Powercom MAC - легендарна оновлена серія!

Компанія Powercom протягом багатьох років випускає різні джерела безперебійного живлення під всілякі потреби. Починаючи від найпростіших варіантів, закінчуючи потужними машинами. Серія MAC є однією з найпопулярніших на ринку серед покупців. Тепер розробники вирішили освіжити моделі цієї серії, щоб надати пристроям оновлене програмне забезпечення і залізо.

Що нового в характеристиках модельного ряду Macan?

В першу чергу хочеться відзначити, що в лінійці ДБЖ Macan з'явилися нові моделі пристроїв. Вони мають показники потужності 6 і 10 кіловат. Завдяки цьому лінійка обзавелася декількома новими варіаціями приладів. Користувач зможе самостійно підібрати найбільш раціональний варіант для покупки.

Девайси завдяки оновленій прошивці зможуть стати універсальними рішеннями забезпечення захисту електричного живлення малого або середнього кількості мережевих систем. ДБЖ прекрасно підійде для захисту медичного обладнання, серверів тощо.

Варто зазначити, що джерела безперебійного живлення компанії Powercom лінійки MACAN є однофазними онлайн варіантами. На борту розташовується подвійний перетворювач вхідних енергії, який дозволяє змінювати вхідний сигнал для забезпечення більш якісної експлуатації. Прилад має одиничний коефіцієнт потужності, коефіцієнт корисної дії з режимом двоетапного перетворення більш, ніж 97 відсотків. Зелений режим також дозволяє зменшити енергоспоживання, що значно збільшують термін роботи акумуляторних батарей.

Powercom MAC 1-10 kVA

 

Серія MACAN є пристрої, які мають досить компактні розміри. Їх досить легко обслуговувати і експлуатувати, тому навіть самі користувачі-початківці зможуть без особливих проблем використовувати пристрій за призначенням. Корпус має спеціальні силові модулі і батареї. Для того, щоб збільшити максимальне значення тривалості експлуатації, розробники вирішили застосувати технологію підключення додаткових акумуляторів. Тому для збільшення загальної ємності акумуляторів користувачі здатні підключати зовнішні батареї, за рахунок чого збільшується час експлуатації пристрою в різних режимах роботи.

Завдяки вбудованому рідкокристалічному дисплею користувач може без проблем налаштовувати джерело безперебійної подачі енергії під себе. Екран показує всю необхідну інформацію для більш зручної роботи системи ДБЖ. Також завдяки вбудованим інтерфейсів RS-232 і USB підключення великого значення пристроїв стало можливим. Сухі контакти і адаптер SNMP, слот для якого вже вбудований в конструкцію, можуть допомогти вам зробити адаптацію джерела живлення для бізнес-цілей. Саме тому серія Macan є унікальною, або універсальної.

Оновлена ​​серія зберегла переваги минулих моделей

  • Технологія байпаса, яка здатна працювати в ручному і автоматичному режимі. Багато сучасні пристрої не можуть похвалитися цією функцією, тому Powercom вирішили в оновленій версії лінійки Macan вдосконалити свої прилади;
  • Минулі версії досить сильно шуміли через не самої передової системи охолодження. Нова лінійка виправила помилки. Тепер пристрої серії MAC мають передову систему охолодження, яка працює максимально тихо;
  • Забезпечення безпеки від перевантажень мережі. Вхідна напруга підвищеного або зниженого діапазону при попаданні в пристрій автоматично регулюється джерела безперебійного живлення,
  • Для забезпечення експлуатації акумуляторів ABM була розроблена спеціальна технологія, яка дозволяє працювати разом з триступеневої алгоритмізацією заряду. Функція продовжує час служби акумуляторів в кілька разів.
  • Девайс здатний проводити власну діагностику за певний проміжок часу. Користувач може самостійно виставити необхідні йому значення.

Лінійка приладів здатна працювати в великому спектрі напруг на вході, починаючи зі значень від 120 Вольт, закінчуючи 276В. При цьому робота пристрою не буде залежати від акумуляторного живлення. Джерело безперебійного живлення забезпечує відмінні показники електричного живлення, забезпечення захисту підключених приладів від перевантажень електричної мережі.

Комплектація ДБЖ Macan

Комплектація включає в себе фірмове програмне забезпечення UPSMON Pro. З його допомогою користувач здатний досконально налаштувати прилад під свої потреби. Існує можливість забезпечення повноцінного моніторингу та дистанційного керування. Рідкокристалічний екран виводить всю необхідну інформацію про систему в реальному часі. Тому в купе ДБЖ має велику кількість зручних налаштувань.

Оцініть статтю:
28
Поки немає відгуків...
Написати коментар
2 + ? = 12
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593