1. Головна
  2. POWERCOM у світі

Загальна iнформацiя про компанiю Powercom

Старт POWERCOM

Дата заснування компанії POWERCOM - 24 квітень 1987 року. На власних заводах під цією маркою щомісяця випускається понад 250 000 одиниць продукції. У компанії працює більше 1200 чоловік. Виробничі потужності розташовані на Тайвані, в Китаї, в США і Німеччині. Їх загальна площа перевищує 13 000 квадратних метрів.

POWERCOM в світі

У компанії POWERCOM є відділення і представництва в абсолютно різних куточках земної кулі. Збутова та сервісна мережа допомагає клієнту отримати допомогу в будь-якому місці, де б він не виявився. В Україні інтереси компанії представляє київський регіональний офіс і більше 40 офіційних продавців. У 29 сервіс-партнерів в обласних центрах можна отримати всеосяжну сервісну підтримку.

Сертифікований на міжнародному рівні продукт і завод

POWERCOM займається розробкою систем захисту електричного живлення індивідуальних і корпоративних масштабів. Про якість продукції свідчить великий набір сертифікатів: УкрСЕПРО, Britian BSI ISO 9001 Certificate, American UL Safety, European CE, American FCC, Germany TUV Certificate.

Контроль виробництва та повне тестування продукції

Для підвищення якості продукції виробляються великі інвестиції в науково-дослідні розробки в області забезпечення електроживленням. Це дозволяє отримати стабільний приплив нових технологій у виробничий процес, а значить дати споживачам товари, що володіють ще більш високою надійністю, ніж їх попередники.

Основний продукт та застосування

Компанія анонсувала перші джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з використанням управління мікропроцесором в уже далекому 1988 році. Серйозний крок у розвитку технології був зроблений через два роки, в 1990 році, коли були представлені ДБЖ на базі технології S.P.W.M. (Широтно-Імпульсна модуляція для створення синусоїдальної вихідної напруги). Ще більш надійна продукція була анонсована в 1992 році, це були системи безперебійного живлення з подвійним перетворенням електричної енергії.

За досить короткий термін після запуску першого компанія вибралася в лідери галузі на Тайвані. Наступним кроком стало завоювання світового ринку, куди POWERCOM вийшов з широкою лінійкою продуктів, які служать для захисту комп'ютерів і мережевого устаткування від перепадів електрики і відключення електроенергії. Лінійка включає в себе лінійно-інтерактивні ДБЖ, системи з подвійним перетворенням енергії, монтовані трифазні ДБЖ, високочастотні стабілізатори напруги, інвертори-перетворювачі і системи електроживлення спеціального призначення.

 

2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593