ДБЖ серії Spider – надійний пристрій для офісного приміщення

На даний момент компанія Powercom випускає велику кількість різних пристроїв. Складається закономірне питання: який вибрати ДБЖ для офісу? Сьогодні ми розглядатимемо лінійку Spider. Вона вміщує кілька гідних девайсів, які відрізняються потужністю і різним ступенем забезпечення безпеки. Лінійка включає моделі SPD-650N та SPD-1000N, що мають потужність 650 та 1000 Вольт/Ампер відповідно.

Навіщо потрібен офісний безперебійник?

У найзагальнішому сенсі пристрої з даної лінійки є приладами, які здатні забезпечити безпекою комп'ютерну техніку або офісні прилади. У разі перепадів електричної мережі ДБЖ допоможе зберегти всю важливу інформацію на пристроях.

Варто відзначити одну важливу особливість пристроїв лінійки Spider. В основному вони працюють як офлайн джерела безперебійного живлення. При всіляких проблемах електричної мережі ДБЖ перебудовується на експлуатацію від акумуляторних батарей. Тому при виникненні аварійних ситуацій прилади, підключені до ДБЖ, працюватимуть певний проміжок часу.

Опис пристроїв серії Spider

Моделі з лінійки Spider включають вісім розеток для пристроїв будь-якого формату. Чотири можуть підтримувати роботу від акумулятора. Інші чотири здатні працювати тільки за допомогою мережевої фільтрації вхідних напруг. Звичайно, для багатьох потенційних покупців цей факт може стати вирішальним у виборі безперебійника. Але на наш суто суб'єктивний погляд цих вхідних портів вистачає для забезпечення середньої безпеки за величиною офісу.

Під час експлуатації ДБЖ від акумулятора пристрій здатний видавати всі чисті 220 Вольт. Також варто зважати на похибку 5 відсотків. Форма вхідного сигналу є ступінчастою апроксимацією синусоїди. Багато сучасних пристроїв працюють саме з таким сигналом, тому розробники йдуть в ногу з технологіями та інноваціями.

Прилади з лінійки SPD мають на борту автоматичну технологію регулювання напруги на вході, яка називається AVR. Вона є два щаблі збільшення і одну зниження. Перша підвищує вхідну напругу на 13 та 40 відсотків, друга – на 25 відсотків. Досить цікаві граничні значення, які здатні забезпечувати постійною енергією, навіть незважаючи на неполадки в електричній мережі. За допомогою цього спектра показників напруги мережі пристрій здатний працювати від мережі, не перемикаючись на експлуатацію від індивідуальних батарейних акумуляторів. Також в особливо важких випадках при нестабільній електричній мережі діапазон може розширюватися до 140-300 Вольт. Тому цей пристрій буде досить актуальною покупкою для забезпечення безпеки офісних приміщень.У випадку аварійної ситуації пристрій не лише підтримуватиме оптимальне значення вхідної напруги, але у разі важких неполадок швидко перебудуватиметься на живлення батарей. Тимчасовий проміжок перебудови живлення від акумуляторів дорівнює 4-м мілісекундам. Цілком прийнятні значення для влаштування бюджетного цінового сегмента.

Раніше було сказано, що джерело безперебійного живлення забезпечуватиме безпеку підключених пристроїв під час перевантажень електричної мережі, підвищення або зниження значень електричного потоку та коротких замикань. У цьому пристрої допомагає високотехнологічний процесор, отримання якого – одна з найважливіших цілей компаній з виробництва ДБЖ. На борту Spider розташований саме такий варіант процесора.

Прилад може похвалитися максимально технологічною системою експлуатації акумуляторними батареями. Вона здатна забезпечити постійну експлуатацію пристрою та стеження за станом акумулятора. Також пристрій може захищати підключені пристрої від глибокої розрядки. Насамперед це допомагає самим акумуляторним батареям. Експлуатація батарей може бути досить короткою, якщо ДБЖ не має потрібного спектру технологій для забезпечення довговічності акумуляторів для тривалості їхнього «життя». Джерело безперебійного живлення лінійки Spider має спеціальний алгоритм зарядки, який враховує температурну компенсацію, яка у свою чергу збільшує ресурси батарей на 3-5 років.

Висновки щодо моделей ДБЖ лінійки Spider

За підсумками можна констатувати факт, що джерела безперебійного живлення для офісу з лінійки SPD можна сміливо купувати. За невелику вартість, яку поставили розробники, потенційний покупець отримує максимально широкий спектр можливостей, починаючи від технології забезпечення повного контролю стану батарей, закінчуючи автоматичним регулятором напруги, без якого не обходиться жоден сучасний девайс такого типу.