Лідер продажів - ДБЖ Powercom RPT

Компанія Powercom заснована більше 30 років тому пропонує різні моделі ДБЖ для задоволення потреб усіх типів клієнтів. Вам може бути цікаво дізнатися, який ДБЖ має найбільший  рівень продажів?

Відповідь - RPT, який на сьогоднішній день є чемпіоном по поставкам. Лінійно-інтерактивний ДБЖ RPT - краще співвідношення ціни і якості.

Ціна трохи вище, ніж у оффлайн ДБЖ. Він має важливу функцію - автоматичного регулятора напруги (AVR), перетворює нестабільну  вхідну напругу  в стабільну і безпечну потужність, забезпечуючи додатковий рівень захисту.

RPT - популярний вибір серед споживачів не тільки через ціну, але і через  його високу продуктивність. Користувач може підібрати для себе пристрій потужністю від 600 до 2000 Ва.

Модель має компактний  розмір, проста в установці. Для замовлення доступні ДБЖ з світлодіодною  індикацією або з LCD дисплеєм.

Powercom RPT lider 2

RPT можна використовувати для захисту персональних комп'ютерів, домашніх розважальних систем, робочих місць в офісі, мережевих маршрутизаторів і відеоспостереження. Дана модель ефективно захистить ваше електронне обладнання.

Повний захист в одному пристрої:

  • Захист мережевого кабелю і телефонної лінії від імпульсних перешкод;
  • Фільтр EMI і RFI запобігають помилкам даних, викликаних електромагнітними перешкодами;
  • Комплексний захист від впливу блискавки, перевантажень і короткого замикання.

RPT оснащений системою віддаленого моніторингу та програмним забезпеченням UPSMON PRO, яке дозволяє контролювати систему ДБЖ через інтернет або мобільний додаток на смартфоні.

Більше характеристик ДБЖ Raptor