1. Головна
  2. Наші статті
  3. Нові можливості та сучасний дизайн програмного забезпечення UPSMON Pro

Нові можливості та сучасний дизайн програмного забезпечення UPSMON Pro

13.02.2024
Час читання: 4 хвилини
0

Що нового і які сучасні можливості у ПО UPSmon Pro?

Як ви можете знати, компанія Powercom виробляє безперебійні джерела живлення вже протягом багатьох років. Ця компанія зарекомендувала себе як одна з кращих на ринку. У більшості випадків з пристроєм УПС поставляється, і спеціальна програма під назвою UPSMON Pro . Дане ПО має безліч цікавих функцій і «булочок», яких немає у найближчих конкурентів.

В першу чергу можна відзначити той факт, що це програмне забезпечення дозволяє віддалено відстежувати пристрій УПС, а також дарує своєму користувачеві можливість використовувати прилад дистанційно.

Звичайно ж не можна забувати про те, що розробники цього софта постійно підтримують його актуальність. На сьогоднішній день можна знайти найсвіжішу версію цієї програми на їх офіційному сайті. З кожною новою версією ПО обростає цікавими можливостями, які не були реалізовані в минулих прошивках. Часто ці самі нововведення дозволяють використовувати нові можливості по управлінню УПС в професійних умовах. Наприклад, остання версія прошивки програми привнесла можливість управління домашніми UPS, що дозволяє навіть не дуже досвідченим користувачам користуватися цим софтом.

Функціонал програми UPSmon

Також можна відзначити кілька головних можливостей цього софта. У нього є певні фундаментальні можливості, які від версії до версії тільки поліпшуються. З них на особливу увагу удостоєні такі можливості:

  • Внутрішній інтернет-сервер дає можливість дистанційного керування безперебійним джерелом живлення шляхом підключення за допомогою локальної мережі. Для цього також знадобиться браузер для виходу в інтернет.
  • Якщо ми будемо розглядати новітні моделі в лінійці таких УПС, як Фантом і Спайдер, то ми зможемо помітити, що у них є функція, яка дозволяє повністю відключити будь-які звукові оповіщення. А в деяких прошивках програмного забезпечення вже навіть з'явилася можливість повного відключення всіх аварійних сигналів, і навіть оповіщення про повну розрядці батареї. Це досить цікава функція, так як вона відкриває широкий простір для управління.
  • Тепер розглянемо можливості лінійки УПС під назвою Захисник. У них є вкрай цікава функція, яка дозволяє користувачеві управляти відразу декількома групами розеток на виході. У тому випадку, якщо до мережі підключено УПС цієї моделі, тобто який має таку функцію управління декількома розетками, то в ПО відкривається додаткове меню. У ньому є можливість настройки кількох пріоритетів, які ґрунтуються на кількості часу автономної роботи від батарей груп розеток.

Що нового в програмному забезпеченні UPSmon?

Також можна виділити кілька важливих нововведень в новій версії програмного забезпечення. В першу чергу хочеться зауважити, що розробники прагнуть до того, щоб користувачі могли управляти своїми УПС навіть за допомогою мобільних пристроїв. Тому у кожної людини є відмінна можливість встановити спеціальний додаток з цим програмним забезпеченням. Воно дозволяє моніторити всі потрібні параметри електромережі, а також встановлювати певні режими роботи УПС та перевіряти стабільність і стан акумуляторів. Це дуже зручно, якщо у користувача не завжди є персональний комп'ютер під рукою.

Додаток має ряд корисних функцій. Але, на жаль, ПО на смартфоні може працювати з деякими перебоями, і воно, логічно, поки що не має повний функціонал, як в стаціонарній версії. Але розробники в поті чола трудяться над цим, щоб незабаром користувачі змогли насолодитися усіма нововведеннями ПО від UPSMON на телефоні.

Ще одним важливим нововведенням в нових версіях програмного забезпечення можна відзначити те, що воно стало працювати з гіпервізорами ESXi від виробника VMware. Можливо, власникам УПС дана інформація не принесе ніякого смислового навантаження, але для тих, у кого є Гіпервізор даної моделі, будуть сильно радіти з цього приводу. Також не варто забувати, що ПО має підтримку з експлуатації Master / Slave. Тобто за допомогою цього софта у користувача є можливість коректно завершувати роботу і переводити пристрій в режим сну, а також сканувати і аналізувати стан електроживлення, мережі і самого УПС. Ну і звичайно ж можна відкрити журнал подій, в якому є можливість розглянути всю необхідну інформацію щодо діяльності за останній в системі.

Якщо у користувача є необхідність відправляти звіти про роботу УПС, то пристрій здатний підключатися до локальної мережі. І вже за допомогою неї відправляти важливі оповіщення на електронну пошту, пейджер і тому подібні девайси.

Завантажити програмне забезпечення для ДБЖ POWERCOM можна за наступним посиланням

Оцініть статтю:
145
Поки немає відгуків...
Написати коментар
27 + ? = 29
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593