Новий апарат у одного з лідерів - Powercom: Raptor з LCD екраном

Найближчим часом в нашому асортименті з'явиться нова і повністю оновлена ​​лінійка лінійно-інтерактивних ДБЖ, які славляться своєю надійністю і зручністю експлуатації. Зустрічайте: Powercom Raptor з вбудованим LCD екраном!

Powercom RPT LCD

Опис моделі з РК екраном Raptor

На зображенні вище ви можете побачити, як виглядає апарат зовні. Цей пристрій необхідно для забезпечення безпеки ПК, комутаторів для мережі, інтернет-модемів та інших обчислювальних і телекомунікаційних пристроїв. ДБЖ захистить прилади в разі стандартних проблем в мережі, починаючи від банального перевантаження, закінчуючи коротким замиканням в системі. При підвищенні або зниженні напруги в електричній мережі, а також при його повне зникнення девайс допоможе забезпечити безпеку всіх підключених приладів. Лінійка представлена ​​кількома видами, що відрізняються потужностями: 1025, 1500 і 2000 Вольт / Ампер.

UPS Raptor моделей з потужністю в 1025 1500 і 2000 Вольт / Ампер з екраном LCD має можливість підключення до чотирьох приладів одноразово за допомогою роз'ємів Schuko. Завдяки цій функції безперебійник здатний обслужити кілька джерел живлення. Деякі інші моделі цієї фичей не володіють. Тому Raptor заслужив увагу громадськості за допомогою запропонованої функції.

Характеристики ДБЖ серії Raptor

Джерело безперебійного живлення має вбудований стабілізатор напруги, у всіх моделях RPT підтримується напруга на виході в межах нормальних значень під час впливу постійного зниженого напруги електричної мережі. Робота відбувається без порушення ресурсів батарей. УПС має чотири роз'єми для виходу з забезпечення підтримки акумуляторних систем.

USB порт для комунікації і зв'язку з персональним комп'ютером дозволяє одночасно вказати час завершення роботи системи разом зі збереженням всіх потрібних документів і даних.

Головний характеристики, плюси серії RPT:

  • Чотири роз'єму на виході форм-факторів Schuko. Кожен має батарейну підтримку.
  • Технологія лінійно-інтерактивної експлуатації разом з напруга на виході. Воно являє собою апроксимувати синусоїда.
  • Інтуїтивно зрозумілий дисплей з РК екраном. Відмінна картинка, легкий в освоєнні інтерфейс, якісна передача кольору.
  • Повністю автоматичне регулювання напруги, яка підтримується технологією AVR
  • Управління пристроєм за допомогою мікропроцесорних технологій.
  • Для забезпечення тривалої автономної роботи пристрою розробники встановили в ДБЖ функцію енергозбереження Green Mode. Технологія дозволяє забезпечити більш тривало час експлуатації УПС.
  • Технологія холодного запуску системи (запуск ДБЖ при повному відключенні вхідної напруги електричної мережі.
  • Забезпечення безпеки від коротких замикань, перевантаження електричного живлення на виході, стрибків і перепадів напруги в електричній системі, а також при нестабільній напрузі на вході.
  • Автоматизована функція підзарядки батарей при відключеному пристрої.
  • Повністю знімний кабель живлення.

Висновки після ознайомлення з функціоналом ДБЖ серії Raptor

Підведемо підсумки. ДБЖ лінійки Raptor дозволяє користувачеві забезпечити повну безпеку системних даний при аварійних ситуаціях. Завдяки своїй лінійно-інтерактивної структурі пристрій полюбилося безліччю користувачів. Функції приладу дозволяють в повній мірі відчути насолоду від експлуатації безперебійника.

Користувачі по достоїнству оцінили технологію автоматичного регулювання напруги. Функція останнім часом застосовується в передових системах забезпечення безпеки електромережі, тому додавання технології в модельний ряд RPT не змусило себе довго чекати. Завдяки їй вхідна напруга постійно знаходиться в нормальних межах.

Однією з головних відмінних рис даної моделі від конкурентів безумовно можна назвати його маленьку ціну. За свої плюси, яких у девайса досить, користувач заплатить прийнятну суму. При цьому якщо розглядати ДБЖ конкурентів, то ціни в прайсі буде відрізнятися в більшу сторону.

UPS RPT буде радувати користувача протягом усього робочого процесу. Забезпечення безпеки на всьому проміжку робочого часу забезпечено. Прилад обов'язково позбавить від проблем електричної мережі, займаючи маленьке робочий простір. Невеликий розмір також є вкрай важливим плюсом при покупці девайса.

Тому, якщо складати всі за і проти, то з великою доллю ймовірності покупка УПС Raptor стане відмінним рішенням на довгі роки. Цілісність файлів системи і працездатності персональних комп'ютерів, мережевих роутерів, систем відеоспостереження та інших пристроїв вам забезпечена.

Оцініть статтю:
57
Поки немає відгуків...
Написати коментар
28 + ? = 36
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593