1. Головна
  2. Наші статті
  3. Універсальний монтажний комплект

Універсальний монтажний комплект

13.02.2024
Час читання: 3 хвилини
0

Комплект для монтажу ДБЖ на всі часи!

Багато компаній з виробництва джерел безперебійного живлення мають у каталозі різні найменування девайсів, починаючи від преміальних і закінчуючи досить бюджетними. Щоб збільшити кількість запропонованого продукту, фірми намагаються продавати додаткове обладнання, щоб полегшити життя звичайним користувачам. Компанія Powercom не залишилася осторонь, тому розширення каталогу не оминуло.

На початку 2017 року компанія вирішила дещо змінити вектор розвитку діяльності своєї компанії. Ні, джерела безперебійного живлення також вироблялися, продавалися та радували покупців. Але фірма пішла на цікавий крок. Розробники вирішили, що користувачі-початківці були б раді, якщо в комплекті з певними пристроями йшли пристосування для монтажу. Безумовно, деякі ДБЖ продавалися разом із подібною певною комплектацією. Але тепер у каталозі товарів на продаж стали надходити універсальні установки для монтажу девайсів. Даними пристроями є рейки, які допомагають встановити прилади у стійку на 19 дюймів. Досить цікаве рішення з боку розробників компанії.

Звичайно, багато пристроїв компанії Powercom можна розташувати досить легко. Розробники роблять все можливе, щоб полегшити цей процес. Але більш важкі та високопотужні прилади необхідно встановлювати на певні стійки. Саме тому фірма вирішила випускати свої універсальні рейки.

Опис універсальних напрямних RAL5090

Перший чинник чому початківцю чи просунутому користувачеві варто звернути увагу саме на цей товар полягає в його універсальність. Рейки є розсувною установкою, яка призначається для монтажу ДБЖ без сильних витрат. Безумовно, часто користувачі могли зустрічатися із проблемою недостатнього спектра експлуатації деяких рейок за рахунок відсутності розсувного чинника. Powercom вирішила цю проблему, просто зробивши цей пристрій зручнішим в експлуатації.

Спочатку рейки призначаються для встановлення в серверну стійку джерела безперебійного живлення, зовнішніх акумуляторів або інших пристроїв. Тому для кожного з них, за ідеєю, доводилося шукати певні рейки. Тепер із новим девайсом від компанії можна забути про пошук додаткових деталей. Користувач можна власноручно змінити діаметр рейок, дозволяючи точніше закріпити прилад. Це дозволяє придбати лише один раз цю деталь, яка буде здатна допомагати користувачеві надалі.

Звичайно, як і будь-які інші рейки цей пристрій має певні параметри. Максимальна довжина, на яку можна налаштувати рейки, становить 700 міліметрів. Досить непогано, враховуючи той факт, що це найбільше значення. У будь-який момент користувач може за своєю примхою зменшити відстань, щоб закріпити менш габаритний девайс. Рейки дозволяють витримувати пристрій, який важить до 80 кг. Відмінні показники демонструє цей механізм насправді. Більшість аналогів не можуть похвалитися такими показниками. А механізм від компанії Powercom мало того, що є працездатним, так ще й дозволяє підганяти довжину під певні налаштування, що дуже зручно в певних ситуаціях.

Розробники подбали про те, щоб максимально продумати цей аспект. При використанні в монтажі даного механізму користувач зможе дозволити собі досить зручний доступ до підключених девайсів. Завдяки цьому у пізнішій роботі людина розумітиме, що під час планового обслуговування дістатися до надзвичайно важливих деталей ДБЖ або інших мережевих приладів буде досить легко. Завдяки цьому не тільки експлуатація для користувача стає дуже легкою, а й ремонт. Тому купівля рейок компанії Powercom – це певний заділ на майбутнє.

Комплектація монтажних рейок RAL5090

При придбанні механізму постачання матиме всі необхідні елементи. Туди входить достатня кількість кріпильних болтів, які дозволять максимально щільно закріпити всі зв'язуючі ланки конструкції, що є. Крім цього, комплектація має керівництво користувача повністю російською мовою. У ній потенційний покупець зможе детально ознайомитись із механікою установки.

Звичайно, варто враховувати той факт, що цей пристрій не є частиною комплектації ДБЖ. Якщо вам потрібно придбати цей механізм, потрібно окремо замовити його на сайті. Безумовно, деякі назви джерел безперебійного живлення мають у комплектації рейки. Але вони не є універсальними, а підходять для окремого пристрою в лінійці.

Оцініть статтю:
58
Поки немає відгуків...
Написати коментар
10 + ? = 14
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593