Удосконалення нових моделей Powercom

Компанія Powercom оновила свій модельний ряд, щоб не тільки забезпечувати надійний захист для обладнання, але зробити максимально зручним для користувача досвід і інтерфейс.

Новий графічний інтерфейс вже використовується в моделях SRT, SPR, SPT, KIN RM

 

Екран адаптується до положення ДБЖ

На відміну від багатьох моделей ДБЖ, екран яких необхідно повернути рукою, в

нових моделях, інформація адаптується автоматично в залежності від положення пристрою. Це зручно для зчитування інформації.

 

Powercom lcd

Зрозумілі для розуміння іконки на екрані.

Оновлені значки на екрані, щоб споживач міг легше сприймати інформацію. Наприклад, значок людини, що несе важкий предмет, що піднімається по схилу, використовується для відображення інформації про рівень навантаження ДБЖ. Чим крутіше ухил, тим більше навантаження. Значки на екрані великі і добре читаються, з достатнім запасом яскравості та контрастності.

 

Зручно скомпонована інформація на екрані

Інформація на екрані скомпонована таким чином, щоб основні параметри були розташовані на центральній частині і були максимально помітні. Найбільшою перевагою такої конструкції є економія місця на екрані

 

lcd powercom

Кольоровий екран

Для позначення використовуються три кольори: синій, білий і зелений. Синій колір використовуються для відображення важливої інформації і нагадувань (інформація про навантаження), зелений - м'який колір, використовується для відображення інформації про заряд батареї, режими роботи, а решта інформація відображається білим кольором на чорному фоні.

 

lcd 1 powercom

Всі ці нововведення покликані поліпшити досвід використання пристроїв, зробити більш доступною і доступною інформацію на екрані.