Новинка від Powercom: лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення RPT-600A IEC

Компанія Powercom протягом довгого часу виробляє джерела безперебійного живлення для маси завдань різного цінового сегмента і всіляких характеристик. Зроблено це для забезпечення потенційних покупців широким вибором пристроїв і більш легким вибором.

Технічні характеристики моделі RPT-600A IEC

ДБЖ компанії Powercom мають серію під назвою Raptor, яка "обзавелася" новою моделлю RPT-600A IEC. Сьогодні ми розберемося, які характеристики має даний пристрій, наскільки добре показує себе у важких умовах і чи варто його брати для забезпечення захисту електронних пристроїв.

По-перше, ця модель має три розетки форм-фактора IEC. Вони оснащені резервним живленням. Це дозволяє забезпечити додатковим кількість енергії всі підключені пристрої в разі непередбаченої ситуації.

ДБЖ моделі RPT-600A IEC здатна забезпечити повноцінної захистом домашні персональні комп'ютери, мережеві пристрої і тому подібні установки. Одним з головні переваг подівся можна назвати його невеликі габарити. Якщо вам необхідний прилад, який буде здатний поміститися в віддаленому кутку вашого будинку або на стіні, то дана модель відмінно вам підійде. Вона буде займати досить мало місця, що дозволить його вас заощадити під інші потреби.

Для своїх габаритів модель має досить велику кількість потужності. Її номінально значення становить 600 Вольт / Ампер (360 Ватт). Насправді, якщо перед покупкою ви не прочитаєте характеристики моделі, то зрозуміти, яка кількість енергії розташовується на борту пристрою досить складно через його обсягу. RPT-600A IEC дуже компактний, тому в будь-якому інтер'єрі буде дивитися красиво і непомітно.

Пристрої лінійки RPT можна віднести до категорії лінійно-інтерактивних УПС. Дана позначка означає, що в багатьох ситуаціях з підвищеним навантаженням, яка підключена до вихідних розетка, буде здійснюватися її живлення за допомогою електричної мережі через фільтр. Ця функція буде відбуватися безпосередньо без посередників, що дозволить отримати певну кількість енергії набагато швидше.

Плюси експлуатації RPT-600A IEC

Як працює дана схема на практиці? При великому відхиленні напруги або частоти в справу вступає фільтр, який виконує велику кількість роботи. Якщо відхилення становить досить велике значення, то система починає перебудовуватися на живлення від батарей. Саме завдяки цій методиці підключені батареї здатні працювати набагато триваліший.

Головною відмітною особливістю конструкції даної моделі ДБЖ можна назвати безумовно наявність блоку автоматизованого регулювання напруги. Його називають також AVR. У всіх сучасних пристроях безперебійного живлення присутній дана технологія. Вона забезпечує всі підключені до ДБЖ пристрої захистом від перепадів напруги. Наприклад, в електричну систему надходить вхідна напруга з великими відхиленнями. Завдяки технології AVR UPS вирівнює значення напруги до певних нормальних кордонів, дозволяючи зберігати підключені пристрої в цілості. Акумулятори також залишаються недоторканими і продовжують працювати в штатному режимі без переходу ДБЖ на роботу від них. Живлення також надходить безпосередньо через електричну мережу.

Модель завдяки розробникам компанії Powercom має підтримку холодного старту, тим самим дозволяючи підключити до трьох пристроїв. Ця функція також стала доступною через наявність трьох розеток в конструкції. В купе з автоматичним регулюванням напруги джерело безперебійного живлення дозволяє підтримувати постійну напругу підключених пристроїв в певному діапазоні.

Мінуси RPT-600A IEC

Звичайно, мінусом цього девайса можна назвати відсутність екрану. У багатьох сучасних приладах безперебійного живлення LCD-дисплеї є нормою. Вони дозволяють досконально відстежувати всю інформацію по системі. RPT-600A IEC цієї функції позбавлений, ніж були стурбовані потенційні покупці.

Модельний ряд Raptor безпосередньо забезпечує повним захистом персональні комп'ютери від великої кількості позаштатних ситуацій, пов'язаних з електричною мережею. Наприклад, високовольтні імпульси, електромагнітні або радіочастотні перешкоди, зниження або підвищення напруги. При появі цих явищ UPS починає працювати, тим самим забезпечуючи захист підключених мережевих приладів.

Висновки після тестування нової моделі ДБЖ

Підведемо підсумки. ДБЖ лінійки Raptor є відмінним варіантом для забезпечення захищеності мережевих приладів. При різних неполадки в мережі пристрій буде працювати відмінним чином, дозволяючи зберегти всю необхідну інформацію на персональних комп'ютерах в випадках непередбачених перепадів напруги, коротких замикань або стрибків частот.

Оцініть статтю:
24
Поки немає відгуків...
Написати коментар
17 + ? = 19
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593