1. Головна
  2. Наші статті
  3. Організація моніторингу та управління ДБЖ

Організація моніторингу та управління ДБЖ

Організація віддаленого моніторингу та управління ДБЖ

Після того, як ви купили свій ДБЖ, то звичайно ж у вас може постати питання про те, як його правильно підключити? Адже часто цей процес може викликати безліч дискомфорту пересічному користувачеві. Але якщо копнути глибше, то процес підключення не є надто вже складним. Але що робити, якщо необхідно правильно і максимально зручно організувати правильний моніторинг і управління ДБЖ?

Для початку варто відзначити, що джерело безперебійного живлення являє собою пристрій, який має широкий спектр застосування в області якраз-таки моніторингу та експлуатації. Блок безперебійного живлення має можливість передачі інформації різними способами. Наприклад, за допомогою кабелів USB або RS-232. Варто також відзначити, що для віддаленого доступу необхідна установка SNMP адаптера. У блоці живлення є для цього окремий роз'єм. Для перегляду повної інформації потрібно обов'язково встановити певний програмне забезпечення, через яке ведеться журнал подій в мережі і задаються параметри відключення системи в аварійних ситуаціях. Також можна відзначити те, що ця реалізація має можливість приймати вид не тільки вбудованих портів, а й дочірніх карт, які можуть бути встановлені прямо у внутрішньому слоті,або ж підключаються за допомогою порту RS-232, про який сьогодні ще піде мова.

Компанія POWERCOM надає своїм користувачам новий погляд до підходу організації експлуатації джерела безперебійного живлення. Звичайно, фірма ретельно підходить до цього питання ще з боку певних потреб і потреб покупця. Давайте розберемося, які існують способи підключення ДБЖ до ПК:

Коннект ДБЖ і ПК:

Типи підключення:

Варіанти підтримки:

Підходить для моделей УПС:

1 джерело безперебійного живлення - 1 комп'ютер

Експлуатація безперебійника у випадку з використанням всього лише одного окремо підключеного ПК або із застосуванням сервера.

UPSMON + (Windows 95/98 / NT / ME / 2000 / XP, Novell, Linux)

Black Knight Pro

King Pro

Smart King

Vanguard

ONL + версія 33

 

1 Джерело живлення - кілька комп'ютерів, головний з них працює безпосередньо і пріконнекчен до ДБЖ через ЮСБ або RS-232

 

Експлуатація джерела живлення через головний персональний комп'ютер, який підключений безпосередньо через ЮСБ або RS-232, а також в якості однієї з функцій можна виділити те, що ОС має можливість згортатися для певної кількості ПК станцій.

UPSMON + Network (Windows аж до XP) - повинен бути встановлений на головний персональний комп'ютер.

UPSMON + Network Slave (Підтримуються ті ж версії Віндовс, але додатково можна виділити Linux, FreeBSD, Solaris x86, Solaris SPARC) - дана програма вже йде на всі інші системи. Можливо підтримка до 64 НЕ головних серверних систем, які працюють на ОС, які були описані вище.

 

Теж саме, тільки без підтримки Black Knight Pro.

1 ББЖ - певне число комп'ютерів, але немає зв'язку блок живлення і комп'ютера за допомогою RS-232

Експлуатація юпс на будь-якому персональному комп'ютері, а також певне згортання ОС для фіксованої кількості ПК або інших серверів

SNMP Adapter - застосовується в парі з джерелом електроенергії

OnEvent (SNMP Agent) - необхідно провести установку на дочірні ПК або сервера (Всі виндовс аж до XP, HPUX, IBM AIX, IBM OS / 2, SGI IRIX, і лінійка Солярис)

 

Підтримуються ті ж системи, тільки відсутні King Pro і Black Knight Pro

ББЖ: 1-1500 найменувань. Майже нескінченне число ПК або серверів. Способи підключення можуть бути як у випадку одного джерела енергії і декількох ПК, так і способом 1 ПК - 1 ДБЖ. Все кількість систем пов'язані один з одним загальною локальної зв'язком.

 

Експлуатація всіх ЮПС в ЛВС з використанням одного головного сервера. Правильне закриття ОС у всіх серверах в ЛВС.

 

UPSMON:

+ Network Manager (Все Windows до XP) - необхідно встановити на адміністративний сервер або ПК. За допомогою цього софта у адміна з'являється можливість експлуатації до 1500 джерел, які розташовуються в одній ЛВС.

+ Network Server (Сумісно з ОС, які розписані до попереднього софту) - необхідна установка на абсолютно кожен головний ПК, який має підключення до безперебійного джерела електроенергії за допомогою широкосмугового порту RS-232 або ЮСБ.

Network Slave поєднує в собі ті ж системи, що й вище, але також є сумісність з Linux і лінійки Solaris. Варто розуміти що це сторонній софт. Його необхідно привести в готове стан шляхом настройки і встановити на дочірні ПК або сервера. Є підтримка до 64 систем, який працюють на тих ОС, які були описані вище.

 

Сумісно з усіма системами, що були описані вище, але крім Black Knight Pro

Оцініть статтю:
33
Поки немає відгуків...
Написати коментар
34 + ? = 44
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593