1. Головна
 2. Наші статті
 3. Powercom представив новинку модульний ДБЖ ONL-M на конференції «СЕГ 2016»

Powercom представив новинку модульний ДБЖ ONL-M на конференції «СЕГ 2016»

13.02.2024
Час читання: 5 хвилин
0

Модульний ДБЖ ONL-M було представлено громадськості на конференції "СЕГ 2016"

Торгово-промислова палата України змогла провести у 2016 році цілих п'ять галузевих заходів. Усі вони були безпосередньо пов'язані з темою «систематики безперебійного електричного постачання та автоматизації 2016». Цей захід організовано відомим друкованим виданням «Мережі та Бізнес». Тому виставки очікувалися досить цікавими щодо нових пристроїв та сучасних технологій.

Потрібно наголосити на головній темі конференцій в особі зелених тарифів в Україні, вітровій енергетиці, енергії сонця. Було порушено питання галузевого рішення на базах електричного технічного обладнання. Конференції пройшли досить штатно, обговорено різні питання. Захід став корисним для всіх.

Powercom є досить великою корпорацією, яка працює з іноземними компаніями і є світовим виробником джерел безперебійного живлення. Якщо розглядати ринок України, то фірма працює протягом десяти років, радуючи покупців потрібними та якісними пристроями. Сегмент ДБЖ має у своєму розпорядженні велику кількість пристроїв від різних компаній. Powercom, за статистикою, довіряє більше споживачів. Фірма випускає індивідуальні джерела живлення різної назви. Користувач може користуватися та експлуатувати девайс самостійно, вибравши необхідний пристрій. Компанії можуть зацікавитися потужнішими моделями для забезпечення безпеки великої кількості пристроїв.

Сьогодні ми поговоримо про новий продукт компанії – це модульний ДБЖ лінійки ONL-M. Даний девайс є пристроєм для забезпечення постійної роботи ЦОД компанії. Тому пристрій повинен мати велику кількість потужності.

Лінійка ONL-M є досить великою схемою для побудови варіантів для будь-яких переваг і завдань покупця. Пристрої даної лінійки виробляються як шафа, яка розраховується на 30U або 42U. Завдяки цьому можна зробити певні рішення для компактних кімнат або великих приміщень.

Звичайно, всі пристрої підбираються суто індивідуально, ґрунтуючись на потребах покупця. Якщо користувачеві необхідно забезпечити безперебійним живленням велику кількість пристроїв, можна придбати прилади з потужностями 20 кілоВольт/Ампер або 30 кілоВольт/Ампер. Такі девайси входять до серії ONL-M, тому проблем із вибором виникнути не повинно.

Прилади з лінійки є трифазними, тому є можливість їх постачання не лише із зовнішніми акумуляторами. При можливості користувач може придбати пристрій із внутрішніми батареями. Цей аспект є дуже важливим, оскільки багато приміщень не можуть дозволити встановити ДБЖ із зовнішніми акумуляторними батареями. Саме тому великий попит мають саме джерела безперебійного живлення з вбудованими акумуляторами.

Отже, варто поговорити про основні технічні характеристики приладу, оскільки цей аспект є вкрай важливим та цікавим для потенційних покупців. Що входить до пристрою?

Головні переваги пристроїв лінійки ONL-M:

 • Прилад є трифазним, маючи на борту подвійний перетворювач енергії та нульовий час перебудови живлення від акумуляторів. Тому під час непередбачених ситуацій девайс продовжує підтримувати роботу підключених до нього пристрій певний проміжок часу.
 • Одним із головних плюсів – це коефіцієнт потужності приладу. На борту даного девайса він дорівнює одиниці, що дуже гідно (1 кілоВольт/Ампер = 1кілоВатт)
 • Будова джерела безперебійного живлення включає силові модулі, які мають потужність в 20 кілоВольт/Ампер або 30 кілоВольт/Ампер. Порівнюючи зі схожими пристроями даного цінового сегмента, прилад є вкрай гідним.
 • Рідкокристалічний екран дозволяє користувачу докладно розібратися з налаштуваннями пристрою, підлаштувати його під певні цілі. Однією з особливостей екрану є повна русифікація. Тому вам не доведеться ламати голову щодо цього.
 • Користувач має можливість налаштовувати пристрій індивідуально. Масштабованість за потужністю та проміжком часу експлуатації також присутні.
 • Резервація N+1 або N+X
 • Здатність до перевантаження є важливим аспектом джерела безперебійного живлення. Даний девайс має досить високі показники, тому можна сміливо звернути на це увагу.
 • Лінійка девайсів має багато пристроїв, які зможуть індивідуально задовольнити певні потреби користувача. Потенційний покупець зможе заздалегідь ознайомитися з пропонованим модельним рядом і вибрати собі необхідний прилад.
 • Крім зовнішніх акумуляторних блоків, джерела безперебійного живлення можуть працювати від вбудованих батарей. Знову ж таки, все максимально індивідуально.
 • Заміна акумуляторів здійснюється за гарячою системою. Також завдяки цьому способу користувач може замінити модулі силові.
 • Автоматична система дистанційного моніторингу за допомогою мережі. Користувач може відстежувати всі зміни в електричній системі завдяки даній можливості.
 • Одним із важливих плюсів можна назвати досить просту експлуатацію приладу. Навіть новий користувач зможе без особливих проблем налаштувати пристрій під себе, не вдаючись до допомоги сторонніх фахівців. Тому цю особливість можна безумовно виділити, оскільки багато користувачів насамперед шукають простату в експлуатації.
Оцініть статтю:
43
Поки немає відгуків...
Написати коментар
23 + ? = 24
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593