1. Головна
  2. Наші статті
  3. ДБЖ Powercom на виставці Elcom Ukraine 2018

ДБЖ Powercom на виставці Elcom Ukraine 2018

13.02.2024
Час читання: 2 хвилини
0

ДБЖ Powercom на виставці Elcom Ukraine 2018

З 17 по 20 квітня проходила виставка енергетики, електроніки та енергоефективності Elcom Ukraine 2018, яка зібрала під своїм дахом представників бізнесу з різних областей.

elcomukraine 2018

На стенді Powercom можна було познайомитися з останніми новинками виробника, отримати детальну консультацію по новому трифазному онлайн ДБЖ VGD II

elcomukraine powercom

Моноблочне джерело безперебійного живлення з високим ККД, інтелектуальним управлінням, низьким рівнем шуму. Для цієї серії розроблена підтримка паралельної роботи до 8 ДБЖ, це дозволить при необхідності нарощувати потужність всієї системи захисту. Модель обладнана рідко кристалічним дисплеєм на якому можна переглянути всі основні параметри пристрою та мережі.

VGD-II-33 elcomukraine

Серед новинок була представлена нова серія Macan MRT. Випускається потужністю 1000, 2000, 3000 ВА. Це онлайн ДБЖ з чистою синусоїдою, в універсальному корпусі, модель може кріпитися в стандартну серверну стійку або встановлюватися самостійно на ніжки. Безперебійник забезпечує ККД = 0,99 Екран повертається в залежності від розташування пристрою, є роз'єм для встановлення SNMP карти для віддаленого моніторингу.

 Powercom MRT elcoomukraine

Не мало зацікавив відвідувачів вже відомий на ринку України ДБЖ INFINITY (INF), який забезпечує тривалу безперебійну роботу для насосів, котлів, освітлення в приватному будинку. Один пристрій поєднує в собі кілька функцій стабілізатор напруги, інвертор, ДБЖ. Пристрій виробляє мало шуму, не боїться перепаду температур, що робить його ідеальним варіантом для захисту живлення в приватному будинку.

 Powercom INF elcomukraine

Оцініть статтю:
48
Поки немає відгуків...
Написати коментар
33 + ? = 43
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593