Powercom RPT займає лідируючі позиції на ринку ДБЖ!

Ні для кого не секрет, що компанія Powercom протягом тривалого кількості часу виробляє якісні джерела безперебійного живлення. Уже понад тридцять років вдосконалює і розробляє нові продукти для широкої аудиторії. Їх моделі UPS є передовими і поєднують в собі всілякий функціонал, щоб будь-який покупець міг підібрати для себе оптимальний варіант ДБЖ під його потреби. Швидше за все, в даний момент вам захотілося дізнатися одну річ - якою ж ДБЖ на цю секунду є самим купується в асортименті Powercom? І насправді, відповідь очевидна.

Звичайно ж у Powercom є безліч моделей, починаючи від нішевих варіантів і закінчуючи популярними пристроями. Але самим помітним повинно бути таке, яке поєднує в собі відмінну якість і низьку ціну. І на думку відразу приходить саме модель RPT. На даний момент саме вона є найбільш продаваною за всю історію роботи компанії. Як і завжди, лінійно-інтерактивний УПС з даної лінійки показав відмінні результати і заслужив увагу громадськості і любов публіки.

Чому ж саме цей ДБЖ став тим, що продається найбільш у компанії?

Все досить просто - за невелику ціну будь-який користувач може отримати відмінний прилад, який зможе забезпечити безпеку всіх підключених до нього пристроїв. Звичайно ж не можна не відзначити, що оффлайн ups коштуватимуть набагато дешевше, ніж ця модель. Але однією з головних отличительно особливості лінійки RPT є те, що на його борту покупець зможе знайти передову функцію регулювання вхідної напруги, вона ж AVR. У найскладніших ситуація вона здатна допомогти перетворити нестабільна напруга на вході і посприяє його регулюванню в нормальних межах. Саме тому УПС цієї моделі має підвищену ціну, ніж у його оффлайн конкурентів. Саме завдяки цій функції можна врятувати прилади від коротких замикань і перепадів напруги на постійній основі.

Деякі особливості моделей RAPTOR

RPT є вкрай популярним вибором серед покупців, не тільки через солодку ціни його так часто вибирають. Ще одна вагома причина дозволяє зрозуміти, чому саме цю модель купує більшість - прилад є вкрай продуктивним. Споживач здатний підібрати упс під свої потреби. Звичайно ж, у покупців вони завжди різні, і часто у конкурентів просто не знаходиться потрібних людині ups. Найчастіше вони не підходять саме по потужності. Саме з цієї причини Powercom зробила в лінійці RPT вибір від 600 до 2000 Ватт. Тому в цьому діапазоні можна підібрати для себе оптимальний варіант пристрою.

Також для багатьох важливим фактором є зовнішній вигляд приладу. Найчастіше користувачі не хочуть купувати джерело безперебійного живлення, який буде сильно виділятися в загальному інтер'єрі будинку або офісу. Великі коробки нікого не цікавлять, тому що вони громіздкі і гучні. Тому модель RPT має приємний зовнішній вигляд і невеликі габарити. Саме з цієї причини його збірка не займає надто багато часу.

Варто відзначити, що пристрій можна придбати в декількох варіантах. Крім варіації по потужності покупець може вибрати для себе ДБЖ зі світлодіодною індикацією або ж з вбудованим дисплеєм формату LCD.

Powercom RPT lider 2

Однією з відмінних рис цієї моделі можна відзначити звичайно ж те, що її можна застосовувати для забезпечення безпеки персональних комп'ютерних установок, а також домашніх розважальних систем. До всього іншого пристрій буде відмінно працювати в офісних приміщеннях, в яких працює велика кількість електронних пристроїв і мережевих маршрутизаторів. Звичайно ж якщо вам потрібно забезпечити захистом систему відеоспостереження, ДБЖ відмінно впоратися з цим завданням. Загалом, якщо говорити коротко, то УПС зможе забезпечити захист всього електронного обладнання, яке підключено до загальної мережі.

Повний захист в одному пристрої:

  • Забезпечення повного захисту кабелю мережі і телефонної лінії від різного виду імпульсних перешкод.
  • Фільтри форм-фактора EMI і RFI зможуть відмінно впоратися із запобіганням помилок даний, які викликають різними електромагнітними перешкодами.
  • Повна захищеність від впливів влучень блискавки, в слідстві чого може статися перевантаження і коротке замикання.

Дана модель оснащена системами дистанційного управління, а також у користувача є можливість скористатися фірмовим програмним забезпеченням UPSMON з позначкою PRO. Даний софт здатний на безліч всіляких функцій, які допоможуть навіть самому «зеленому» користувачеві розібратися з усім самому. Програма дозволяє покупцеві відстежувати весь функціонал ДБЖ в режимі реального часу за допомогою інтернету або ж при роботі з додатком на телефоні.

Оцініть статтю:
45
Поки немає відгуків...
Написати коментар
19 + ? = 20
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593