Трьохфазне електричне постачання однофазної мережі

Як ви можете знати, в місці, в якому проводиться індивідуальна забудова, найчастіше такі апарати, які дозволяють забезпечити електропостачанням велику територію вже не справляються з поставленими завданнями. Пов'язано це з тим, що з плином часу зростає і загальне навантаження. Звичайно, багато хто може логічно додумати, що в зв'язку з розвитком технологій як раз-таки зростає це навантаження. Саме тому пристрої електричного постачання зараз «захлинаються» і скидає своє напругу до 170 В. А в зв'язку з цим пристрої працюють не на повну потужність, що може згубно впливати на загальну роботу під час забудови в цілому.

Спеціальний пристрій під назвою КТП, фото

Варіанти забезпечення стабільним електроживленням?

Звичайно ж з цієї ситуації є кілька виходів. По-перше, можна підключити до системи енергопостачання спеціальний пристрій під назвою КТП. Комплексні трансформаторні підстанції зможуть працювати при 60, 100 і 160 кіловатах, що значно спрощує поставлену задачу. Так як цієї потужності досить багато, і навіть не тільки для індивідуальних забудовників пристрій зможе працювати без перебоїв. Часто в таких пристроях розробник робить кілька додаткових входів для підключення, щоб сусідні товариства теж змогли підключити цю систему. Все одно її потужність занадто велика для однієї забудови. Варто відзначити, що ціна за кожен кіловат потужності коштує від 3000-10000 гривень.

Для кого-то може здатися більш простим рішенням то, що можна порахувати загальні потужності приладів, які в теорії можуть бути підключені до системи, зробити запас в половину потужності з розрахунком на майбутнє. Це сильно допомогло б передбачити фінансове становище справ і підібрати оптимальний для себе варіант. Людина після того, як підрахував необхідну потужність і свої грошові кошти, володіючи трансформатором, пропонує йому свою ціну. Після взаємною домовленістю все залишаються в плюсі ​​і при своєму.

Які можуть чекати сюрпризи споживачів приватних електромереж?

  1. У тому випадку, якщо встановлена ​​електрична проводка у вашому будинку вже розрахована на однофазне підключення пристроїв, а в нашому випадку вам пропонують трифазне. Але з цієї ситуації є вихід. Вам потрібно всього лише придбати АПФ, тобто пристрій, який зможе автоматично перемикати фази. Але повністю чи вирішує це наші проблеми?
  2. Також варто згадати той факт, що під час підключення трифазного струму з потужністю 12 кіловат, в кожній фазі утворюється одна третя від загальної потужності. Тобто, якщо взяти одну третю від 12 кіловат, то на виході ми отримаємо близько 4 кіловат, що досить мало, так як багатьом споживачам потрібно всього лише однофазне підключення. Після цього залишається лише один варіант - домовитися на більшу кількість потужності, і це вирішить нашу проблему.

Але в тому випадку, якщо мова йде про фінансову складову, то тут вже все складніше.

Можна відзначити дві основні проблеми:

  1. Вам доводиться заплатити за ту потужність, яку ви не будете використовувати, так як ви не можете оплатити таке її кількість, яке б змогло б покрити ваші вимоги без надлишків. До того ж зараз тарифи тільки продовжують зростати.
  2. Найчастіше трифазне підключення просто неможливо реалізувати в деяких ситуаціях.

ДБЖ Vanguard здатний змінювати трифазну мережу в однофазну, фото

Можна вирішити цю проблему шляхом покупки УПС з топологією Онлайн. Наприклад, фірма Powercom має в своєму арсеналі безліч цікавих моделей. Серія Vanguard в нашому випадку може вирішити всі проблеми. УПС здатний змінювати трифазну мережу в однофазну шляхом фільтрації напруги з 380 Вольт в 220. Під час роботи вся потужність, яка передається в 1-фазну мережу, зможе симетрично розділятися по всіх фазах.

Ціна такого типу електропостачання?

Щоб придбати рішення для забудовника, якщо ми будемо розглядати кількість потужності в 7 кіловат, то на перерахунок це вийде близько 3500 доларів. Звичайно ж це досить великі гроші, але варто враховувати, що ви витратите набагато менше, якби ви вирішили переплачувати за зайві 12 кіловат трифазного струму. Самі подумайте, що це набагато вигідніше.

  1. Фонове електричне постачання буде гарантовано в області 5-10 хвилин під час повної завантаженості системи. Ясна річ, що цього часу мало для того, щоб приготувати лазню до процедур, але цілком вистачає, щоб спокійно вийти на вулицю в потрібній одязі і включити генератор.
  2. Якісне харчування всіх споживачів вам також забезпечено. У будь-якому випадку ви можете виключити перепади енергії і зміна частоти хвиль і їх форми.
  3. Повний захист всіх споживачів в мережі електричного живлення. Купівля УПС замінить вам інші пристрої в цьому плані, і ви заплатите набагато менше.
  4. Дотримані всі технічні вимоги для експлуатування котельного обладнання.
Оцініть статтю:
17
Поки немає відгуків...
Написати коментар
33 + ? = 34
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593