На що варто звернути увагу під час організації постійного електроживлення в медклініках?

Які моделі Powercom підходять для медобладнання? Як ви могли здогадатися, питання з підступом, не всі ББЖ можуть підходити до дорогого медичного обладнання. Від правильного вибору УПС залежить, скільки насправді зможе пропрацювати мед. обладнання. До медичних пристроїв можна віднести апарат УЗД, пристрої для рентгена, томографи, сканери МРТ та інше. Всім їм необхідно мати постійну електроенергію, яка повинна постачати без можливих перебоїв.

Ті пристрої, які ми привели в приклад вище, обов'язково вимагають якісне вхідна напруга, тобто, наприклад, для УЗД апарату - must have на сьогодні, так як подібне дороге устаткування не може працювати при різких скачках і коливаннях напруги. Також ДБЖ повинен повною мірою відстежувати частотність вхідного струму, а також стежити за тим, щоб апарат не відключався різко від мережі. В іншому випадку вони можуть просто вийти з ладу.

Powercom для медичного обладнання

Звичайно, для того щоб організувати постійне забезпечення безперебійним струмом, можна скористатися кількома методами. До них можна віднести наступні:

  • Установка потужного трифазного УПС для забезпечення захищеності всіх електричних приладів на поверсі.
  • Встановлення додаткових відокремлених джерел безперебійного живлення для того, щоб була можливість підключити і підтримати окремий апарат, або ж цілу групу.

Після того, як ми ввели вас в екскурс справи, варто розібратися в головних критерії вибору. Звичайно ж, медичне обладнання є складним в плані будови, і далеко не кожен джерело безперебійного живлення зможе коректно працювати з ними в зв'язці. Тому професіонали склали цілий список факторів, за якими стоїть виробляти підбір УПС для медичного обладнання. Отже, для того щоб забезпечити безперебійне живлення для мед. Установ і всієї пов'язаної з ними апаратурою, потрібно враховувати наступні фактори:

Потужність ДБЖ

Це один з головних чинників при виборі джерела безперебійного живлення. Потрібно визначити потрібну потужність медичного обладнання, при якому воно буде коректно працювати. Вже відштовхуючись від цієї інформації, варто купувати той УПС, який підійде. Варто враховувати той факт, що потужність розраховується як в ВА, так і у Вт. В більшості своїй в паспортах таких пристроїв пишеться потужність в ватах, або ж в вольт амперах. Винятків бути в такому випадку не може. Ці одиниці не є еквівалентними. Для того, щоб підібрати безперебійний блок живлення потрібно орієнтувати за значеннями вольт-ампер. Якщо ви подивіться на документи, які йдуть разом з медичним обладнання, то з великою часткою ймовірності зможете знайти необхідну кількість споживаної потужності пристрою, а також його максимальне значення. Варто розуміти,що при покупці УПС потрібно вибирати такий варіант, який буде по потужності мати набагато більшу кількість вольт-ампер, ніж медичне пристрій здатний споживати в максимальному значенні. У мед. Обладнання є, особливо при запуску пускова потужність, яка може перевищувати основну потужність на 30-50%. І для цього потрібно вибирати ДБЖ під пристрій, з урахуванням його пікової потужності, що б ДБЖ міг при відключенні світла, протримати на своїх батареях обладнання, необхідний час.з урахуванням його пікової потужності, що б ДБЖ міг при відключенні світла, протримати на своїх батареях обладнання, необхідний час.з урахуванням його пікової потужності, що б ДБЖ міг при відключенні світла, протримати на своїх батареях обладнання, необхідний час.

Напруга на вході в пристрій

Джерела безперебійного живлення мають можливість забезпечити напругу у вигляді не тільки чистої синусоїди, а й також у її апроксимованого варіанту. Якщо ми розглядаємо медичне обладнання, то обов'язково варто вибирати саме такий УПС з чистою синусоїдою. В такому випадку медичні пристрої зможуть працювати на оптимальній для них частоті. Тобто, якщо є можливість купити безперебійники з правильною сінусойдой, то сміливо беріть цей варіант.

Види ББЖ

Щоб захистити медичні пристрої, можна використовувати два різні типи УПС. У них входить лінійно-інтерактивний та онлайн тип, який має подвійний перетворювач. Вам варто знати, що перший вид ББП під час від'єднання живлення час перемикання на батареї дорівнює в районі від двох до чотирьох мілісекунд (2-4 мсек), а також є моделі з 0 часом перемикання на роботу від батареї. І при підборі пристрою слід звернути на це увагу.

Тривалість роботи ДБЖ в автономному режимі

Звичайно, варто відзначити, що при зникненні напруги джерело зможе підтримати систему енергією ще кілька днів. Але якщо у вас відбуваються часті перебої з енергією, то вже потрібно буде підібрати модель з можливістю підключення додаткових батарейних блоків, що дозволить забезпечити автономну роботу обладнання від 10 хв до 24 годин. Також є ДБЖ з функцією плавного старту, вони сумісні у своїй роботі з генераторними установками, і подадуть стабільну напругу на обладнання, навіть при запуску генератора, вирівняють його до нормальних показників.

Захист та робота при перевантаженні приладу для безперебійного живлення

Великим плюсом буде робота зі значною кількістю імпульсного струму без перемикання на байпас. Зокрема, це добре описує роботу з медичними приладами, які є вкрай енерговитратними.

ДБЖ при роботі можуть створювати перешкоди в електромережі або радіочастот. Для деяких медичних апаратів, необхідно для коректної роботи, ДБЖ з додатковим фільтром. У офіційного дистриб'ютора завжди можна замовити пристрій з додатковими фільтрами для найтонших і чутливіших апаратів.

Дислокація ББЖ

УПС часто має великі габарити, тому необхідно розпланувати місце його установки. Великі ДБЖ, що мають ряд вимог для установки, повинні розташовуватися на бетонній підлозі, на першому поверсі або нижче. У приміщенні без пилу та з додатковими засобами пожежної безпеки.

Гучність апарату UPS

Ці моделі можуть видавати велику кількість шуму. Зважайте на цей момент при покупці.

Оцініть статтю:
17
Поки немає відгуків...
Написати коментар
4 + ? = 12
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593