Покращена серія Smart King PRO+ для гарантії безпеки серверного обладнання

Розробники з компанії Powercom вирішили прислухатися до своїх користувачів і представити оновлену лінійку моделей Smart King PRO+. Пристрої отримали ряд значних змін, про які нам сьогодні варто поговорити.

Які моделі представлені в серії Smart King PRO+?

Серія Smart King Pro + представлена ​​наступними найменуваннями моделей: перша з них являє форм-фактор стоечного обладнання SPR LCD. Друга виконана в баштовому типі і має назву SPT II LCD. Обидва пристрої являють серйозний інтерес не тільки у нас, але і у громадськості. Тому ми вирішили перевірити в нашій лабораторії, на що здатні обидва прилади. Як вони проявлять себе в «польових умовах» і що продемонструють при високих навантаженнях.

Серія має кілька видів пристроїв за потужностями. 700, 1000, 1500, 2000, 3000 Вольт/Ампер - відмінні показники, які створюють велику вибірку.

Опис технічних характеристик

Спочатку відразу кидається в очі, що розробники змогли відмінним чином вдосконалити внутрішні компоненти пристроїв. Абсолютно всі прилади лінійки обзавелися підвищеним коефіцієнтом потужності. PF=0,8 - нове значення цього коефіцієнта. Насправді, зміна торкнулася всіх пристроїв серії, і це радує. Але багатьом припаде до душі більш потужна модель. Починаючи від 1000 Вольт/Ампер прилади отримали рідкокристалічний дисплей. Він дозволяє контролювати практично всі процеси, які відбуваються в системі і ДБЖ. Тому багатьом потенційним покупцям пристрою подібного сегмента припадуть до душі.

Всі моделі здатні забезпечувати напругу на виході у вигляді чистої синусоїди. Розробники йдуть по стопах більш старших побратимів, тим самим вводячи нові технології в більш старі моделі. Це прекрасно, адже користувачі, які мають минулі версії ДБЖ зможуть безболісно перейти на нові моделі. До того ж вони отримають безліч нових функцій, за які в інших пристроях від інших розробників доведеться доплатити певну суму грошей.

Також варто згадати, що зміни торкнулися не тільки нутрощів. Зовнішній вигляд приладів також зазнав деяких змін. Серія SPR є вежу для встановлення на підлогу. Пристрої призначаються для забезпечення безпеки комп'ютерних приладів, починаючи від звичайних персональних комп'ютерів, серверів, закінчуючи іншими відповідальними девайсами. ДБЖ здатний захистити підключені прилади від перебоїв напруги в мережі, повній відсутності електроенергії, і інших проблем з мережею.

Одним з важливих чинників, який повинен поєднувати в собі якісний джерело безперебійного живлення - це стабілізація напруги. ДБЖ з серії SPR обзавівся цією технологією. Тепер при надходженні нестабільного струму в систему девайс буде обробляти його, тим самим вирівнюючи до нормальних значень. Стабілізація напруги відбувається у великому спектрі значень від 155 до 300 Вольт.

ДБЖ Smart King PRO, фотоФото тильного боку Smart King PRO

Для конекту обладнання до джерела безперебійного живлення всі моделі з лінійки обзавелися декількома вихідними роз'ємами форм-фактора IEC. Якщо ми розглянемо одну з початкових моделей з лінійки в особі SPT-700-II LED, то він обзавівся 5-ю роз'ємами. У більш старших моделях, наприклад, SPT-3000 II LCD, на борту розташовується вже 8 подібних виходів, а також розетка IEC320 C19. Саме її в більш слабких моделях ви не зможете побачити. Тому можна сказати, що це якийсь ексклюзив.

Деякі особливості в експлуатації Smart King PRO+

Експлуатація проводиться за допомогою портів USB і RS232. Також у користувача є відмінна можливість підключити додатково SNMP-модуль. Щоб початківець покупець зміг легко скористатися всіма нововведеннями, а також освоїтися в експлуатації, комплектація поставки маємо фірмове програмне забезпечення. Воно призначається для відстеження всіляких налаштувань. Також за допомогою нього можна досконально підганяти настройки під певні потреби, завдяки яким вдасться досягти максимальну ступінь захисту підключених приладів. Розробники виявилися передбачливими і зробили захист по локальній мережі за допомогою порту RJ45

Якщо порівнювати оновлену серію пристроїв з попередньою, то відмінною рисою можна виділити наявність рідкокристалічного екрана у кожної з моделей. Він дозволяє отримувати користувачеві найновішу інформацію з приводу системи, а також заряд батареї і загального функціонування пристрою. У всіх моделях присутній підвищений коефіцієнт потужності і це добре. Адже багато інших компаній урізують потенціал на догоду новим технологіям. Powercom не стали так робити, а зберегли кількість потужності поряд з новими функціями.

Серія SPR LCD має досить універсальний корпус у всіх моделях. Завдяки цьому вона здатна монтуватися в стійку сервера або бути встановленої на окремі ніжки. Вони входять в комплектацію.

ДБЖ SPR LCD, фотоФото тильного боку ДБЖ SPR LCD

Щоб підключити додаткове обладнання виробник вирішив передбачити кілька роз'ємів для виходу. Як було сказано вище, корпус має вісім штук роз'ємів форм-фактора IEC крім моделі 3000, у неї також є додатковий IEC320 C19.