менш чутливо реагувати на зміну погодних умов. У слідстві чого деякі функції по установці можна прибрати. Розробники INF також підійшли до цього питання досить добре і перейняли з цих самих моделей тільки краще. Тому їх прилад також здатний працювати при досить низьких показниках шуму.

Але в той же час багато хто з вас можуть запитає - якщо деякі функції були прибрані з моделі, то це відбилося на конструкції в цілому? Поспішаємо вам порадувати - джерело безперебійного живлення від розробників INFINITY зроблений за всіма стандартами якості. Тому при покупці даного приладу ви отримаєте елітне пристрій з усіма передовими фішками.

У серію були включені наступні моделі: INF-500 і INF-800. Якщо ви хочете ближче розглянути всі технічні нововведення приладів і розібрати з усім набором функцій, то можете перейти в каталог Powercom. Також у вас є можливість подивитися детальну інформацію в інтернет-магазинах.

Звичайно ж хочеться відзначити те, що пристрій з даної лінійки буде працювати коректно тільки при підключенні зовнішніх акумуляторів. Якщо ви хочете, щоб прилад працював тільки на внутрішніх батареях, то вам краще доглянути інші варіанти. Infinity призначений для експлуатації лише за наявності зовнішніх акумуляторів.

Висновки про новинку ДБЖ

У підсумку хочеться сказати наступне: якщо ви шукайте одне з кращих рішень для забезпечення захисту ваших газових котлів, циркуляційних насосних систем з опалення житлових будинків, або ж систем додаткового освітлення, то пристрій лінійки INF вам підійде відмінно. За свою відносно невелику вартість ви отримуєте відмінний прилад, який буде працювати без нарікань і забезпечувати довгої автономної роботою всі підключені до нього апарати. Плюс до всього прилад здатний працювати тільки лише як стабілізатор напруги. Це ще одне головна перевага даної моделі, так як для багатьох користувачів воно може послужити основним при покупці УПС.