Оновлені моделі Powercom - "в ногу з часом"!

Компанія Powercom займається виробництвом джерел безперебійного живлення протягом багатьох років. За цей проміжок часу фірма встигла подарувати безліч якісних девайсів, які досі розташовуються у величезній кількості офісів та будинків по всьому світу. Саме з цієї причини компанія останнім часом активізувалася на ринку. Сьогодні компанія представляє чергову оновлену серію джерел безперебійного живлення, які можуть сподобатися всім покупцям. Отже, розробники вирішили оновити свою популярну лінійку, яка дозволяє захищати підключене обладнання до ДБЖ, а також дозволяє спростити роботу навіть найновішим користувачам. Завдяки цьому потенційні покупці матимуть змогу отримати новий цікавий досвід експлуатації безперебійників.

Оновлені графічні інтерфейси зараз у девайсах серії SRT, SPR, SPT, KIN RM.

Дисплей здатний адаптуватися до розташування ДБЖ

Звичайно, останнім часом завдяки тенденціям джерела безперебійного живлення мають рідкокристалічні дисплеї. Їх сфера застосування досить широка, починаючи від простого моніторингу всіх систем і закінчуючи досконалим налаштуванням багатьох складових. Але далеко не у всіх джерелах безперебійного живлення виділено можливість самостійного регулювання екрану. Саме таку технологію розробники впровадили у пристрої оновлених лінійок. Тобто нові девайси мають рідкокристалічний дисплей, який дозволяє не тільки проводити повний моніторинг усіх систем, але й обертатися під певним кутом. Звичайно, можна поставити сам девайс у певне положення, щоб екран був максимально зручним. Але розробники компанії Powercom вирішили проблему кардинально, впровадивши технологію автоматичного регулювання екрану.Тепер пристрій самостійно налаштовує положення дисплея, ґрунтуючись на розташуванні девайсу. Дуже зручна функція, яка дозволяє користувачеві не напружуватись в аспекті настроювання екрану.

 

Powercom lcd

Екран ДБЖ обзавівся оновленими іконками.

Усі нові інтелектуальні пристрої (це стосується не лише джерел безперебійного живлення) мають на борту певне програмне забезпечення. З оновленнями воно обростає новими можливостями у функціях. Але часто розробники забувають про таку важливу деталь, як дизайн. Іконки додатків не змінюються протягом дуже великого проміжку часу. Саме з цієї причини компанія Powercom вирішила змінити дизайн, що давно набрид. Тепер користувач при покупці ДБЖ зможе побачити на дисплеї оновлені значки, які легко відрізнити від інших і зрозуміти, яку інформацію вони несуть. Це оновлення заточено в першу чергу на молодшу аудиторію користувачів, яка має мало досвіду експлуатації ДБЖ.

Розробники вирішили зробити дизайн значків, ґрунтуючись на асоціаціях. Припустимо, всіма відомі значок рівня навантаження на джерело безперебійного живлення був досить похмурим. Тепер користувач зможе спостерігати чоловічка, який несе вкрай габаритний об'єкт. На асоціативному рівні зрозуміло, що цей значок відсилає потенційного покупця до графіків рівня навантаження. Отже, людина йде схилом. Якщо цей схил буде більшим, то відповідно, навантаження збільшується. Рідкокристалічний дисплей має досить непогану роздільну здатність, що дозволяє користувачам добре бачити значки. Вони великі та добре видимі. Яскравість хороша, чудовий контраст.

Інформація на дисплеї ДБЖ дуже зручно розташована

Вся необхідна інформація на дисплеї мають таке значення, щоб найважливіші налаштування розташовувалися по центру екрана. Це зроблено для забезпечення максимальної видимості користувача. Головним плюсом розробники виділяють економію місця на екрані. Завдяки цьому екран не захаращується непотрібною інформацією. Дуже зручне нововведення.lcd powercom

Колірний тон екрану оновлених моделей ДБЖ

Звичайно, екран має кілька потрібних кольорів. Інформація відображається синім, білим та зеленим. Перший застосовується для виведення на екран найнеобхіднішої інформації. Наприклад, нагадування, інформація про навантаження. Зелений колір використовується для виведення інформації про зарядку акумуляторів, часу автономної експлуатації. Як ви могли здогадатися, білий колір застосовується для виведення іншої інформації. Безумовно, білі літери та цифри виводитимуться на чорний фон для коректного відображення.

 

lcd 1 powercom

Дані нововведення безумовно спрямовані на покращення досвіду експлуатації девайсів. Нові фішки дозволяють користувачеві зробити дозвіл за роботою максимально зручним і легким.

Оцініть статтю:
15
Поки немає відгуків...
Написати коментар
12 + ? = 19
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593