1. Головна
  2. Наші статті
  3. Захистіть техніку у Вашому домі за допомогою Powerom Imperial

Захистіть техніку у Вашому домі за допомогою Powerom Imperial

24.01.2024
Час читання: 2 хвилини
0

Застаріла мережева інфраструктура збільшує ризик відключення електроенергії

 

Перебої в подачі електроенергії, спричинені стихійними лихами, були чітко підтверджені даними, і основною причиною була застаріла інфраструктура електромереж. Наприклад, основною причиною частих відключень електроенергії у Мічигані є застаріла інфраструктура енергосистеми. А Американське товариство інженерів-будівельників оцінило енергосистему Мічигана як клас C, що значно нижче за стандарт. Крім того, збільшення екстремальних погодних явищ стало великим тягарем для енергосистеми штату Мічиган. Оскільки в період з 2000 по 2019 рік у Мічигані сталося 111 відключень електроенергії через погодні умови, це найвищий показник серед усіх штатів США.

З іншого боку, Європа також стикається з аналогічною проблемою застарілої мережевої інфраструктури. Згідно з звітом Eurelectric, близько однієї третини розподільної мережі ЄС використовується понад 40 років, і, за оцінками, до 2030 року половина всіх розподільних мереж перевищить 40-річний поріг. Вразливість енергосистеми посилює потенційні небезпеки, створювані стихійними лихами. Щоб звести до мінімуму негативний вплив перебоїв у подачі електроенергії, спричинених стихійними лихами або застарілою інфраструктурою електромереж, домогосподарства мають бути оснащені ДБЖ.

ДБЖ POWERCOM IMD підходить для дому та офісу. Інформацію про ДБЖ видно з першого погляду на графічному LCD-дисплеї. У разі раптового збою живлення IMD негайно видає стабільне джерело живлення, дозволяючи електронному пристрою нормально вимкнутись. Крім того, вбудований AVR може керувати плаваючою напругою в розумних межах та захищати електронне обладнання від проблем з живленням, таких як перевантаження, стрибок напруги та коротке замикання.

 

Оцініть статтю:
55
Поки немає відгуків...
Написати коментар
15 + ? = 23
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593