Розширено модельний ряд on-line ДБЖ Powercom Macan

Буквально недавно компанія Powercom, яка спеціалізується на випуску індивідуальних джерел безперебійного живлення випустила оновлену серію онлайн ДБЖ Macan. Ці пристрої сподобалися безлічі користувачів, так як мають велику кількість цікавих функцій.

Що нового з'явилося в оновленій серії?

Лінійний ряд представлений декількома пристроями різною потужністю, починаючи від 1000 і закінчуючи 3000 Ватт / Вольт. Одним з нововведень лінійки можна виділити появу кількох нових пристроїв. Їх головна відмінність лише в значенні потужностей 1500 і 6000 Ватт / Вольт. Останній девайс сподобається тим, кому необхідно живити безліч джерел живлення, або кілька сильно енерго споживаних.

Пристрої серії представляють баштові ДБЖ. Вони розташовуються на стандартній 19 "серверній стійці. Встановлюється на підлогу, тому установка не займає багато часу. Тепер поговоримо окремо про деякі моделі, які можна замовити вже зараз.

Різновиди моделей ДБЖ:

  • MAC-1500 баштовий, роз'єми для виходу формату Schuko
  • MAC-1500 баштовий, роз'єм для виходу формату IEC
  • MRT-1500 універсальний, для підключення на 19 "стійку або своїми силами, роз'єми для виходу Schuko
  • MRT-1500 універнсальний, для установки в 19 "стійку або самостійно, що виходять роз'єми IEC
  • MRT-6000 універсальний, для установки в 19 "стійку або для самостійної установки, роз'єми - клемна колодка

Функціональні і зовнішні особливості Macan

Моделі даної лінійки мають в своєму арсеналі технології онлайн перетворення електроенергії. Завдяки цьому пристрій являє собою потужну станцію зі значенням в 1500 Ватт, який здатний забезпечити максимально можливий захист мережевого обладнання. Серед них можна виділити інтернет-сервера, обладнання для медичних цілей, комутатори, системи відеоспостереження та подібні установки. Всі вони є чутливими до форми напруги на вході, тому воно повинно виглядати як чиста синусоїда. Також ДБЖ допомагає працювати з нульовим часом перестроювання роботи пристрою від акумуляторів. Всі пристрої з лінійки оснащуються досить непоганим кількістю розеток на виході. Завдяки цьому у користувачів є відмінна можливість для підключення великої кількості додаткових пристроїв, а також батарей.

Одним з характерних нововведень від старої моделі можна безумовно виділити наявність рідкокристалічного екрана. За допомогою нього користувач здатний досконально відстежувати всі зміни в системі, а також при роботі з ДБЖ. Рядовий користувач зможе краще розібрати в роботі пристрою, а більш досвідчений користувач зможе застосувати всі навики в потрібне русло. Екран дуже сильно допомагає новачкам, так як на ньому розташовується вся необхідна інформація під час роботи.

Джерела безперебійного живлення з серії MAC мають підвищений значенням коефіцієнта потужності (PF=1). Завдяки цьому з'являється чудова можливість приєднання додаткових батарейних акумуляторів. Користувач може самостійно їх замінити шляхом гарячої заміни. Тому якщо вам необхідно збільшити загальну ємність батарей, то підключення додаткових модулів - до ваших послуг.

Варто відзначити, що всі моделі з лінійки представлені в цікавому мінімалістичному корпусі. Кожен з них є невеликим за габаритами, що вирішує проблему його установки і інтерпретації в інтер'єр.

Powercom MAC 1500

Пристрої з лінійки MRT зроблені в досить універсальному корпусі. Тому їх можна легко встановити на звичайну стійку 19 дюймів, або на підлогу в положенні вертикалі. Спеціально для цього в комплекті поставки розташовуються необхідні підставки. Коефіцієнти потужностей у моделей лінійки залишаються незмінними - PF=1. Присутня можливість зміни акумуляторів шляхом гарячого способу. Підключення зовнішніх блоків живлення також є на борту.

Powercom MRT 1500

Не забуваємо про однофазної моделі MRT-6000, яка може сподобатися абсолютно всім. Вона має на борту цілих 6000 Ватт, що відкриває широкий спектр можливостей застосування ДБЖ у виробництві і побуті. Пристрій можна з легкістю розташувати на стандартну 19 дюймову стійку, або ж на підлогу. Джерело безперебійного живлення підходить для забезпечення безпеки мережевого обладнання та усунення неполадок з електричним живленням як для серверів, так для іншого мережевого обладнання. Щоб збільшити, временя автономної експлуатації розробники зробили можливим підключення додаткових акумуляторів. Їх можна придбати додатково. Головне враховувати форм-фактор (блок батарей для VGD-6K RM 240V). Тому, якщо розглядати всі переваги лінійки в купе, то на виході отримуємо відмінні пристрої,які здатні забезпечити рядового користувача всім необхідним.

Оцініть статтю:
145
Поки немає відгуків...
Написати коментар
1 + ? = 10
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593