Powercom Imperial - кращий захисник безпеки приладів і техніки для прикордонної служби

Найчастіше багато пристроїв компанії Powercom застосовуються в досить стандартних сферах діяльності. Компаніям потрібно забезпечити безпеку своїх офісних приміщень від раптових перебоїв електричної мережі. Тому багато колективні підприємства купують надійні засоби безпеки. Одним з них безумовно є пристрій серії Imperial.

Пару слів про тих, хто потребує джерела безперебійного живлення

Навчальний центр кінологічних досліджень, який прив'язаний до української прикордонної держслужбі. Дана компанія займається підготовкою кінологів і їх чотириногих друзів. Щоб організація мала всілякі пристрої для роботи, главам компанії знадобилися пристрої для забезпечення безпеки пристроїв. Це робиться для того, щоб була можливість скласти більш тривалий час роботи тих приладів, які живляться від електричної мережі і способи зберігати у себе в пам'яті потрібну інформацію і дані.

Powercom IMD-1500

Які саме ДБЖ підійдуть нашим прикордонникам?

Багато пристроїв могли б підійди для цієї роботи. Компанія Powercom пропонує високотехнологічний варіант ДБЖ, який називається IMD-1500AP. Чому саме він і якими особливості володіє даний пристрій? Сьогодні ми постараємося з'ясувати відповіді на всі ваші запитання!

Джерело безперебійного живлення IMPERIAL є максимально ефективним рішенням для забезпечення безпеки персональних комп'ютерів і інших приладів, які мають якісні компоненти. ДБЖ має на борту кілька потужних акумуляторів, які розраховані на тривалий автономне забезпечення працездатністю. Час роботи дорівнює від 30 до 80 хв. У серії присутня велика кількість пристроїв, серед яких існують найменування від тисячі двадцять п'ять Вольт / Ампер до значення 3000 Вольт / Ампер.

Powercom IMD-1500 2

Щоб керувати функціями індивідуального джерела живлення, користувачеві необхідно встановити додаткове програмне забезпечення від UPSMON версії Pro. Воно поставляється в комплекті. За допомогою програмного забезпечення користувач зможе досконально вивчити всі можливості безперебійника, тим самим максимально гнучко налаштовуючи всі необхідні параметри. Смартфон дозволяє покупцеві підключитися до управління ДБЖ за допомогою спеціального додатку, яке підтримують пристрої на базі системи Android. Тому експлуатація джерела безперебійного живлення здійснює більш легким способом.

Серія значима підтримкою стандартної технології розумної батареї. Вона дозволяє використовувати значення ємності батарей правильним чином. Тому деяка частина налаштувань безперебійника постійно контролюється користувачем, навіть без задіяння стороннього програмного забезпечення. Все відбувається за рахунок внутрішнього ПО, вбудованого в операційну систему персонального комп'ютера.

Головні переваги, що включає в себе серія IMD:

  • Заміна батарейних акумуляторів шляхом застосування гарячої методики. Більшість сучасних джерел живлення вже обзавелися цією функцією. Тому Powercom в більшості своїх нових моделей намагаються впроваджувати найсучасніші технології. Гаряча зміна акумуляторів не обійшла стороною лінійку ДБЖ Infinity;
  • Порадувало наявність шести розеток для забезпечення безпеки максимальної кількості приладів. Багато джерел безперебійного живлення часто «грішать» малою кількістю доступних роз'ємів. Серія Infinity має цілих шість входять розеток. За допомогою них користувач може самостійно підключити велику кількість приладів, яким необхідна постійна захист електричного живлення. Тому всі пристрої зможуть перебувати в безпеці від випадкових перебоїв електроенергії, зникнення напруги та інших аварійних ситуацій, які можуть відбуватися в електричній мережі;
  • Крім забезпечення безпеки звичайних мережевих пристроїв, наприклад, персональних комп'ютерів, ДБЖ серії IMD в своєму розпорядженні забезпеченням захищеності телефонних, модемних і мережевих ліній передач інформації, систем відеоспостереження і подібних пристроїв;
  • Фільтрація внутрішніх перешкод і різних радіошумів також присутній в пристроях лінійки Infinity. Завдяки цьому вхідний сигнал проходить через багаторівневу фільтрацію, тим самим надаючи йому достовірний вид. Звичайно, повністю перешкоди на всіх частотах девайс виключити не зможе, так як фільтрація відбувається в певному діапазоні. Але позбутися сильних перебоїв у вхідному напрузі ДБЖ - цілком здійсненне завдання;
  • Цікаві дизайнерські рішення були прийняті в розробці пристроїв лінійки. Прилади цієї серії виглядає вкрай гідно. Тому девайс легко впишеться в загальний інтер'єр офісного будинку або будинку.