Опис характеристик монтажних рейок для серверних стійок

Компанія Powercom виробляє не тільки всілякі джерела безперебійного живлення, кожен з яких має свої відмінні риси і користується попитом серед покупців. В асортименті ви також зможете знайти різні пристосування для кріплення елементів. Сьогодні ми розповімо про новинку - поповнення в магазині.

Що з себе представляють монтажні рейки для ДБЖ?

Монтажні рейки для серверних стійок отримали назву RAL5090. Дана модель призначена для встановлення серверної установки в чотиристійковий установку. Плюс даних рейок в тому, що вони здатні регулювати по глибині, починаючи від 500, закінчуючи 900 міліметрами. Тому користувач зможе самостійно налаштувати оптимальну глибину. Також варто відзначити той факт, що матеріал дозволяє працювати користувачеві з різними моделями серверів. Рейки є досить універсальними, тому завдяки цьому можна знайти їм велику кількість застосувань. Конструкція дозволяє встановити на стійці як джерело безперебійного живлення, так зовнішні акумулятори, а також інше стоечное обладнання габаритами від 1U до 3U.

Характеристики RAL5090

Багато користувачів можуть поставити резонне питання - наскільки габаритними є рейки? Насправді, якщо розглядати варіант від компанії Powercom з подібними аналогами, то вага цієї конструкції є досить маленьким. Всі деталі зроблені з високоякісної міцної сталі, за рахунок чого і можуть витримати навантаження до 80 кілограм, що є відмінним показником.

монтажні рейки для ДБЖ фото

Рейки потрібно монтувати саме до стійки, так як для цього вони в першу чергу і призначаються. Завдяки цьому конструкція стає сумісною з будь-якими стоечними пристроями. За допомогою даних рейок будь-який користувач сам цілком здатний забезпечити вкрай простий доступ для експлуатації серверного обладнання або будь-який інший техніки подібного характеру.

Комплектація рейок RAL 5090

Якщо ви користувач, то швидше за все ви не знаєте, як використовувати монтажні рейки? Насправді, експлуатація їх в роботі досить зручна навіть для зовсім новачків. При покупці рейок в комплекті ви отримуєте сам виріб, а також необхідні для монтажу шурупи та інші скріплюють елементи. Крім того, при покупці кріпильних елементів додається інструкція користувача. Вона повністю переведена на російську мову, що дозволить досконально вивчити методику кріплення.

Нюанси монтажу рейок для ДБЖ?

Тут варто розібрати трохи докладніше.

Якщо у вас в розпорядженні, або ж в розпорядженні компанії чи офісу є серверне обладнання, що швидше за все є правдою, то йому потрібно обов'язково забезпечити монтаж пристроїв безперебійного обладнання. Прилади необхідно розташувати так, щоб в разі аварійної ситуації їх можна було легко обслужити. Саме для таких цілей використовуються монтажні рейки. Серверні деяких маленьких компаній розташовуються в важкодоступних місцях. Тому, якщо трапляються перебої в роботі електромережі, то далеко не завжди вдається врятувати важливу інформацію на пристроях. Якби проектувальник серверної вчасно подбав про те, щоб встановити обладнання у відносній доступності, то проблем було б набагато менше. Саме з цієї причини фахівці рекомендують звернути увагу на стійки для установки серверних пристроїв.

Саме з тієї причини, що в стійку сервера є досить доступними для більшості компаній і користувачів, все більша аудиторія звертає на них увагу. Вони надійні, вкрай зручні в експлуатації і займають дуже мало місця на відміну від своїх більш старших побратимів і, завдяки, своїм невеликим габаритам сервера не знижують продуктивність.

Звичайно, при купівлі обладнання для серверної краще заздалегідь визначитися зі стійками і монтажними рейками для ДБЖ. Так, рейки від компанії Powercom є вкрай надійними, але потрібно враховувати розмір серверної установки. Після цього обов'язково узгодити з постачальником всі необхідні деталі, вже після цього купувати комплектуючі. Обов'язково враховуйте висоту і глибину пристроїв при покупці стійок.