Нова серія ДБЖ Powercom CUB для захисту робочого або домашнього ПК

З приходом зими збільшується навантаження на електромережу, що може призводити до перебоїв в подачі електроенергії або нестабільним параметрам в мережі. Це негативно впливає на внутрішні компоненти ПК, особливо якщо використовується дешевий блок живлення, або навіть може привести до втрати виконаної роботи.

Powercom CUB 1

Але все це можна запобігти шляхом використання джерела безперебійного живлення (ДБЖ). Powercom представила нову серію ДБЖ Powercom CUB, до складу якої увійшли моделі потужністю від 450 до 1000 ВА.

Всі вони належать до простого і доступного резервному типу, але за часом перемикання відповідають показникам більш дорогих рішень лінійно-інтерактивного типу. До того ж новинки підтримують стабілізацію вхідної напруги в межах від 165 до 276 В, що, знову ж таки, не характерно для резервних ДБЖ. Завдяки цьому моделі серії Powercom CUB можуть згладжувати коливання напруги в мережі і рідше переходити на роботу від внутрішньої батареї, збільшуючи термін її експлуатації.

Powercom CUB 2

Новинки відмінно підійдуть для офісної або домашньої системи. Вони оснащені вісьмома євро розетками: чотири забезпечують лише фільтрацію вхідного напруги (на корпусі підписані як «Bypass»), а ще чотири підключені до акумулятора і підтримують функцію резервного живлення ( «Battery»).

Powercom CUB 3

Список переваг ДБЖ серії Powercom CUB можна доповнити наступними позиціями:

  • наявність порту USB і LCD-екрану в моделях з буквою E в назві;

  • можливість кріплення на стіні;

  • підтримка ЕКО режиму для енергозбереження;

  • автоматична самодіагностика;

  • захист від перенапруги, короткого замикання і перевантаження;

  • захист акумулятора від розряду і перезаряду;

  • планування розкладу виключення і перезавантаження.

За матеріалами: "Global EasyCOM Internet Digest"