Нюанси сервісного обслуговування, діагностики та ремонту промислових ДБЖ

Для довгострокового та якісного обслуговування продукції Powercom по всій Україні збудовано мережу авторизованих СЦ . Йдеться про продукцію будь-якого типу, представлену на нашому сайті, як єдиного імпортера товарів даного бренду. У цій статті ми докладніше розповімо про сервіс великогабаритних та потужних ДБЖ, так званих промислових безперебійників. Процес є цілим спектром послуг, спрямованих на забезпечення належного рівня роботи ДБЖ, що захищають бізнес-процеси. Фахівці виконують ремонт складових ДБЖ, їх гарантійне та післягарантійне обслуговування. Діяти професіонали можуть з виїздом на об'єкт компанії, якщо йдеться про величезні та потужні ДБЖ вагою від 100 кг і потужністю від 10Кв.

Як відбувається процес сервісних чи ремонтних робіт?

Перед тим, як буде здійснено ремонт індустріальних ДБЖ, інженер по телефону або за допомогою електронної пошти проводить консультацію. У ході її буде виявлено проблему. При цьому оцінити складність випадку іноді можна навіть телефоном. У цьому випадку фахівець може визначити ряд дій, що допоможе клієнту впоратися із завданням самостійно.

Діагностика ДБЖ проводиться фахівцями швидко. Ремонт ДБЖ, як плановий, і терміновий, вони також здійснюють без затримок. У сервісному центрі завжди є повний асортимент акумуляторних батарей різних ємностей, спеціалізоване та підйомне обладнання, склад запасних частин.

Ремонт УПС виконують сертифіковані фахівці, які мають усі необхідні навички та досвід.

Ремонт джерел живлення виконується з гарантією. Більше того, фахівці завжди готові провести заходи щодо підтримки змонтованих систем у процесі їх експлуатації. А якщо ви вирішили придбати блоки безперебійного живлення, звертатися слід тільки у фірму, що має власний сертифікований сервісний центр. У цьому випадку можна буде розраховувати на значне скорочення витрат на обслуговування інфраструктури.

Ремонт великих ДБЖ на виїзді

Пропоновані види ремонту ДБЖ

Ремонт та обслуговування ДБЖ фахівці проводять у повному обсязі. Вони здатні виконати низку робіт. Один із варіантів — вузловий ремонт. У цьому випадку заміні зазнають деякі вузли системи. Основні плюси способу полягають у підвищенні якості ремонту, зниженні часу простою обладнання, використанні оригінальних запчастин.

Ми працюємо так, щоб було зручно співпрацювати з нами. Якщо потрібно провести обслуговування ДБЖ або ремонт блоків з великими габаритами або високою потужністю, а ви знаходитесь у Києві чи передмісті, наші інженери готові виїхати до вас.

Якщо потрібно ремонт блоку безперебійного живлення в іншому місті України, найкраще відправити його будь-яким перевізником. Обладнання буде транспортовано на палеті, тому за його безпеку можна не переживати. Є й інший варіант – ми відряджаємо до вас інженера. Зверніть увагу, що обладнання до моменту прибуття майстра перевести в безпечний режим роботи.

У кожному разі кожному клієнту буде надано індивідуальний підхід. Однак варто взяти до уваги той факт, що на базі сервісного центру простіше і як наслідок якісніше діагностувати роботу UPS, ремонт якого продуктивніше здійснити в СЦ, ніж на об'єкті у замовника. У цьому випадку є всі необхідні засоби діагностики та обладнання.

Техобслуговування (ТО) безперебійних джерел живлення

Важливість своєчасного проведення технічного обслуговування джерел безперебійного живлення є високою. Якщо не виконувати ТО, можна у разі виникнення нештатної ситуації зазнати суттєвих збитків. Найчастіше на підприємствах, де не проводять технічне обслуговування, трапляються такі неполадки:

 • дороге обладнання виходить із ладу;
 • відбувається збій у системах життєзабезпечення та безпеки;
 • трапляються техногенні та екологічні катастрофи.

Що, у свою чергу, призводить до таких проблем:

 • компанія зазнає фінансових втрат;
 • пропадає важлива інформація;
 • кваліфікований персонал втрачає працездатність та отримує виробничі травми.

Сервіс та ремонт великих ДБЖ з виїздом на місце

Ми пропонуємо проведення повного спектру робіт, які допоможуть уникнути всіх цих проблем.

Чому важливо звернутися до авторизованого СЦ?

В наших СЦ є все необхідне обладнання для проведення ремонту та діагностики. Ми використовуємо сучасні вимірювальні прилади, обладнання, інструменти.

Вартість ремонту визначається залежно від типу несправності. Вона розраховується індивідуально. З інших переваг слід зазначити:

 • наявність кваліфікації в інженерів;
 • застосування сучасного обладнання, яке відповідає встановленим стандартам та нормам;
 • можливість проведення тестових випробувань із навантажувальним модулем;
 • надання послуги "виїзні інженери";
 • доступну вартість ремонту;
 • швидке виконання замовлень;
 • багаторівневий контроль якості здійснення ремонту;
 • транспортування блоків у сервісний центр за потреби.

Наша компанія має величезну базу документації, включаючи специфікації із зазначенням заводських номерів та компонентів, схеми блоків.

Виїзний ремонт ДБЖ, фото

Регламент обслуговування та ремонту ДБЖ

Будь-які несправності ДБЖ ми усуваємо відповідно до встановлених правил. Регламент технічного обслуговування та ремонту прописаний виробником для всіх блоків живлення. У супровідній документації вказано і спектр робіт, необхідних для запобігання поломкам. Також кожен виробник самостійно встановлює термін експлуатації конкретних компонентів обладнання (силових, фільтрів конденсаторів, акумуляторів, вентиляторів тощо). Після закінчення встановленого терміну вони мають бути замінені на нові деталі, навіть якщо вони не вийшли з ладу.

На гарячу лінію нашого сервісного центру дуже часто надходять звернення про те, що ДБЖ видає помилку, блимає, вимикається тощо. Що робити у цьому випадку користувачеві? У посібнику (інструкції користувача) є перелік кодів із поясненням типу помилки.

Звернувшись до нас, ви зможете заощадити час та кошти. У деяких ситуаціях визначити, що саме сталося, можна по телефону.

Проте отримати гарантований відмінний результат можна тільки після проведення практичної діагностики інженером обладнання. Фахівець може приїхати до вас і оглянути великогабаритне обладнання або продіагностувати його, коли воно прийде за допомогою доставки поштою. Після цього проблема буде визначена максимально точно.

Звертатися до неперевірених фірм не слід. Розібратися в ДБЖ, в якому з'єднані електроніка та силові модулі, можуть лише професіонали, які мають багатий досвід і необхідні сертифікати, якими ми і є.

Оцініть статтю:
14
Поки немає відгуків...
Написати коментар
37 + ? = 41
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593