Оновлений модельний ряд джерел безперебійного живлення Smart King PRO+

Компанія Powercom представила своїм користувачам оновлений лінійний ряд пристроїв Smart King PRO+. Моделі цієї лінійки полюбилися споживачами вкрай сильно, тому багато хто чекав повернення легендарної серії в оновленій оболонці. Саме тому розробники компанії вирішили взятися за оновлення вже всім полюбився ДБЖ, тим самим представивши оновлений девайс.

Опис зовнішнього вигляду та функціоналу

У покращеній лінійці UPS з'явилося безліч цікавих нововведень, починаючи зовнішньою оболонкою і закінчуючи внутрішньою начинкою. Сьогодні ми докладно розберемо, наскільки хорошим є новий пристрій в лінійки Smart King.  

По-перше, відразу хочемо відзначити, що розробник запевнив користувача про більш легке підключення мережевих пристроїв до безперебійника. Раніше іноді могли виникати проблеми, але зараз вони повинні повністю зникнути. Це той же безперебійник, але з більш поліпшеної працездатністю. Підключення пристроїв відбувається дуже швидко, без перебоїв.

Головною відмінною рисою ДБЖ можна назвати модернізацію «в ногу з часом». Моделі придбали рідкокристалічні дисплеї, тим самим давши користувачам можливість самостійно контролювати всі аспекти експлуатації джерела безперебійного живлення. Вся необхідна інформація виходить на екран, чим полегшує роботу новому споживачеві. Більш досвідчені користувачі будуть також раді цьому нововведенню, так як відстежувати всі найважливіші параметри стало набагато простіше.

Коефіцієнт потужності збільшився в модельному ряду до PF=0.8. Це означає, що при рівних умовах експлуатації інші прилади будуть видавати набагато меншу кількість потужностей. Тому оновлена ​​лінійка, як мінімум, радує наявністю більш потужного ядра всередині корпусу.

New, Powercom KIN RM LCD

Лінійка являє собою кілька пристроїв, які мають кілька видів. Кожен з них відрізняється суто параметрами потужності. У лінійці представлені моделі, починаючи від 600 і закінчуючи 3000 Вольт / Ампер. Між ними розташовується ще чотири моделі з різними значеннями потужностей.

Призначення моделей Smart King PRO+

Пристрої безперебійного живлення даних моделей призначаються для встановлення в звичайну Сточки в 19", яка забезпечує повну безпеку підключення мережевого обладнання, наприклад, серверів, систем відеоспостереження та іншого. Джерело безперебійного живлення призначений для забезпечення безпеки від різних поломок в електричній мережі, починаючи від незначних неполадок і радіочастотних перешкод і закінчуючи стрибками електроенергії. також при повному зникненні електричного струму ДБЖ також може врятувати всі підключені пристрої. Тому в разі потреби ви зможете зберегти всі важливі дані, які будуть зберігатися на серверах.

Особливості ДБЖ

Час автономної роботи у оновлених моделей також є досить тривалим. У нашій лабораторії було проведено кілька тестів, серед яких ми виділили основні відмінності від минулої моделі. Звичайно, хочеться відзначити більш тривалу тривалість автономної роботи, адже для багатьох покупців даний аспект є одним з найважливіших. Після цього потрібно сказати, що джерела безперебійного живлення з лінійки Smart King Pro + обзавелися великою кількістю потужності. Тому при однаковому обсязі роботи і навантаження на систему девайс з оновленою лінійки буде працювати набагато більше.

Як було сказано вище, однією з відмінних рис є екран, який допомагає контролювати всі процеси в системі. Вкрай відмінне рішення від розробників, так як сучасні джерела безперебійного живлення вже давно перейшли на такий форм-фактор корпусу.

Відзначимо один цікавий факт. Якщо ми будемо розглядати моделі Smart King PRO+ більш старших моделей, які мають 1200 Вольт/Ампер і вище, то у них в корпусі з'являється слот для підключення адаптера виду SNMP. Завдяки йому користувачі зможуть працювати з джерело безперебійного живлення віддалено. Тобто, розробники йдуть в ногу з часом, тим самим додаючи передові технології в свої пристрої. Спеціально для тих, хто не хотів переходити зі старих моделей SM, було прийнято рішення розширити їх функціонал в новій партії ДБЖ. І у них це чудово вийшло.

Висновки після вивчення характеристик модельного ряду Smart King PRO+

У підсумку хочеться сказати, що оновлена ​​лінійка ДБЖ вийшла відмінною. Всі функції, які полюбили користувачі в більш ранніх версіях пристроїв залишилися, при цьому прилад не втратила в актуальності. За ту ж ціну людина отримує оновлений спектр можливостей, новий корпус, додаткові фішки у вигляді дисплея і SNMP карти.

Оцініть статтю:
55
Поки немає відгуків...
Написати коментар
44 + ? = 49
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593